Güncel Harita

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Begenmedim bunu By-SiNSeR , git bastan yap .
Saka yapiyorum tabikide. Guzel calisma ellerine saglik.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eline sağlık :))

O cümle neymiş aslı merak ettim ya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler sinser forumu daha yeni açıyorum benden önce çıkartmışsın haritayı teşekkürler :)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Bakıyorum da server aile klanlarından geçilmiyor yine

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakıyorum da server aile klanlarından geçilmiyor yine

Nikolai bu sefer bizimde bunun gibi bir çalışmamız oldu...klan dışı destek yok ve alt klanların kurma mantıgı sadece bölgesel alt klan kurmanın faydası var...yakın olan kişilerden oluşan 2. bir ekibimiz var mesela :) yararı oluyor mu oluyor...peki sıkıntısı var mı hyr...çok degerli 2 insanı alt klanın başına geçirince sorun morun kalmadı :) ama 3-4 klanlı sadece üye toplayan aile klanlarına karşıtlıgım devam etmekte... :)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
Ya aslında bazı kesimlerde mantalite böyle oluyor..Yani yakın arkadaş oluyor ama klanda yer olmuyor ya da biraz uzak oluyor, onu da bünyeye katmak istiyorlar sonra bir bakıyorsun birden fazla klanın olmuş..Ben artık birşey demiyorum bu durumlara :)

Ama sonuçta yakın arkadaşın da olsa savaşabilmelisin onunla..Alt tarafı bir oyun..Yakın arkadaşın köyünü aldığında bozulacaksan oynamayacaksın bu oyunu..Ya da oyuna olduğundan daha fazla değer yüklemeyeceksin..Bıraksaydınız diğerleri tek başına ayakta kalsaydılar :)

Neyse işin şakası bu..Hayrı olsun diyeyim ne diyeyim başka

DeletedUser

Ziyaretçi
Haritalar ilk sayfada 2 msj halinde güncellenmiştir..hepsi görünümdedir Sponsor site tarafından güncellenmektedir...bizim tekrar tekrar koymamıza gerek kalmadan resim kendi kendini yenilemektedir...

saygılar sevgiler...

DeletedUser4303

Ziyaretçi
Kardeşim emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş Başarılarının devamını dilerim. Yeni görevinde başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tatilde oldugum için alt/üst klan güncellemesini yapamamıştım...bu gün o sıkıntıyıda gidericem hayırlısı ile...umarım size bir yardımı oluyordur haritanın görsel yada teorik olarak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende atıp tutmaya başlamıştım Sinser görev yapmıyor ben alayım falan diye baya karıştırıyodum ortalığı :p
Tam zamanında geldin :p