Güncel Haberler

Canikkk

Baltacı

Allaha her gün şükretmelisin ree
Esl den adam çekmeye çalıştığında basher kurucusuyum iş oynayışa geldiğinde herkes kurucu herkes yönetici güzel tezgahmış :D

Sen zor algılıyorsun sanırım ben senin kadar boş bir adam değilim güzel kardeşim bana yazana yazarım

Vaktinde tolga ve cihangire yazdım ben sadece o kadar neden anlama zorluğu çekiyorsun

Basher kurucusu diye kendini tanıtmanın neyi tuhaf kavramlar arasında çelişkimi yaşıyorsun ben kurucu değilim demiyorum ki bir çok kişide kuruculuk yetkisi var diyorum

Canikkk

Baltacı
Bir sonraki anlatımımda sana kurucu kavramımızı heceleyerek anlatacağım belki daha hızlı idrak edersin

Khaos X

Okçu
simdi karar verdiniz mi kurucu ile kurucu yetkisi arasında farkları biri cıkarıp anlatırsa herkes daha iyi anlar

LOFA Sifteri

Okçu
Basher kurucusu diye kendini tanıtmanın neyi tuhaf kavramlar arasında çelişkimi yaşıyorsun ben kurucu değilim demiyorum ki bir çok kişide kuruculuk yetkisi var diyorum

Klan kurucusu yok kanka bizde :D neden anlatamıyorum kimseye hayret bir şey

Önce Basher kurucusuyum deyip daha sonra bizde kurucu yok demek...
Bence birbiriyle çelişen iki post olmuş ya da bende anlama zorluğu çeken kafiledenim bilemedim

ZuzuX

Kılıç Ustası
Basherdeki ileri demokrasiyi kıskanmayalım lütfen. Zaten önemli de değil uzun lafın kısası Meteor ile Basher savaş halinde. Basher klanına başarılar diliyorum kolay gelsin

Canikkk

Baltacı
Önce Basher kurucusuyum deyip daha sonra bizde kurucu yok demek...
Bence birbiriyle çelişen iki post olmuş ya da bende anlama zorluğu çeken kafiledenim bilemedim

Berat ben Goktug etem ersin koray yunus ibo sergen çağlar

Bu saydıklarımın hepsi kurucu kurucu 1 adet değil kurucu değil biz oynayan oyuncularımıza maal ediyoruz kurucu olayıni konu bundan ibaret

gok2oo

Mızrakçı
eslden adam çekmekten bahsederken kehanetten size geçen adamları sayalım mı burada? rezil rüsfa olmayın boş yere de oyununuzu oynayın sadece

ne diyorduk biz? artık ezberlediniz, siz egolarınız için oynarsınız : )

beratt

Acemi
Meteor klanındaki bazı arkadaşlar kehanetin yöneticileri olmasaydı çoktan sizi haritadan silmiştik tarzı yorumlar yapıyordu biz müttefikken bile, biz de hazır kehanet aradan çekilmiş savaşmak isteyen oyuncularla savaşalım dedik. Bunun dışında çok da konuşulacak bir şey yok bence oyunumuza bakalım, konuları bilmeden de yorum yapmayalım çok fazla.

beykoz61

Ağır Atlı
Allaha her gün şükretmelisin ree

Sen zor algılıyorsun sanırım ben senin kadar boş bir adam değilim güzel kardeşim bana yazana yazarım

Vaktinde tolga ve cihangire yazdım ben sadece o kadar neden anlama zorluğu çekiyorsun

Anlıyorum sende biraz algıda seçiçilik var . Bukadar adam çekme arayışı içindesin istersen sana bikaç arkadaşımı verebilirim klanındaki oyuncu açığını kapatsınlar diye :) istersen onları kurucu da yaparsın :D

Osmanbey06*

Hafif Atlı
eslden adam çekmekten bahsederken kehanetten size geçen adamları sayalım mı burada? rezil rüsfa olmayın boş yere de oyununuzu oynayın sadece

ne diyorduk biz? artık ezberlediniz, siz egolarınız için oynarsınız : )

Verdikleri sözü yutanlara karşı herhangi bir sorumluluğum yok hocam, istediğinizi sayabilirsiniz

gok2oo

Mızrakçı
hahahahahahaha şaka yapıyorsanız komik, yapmıyorsanız daha komik

bizde birbirine emek vermiş, bu topluluğa emek vermiş her insanın sözü geçiyor, sözüne güveniliyor. bunun nesini anlamakta güçlük çekiyorsunuz veya zorunuza gidiyor çok garip :D

ayrıca bu ekip zaten bizi vuracakmış, silecekmiş, onu bunu yapacakmış. bunu yapmakla meşgul olacakken kafalarınızı bunlarla meşgul etmeyin. bizim hiçbir oyuncumuzu burada sizler gibi boş yaparken görüyormusunuz :) kelime yapmayalım, oyunumuza bakalım, bizi yenin bizde sizi tebrik edelim, insanları üzerimize kışkırtmayı bırakın.