Güncel Haberler

Khaos X

Okçu
Konu altı gereksiz post olmadan tepkinizi yâda özel yorumları başka sayfada yapınız. Sadece bilgi amaçlıdır.
Hab3r başlıkları

#Paşa vs pro savaşı devam ediyor 13 cuma üyeleri kendine kattığı dolayı oluşan bu durum pro klanin oplari ile devam ediyor..
#kudret mayhem vs reborn tüm sıcaklığı ile çatışma durumuna geçtiler. koLpanin hesap silinen ve barbar köylerinin al verlerden dolayı sıcak çatışmaya dönüşmüş bulunmakta.
#Kehanetten ayrılan meteor ekipi, dünya sonuna kadar müttefik dediği Basher klanina savaş açmış ve karsikli köy al verleri devam ediyor..
# paşa uzun süren dört cephli savaş modundan cıkıp nostra kudret ra klanları ile kısa süreli saldırmazlık anlaşmaları imzalamış.
# esl nostra Kezzap klanları ortak her Hafta yaptığı kehanet yâda meteor klanlarina yapilan oplari iptal edilmiş gözüküyor şuan 3 klan çok sessiz duruyor.

beykoz61

Ağır Atlı
# esl nostra Kezzap klanları ortak her Hafta yaptığı kehanet yâda meteor klanlarina yapilan oplari iptal edilmiş gözüküyor şuan 3 klan çok sessiz duruyor.

Biz Esl olarak kendi içimize yoğunlaşmış durumdayız pasiflerimizi temizliyoruz bu süre zarfında da da dışarda olan olayları gözlemlemekle yetiniyoruz

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Not:
Savaş açmamızın sebebi bir anda gelen misli saldırılardır. Regedit'e telefonla sorulduğunda kendisinin hiçbir şeyden haberi olmadığını, klanda herkesin yönetici ve kurucu olduğunu söyledi :)
Başarılar.

Aslında klanındaki her bireyin kendi öz denetiminden sorumlu olduğundan, hissel ve yazılımsal imgelerin gerçek sanıldığı bu narsistik patinaj dünyasında başkalarının dikte etmesiyle değil, kendi kararlarını kendi kendisine alan bir klana ait olduğundan bahsetmiş. Gücün monarkların elinde olduğu klanlar aleminde Paşa klanı bu gücü 50 kişilik bir beyin ekibiyle kendince meritokrasiye dayanan ancak bence oligarşinin hakim olduğu bir kadroya paylaştırmışken Basher klanı bu anlayışın da üstüne çıkarak ademi merkeziyetçiliğin zirvesi konumuna gelmiş, SSCB'den sonraki en net konferadasyonu kurmuştur. Payitaht Abdülhamit izleyen kişiler bu vizyonu maalesef anlamayacaktır..

Canikkk

Baltacı
La Calin* meteor klanını kurunca diplomasi ne zaman müsait olursunuz dedi. Bende kehanet ne ise sizde osunuz dedim ve müttefik olarak ekli olduklarını söyledim.

Geçtiğimiz hafta pazartesi ile bu hafta çarşamba günü arasında ev topla ve taşı konuları ile ilgileniyordum.

Bizim klanda herkes yönetici, herkes kurucu cümlesini yine söylüyorum. Bizim klan yönetim şeklimiz bu bizim için yetki bir şey ifade etmiyor sizler için çok anlamlı olabilir beyin takımı falan filanda yok yalama ekibimiz yok her şey gayet net şekilde ortada grupta konuşulur olur biter kimseden gizlimiz saklımız yok yönetim forumu vs. yok. Sizlerin oyun oynama amacı ile bizim oyun oynama amacımız ne yazık ki aynı değil

Calin* Coşkun kardeşimizin müttefik olmamıza rağmen ben basher klanını vuracağım demesi nedeniyle bizim çocuklar da al sana bahane gel vur anlamına gelen saldırıları çıkmış olay bundan ibaret direk op da yapılabilirdi.

Konuyu uzatmak istemiyorum kazanırız veya kaybederiz bunlar çok önemli değil biz keyif alalım karşı taraf ne alıyorsa alsın oda pek umurumuzda değil.

Canikkk

Baltacı
Aslında klanındaki her bireyin kendi öz denetiminden sorumlu olduğundan, hissel ve yazılımsal imgelerin gerçek sanıldığı bu narsistik patinaj dünyasında başkalarının dikte etmesiyle değil, kendi kararlarını kendi kendisine alan bir klana ait olduğundan bahsetmiş. Gücün monarkların elinde olduğu klanlar aleminde Paşa klanı bu gücü 50 kişilik bir beyin ekibiyle kendince meritokrasiye dayanan ancak bence oligarşinin hakim olduğu bir kadroya paylaştırmışken Basher klanı bu anlayışın da üstüne çıkarak ademi merkeziyetçiliğin zirvesi konumuna gelmiş, SSCB'den sonraki en net konferadasyonu kurmuştur. Payitaht Abdülhamit izleyen kişiler bu vizyonu maalesef anlamayacaktır..

Alperen boş zamanın çok belli ki :)

Bizde sürekli değişen elini taşın altına koyan arkadaşlar var beyin takımı, ayak takımı veya ne şekilde adlandırıyorsanız o kesim yok evet klanının %80inin yönetici yetkisi var ilk günde böyleydi son günde böyle olacak bunlar önemsiz şeyler boşverin bizi senin yönetim şeklin ile benim yönetim şeklim bir olacak diye bir şey yok kendi hayal dünyanızda egolarınızın etkisiyle belirli düzenler kurmayın bizim ile ilgili boş beleş yorumlar yapmayın sizi ilgilendiren bir konu değil siz kendi işleriniz ile ilgilinin

Napolyon2.0

Yasaklı
@canikkk yanlız olay şöyle anlatılmış
Siz mis atmışsınız size tel açmışlar sizde herkes yönetici demişsiniz

Siz diyorsunuz ki onlar tel açtılar herkes yonetici dedim sonra olaylar gelişti

1. Durumda meteor
2. Durumda basher haklı

Canikkk

Baltacı
Biz haksızın beyler uzatmaya gerek yok geri kalan herkes haklı bizim hakkımızda yorum yapmayın

beykoz61

Ağır Atlı
Esl den adam çekmeye çalıştığında basher kurucusuyum iş oynayışa geldiğinde herkes kurucu herkes yönetici güzel tezgahmış :D