Güncel [ H A R İ T A ]

• Konuyu başlatan DeletedUser4661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Haritalar ile ilgili 1 problem war snaırım güncellenmesini bekliyoruz....

DeletedUser

Ziyaretçi
böyle bir zorunlulugumuz yok ben sadece bazı arkadaşlar bekliyor ve asıl harita güncelleyen kişi yok diye 1-2 resim koydum o kadar

ben zorunlulugunuz var demedim artık güncelleyin dedim en üst 1. sf nın ilk yazısında oranın güncel olacagı yazılıydı . klan savaşları bir haritasını güncelleyecek kadar bile elemana sahip deilse biz neden premıum hesap alıyoruz .almayız kardeşim almıcaz ! benm suan premıum bitti güncel harita gelene kadarda yenisini almayı düşünmüyorum + oalrakda modlara 10 üzerinden 0 puan bile vermıyorum . geçen cıakn oylamada da en kötü oldugunuzu belirttim yaklasık 3 aydır harita marita yok arkadaşlar .

TAM ANLAMI İLE REZALET!!!! ....

DeletedUser

Ziyaretçi
sizinkiler hadi temmzda kalmış ben napayım bn istediğimde 1 ocak 2009 unkunu veriyor :D
ahanda resmiyeti :

2emfuwp.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekürler

Güzel çalışmalar bilgilerinize teşekkür sevgiyle slm slm

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar modların haritaları düzenlemek yada güncellemekle ilgili bi görev yada zorunlulukları yok haritaları hazırlayan arkadaş bunu kendi istediği için yapıyordu
neden olduğunu bilmiyorum ama son zamanlarda haritayı güncellemiyor oyunu bırakmış olabilir yada başka nedenlerde olabilir ve onunda haritaları hazırlamaya zorunluluğu yoktu
oyunun destek sitesi mevcut isteyen gidip ordan istediği haritayı istediği gibi şekillendirebilir tek sorun ingilizce olması ama yine bu forumda o sitede nasıl harita hazırlanacağı ekran görüntüleri ile anlatıldı
armut piş ağzıma düş mantığı ile hareket edip başkalarını suçlayacağınıza biraz uğraşarak istediğiniz harita bilgilerine ulaşabilirsiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
ben zorunlulugunuz var demedim artık güncelleyin dedim en üst 1. sf nın ilk yazısında oranın güncel olacagı yazılıydı . klan savaşları bir haritasını güncelleyecek kadar bile elemana sahip deilse biz neden premıum hesap alıyoruz .almayız kardeşim almıcaz ! benm suan premıum bitti güncel harita gelene kadarda yenisini almayı düşünmüyorum + oalrakda modlara 10 üzerinden 0 puan bile vermıyorum . geçen cıakn oylamada da en kötü oldugunuzu belirttim yaklasık 3 aydır harita marita yok arkadaşlar .

TAM ANLAMI İLE REZALET!!!! ....

ztist e katılıyorum 3 tane harita sitesi var girin ugraşın bakın biraz araştırın...

http://tr.twstats.com
http://map.k-io.com/index.php?map_id=151
http://klanstats.com

DeletedUser4661

Ziyaretçi
arkadaşlar modların haritaları düzenlemek yada güncellemekle ilgili bi görev yada zorunlulukları yok haritaları hazırlayan arkadaş bunu kendi istediği için yapıyordu
neden olduğunu bilmiyorum ama son zamanlarda haritayı güncellemiyor oyunu bırakmış olabilir yada başka nedenlerde olabilir ve onunda haritaları hazırlamaya zorunluluğu yoktu
oyunun destek sitesi mevcut isteyen gidip ordan istediği haritayı istediği gibi şekillendirebilir tek sorun ingilizce olması ama yine bu forumda o sitede nasıl harita hazırlanacağı ekran görüntüleri ile anlatıldı
armut piş ağzıma düş mantığı ile hareket edip başkalarını suçlayacağınıza biraz uğraşarak istediğiniz harita bilgilerine ulaşabilirsiniz
Oyunu bıraktığım için siteyle ilgilenmiyordum. Anlaşmalı harita sitemizin site kodlamasında yaptığı bir değişiklik nedeniyle bir problem olmuş. Artık eskisi gibi güncellenmeye devam edecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

Klan Family isteklerinizi bana özel mesajla bildirmeniz gerekmektedir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanlarımız

JAKA-BORO (Klan kısaltması:JKB) klanı olarak alt klanımız

JAKABO AKEDEMI (Klan kısaltması:JKB-AC)'dır. Harıtada bır gösterebılırısnız.

Saygılarımızla

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Benden kaynaklanmayan bir aksaklıktan dolayı -ki benden kaynaklansa bile bişey olmaz- mesaj atanlar, teşekkür etmeye gelince sesleri çıkmıyor. Benim Klanlar takımıyla veya oyunla hiçbir alakam yok, yapmak zorunda değilim bunları. Anlayışlı ve ortamı sakinleştiren arkdaşlara teşekkür ederim.

DeletedUser3954

Ziyaretçi
K@OSS//*K@OS* //K@OS bu 3 klanıda aynı olarak eklerseniz sevinirim ilk baştaki üst klanımızdır bu arada emeğine sağlık çok güzel bi çalışma inş. devamı gelir teşekkürler şimdiden

DeletedUser

Ziyaretçi
ANBIR ANBIR2 ANBIR3 klanlarımızı aynı olarak eklemenizi rica ediyorum. ekleyen arkadaşa şimdiden tşklerimi sunarım

DeletedUser

Ziyaretçi
.........jakabo........jakabo akedemi.........

JAKA-BORO (Klan kısaltması:JKB)

Alt klanımız

JAKABO AKEDEMI (Klan kısaltması:JKB-AC)'dır.

Harıtada bır gösterebılırısnız.

Saygılarımızla

DeletedUser

Ziyaretçi
klan statsdaki haritanın ne zaman düzenlenecegi hakkında bilgisiolan var mı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser278

Ziyaretçi
DUMRuL
NESTER
SilveR
haYlaZ
BLYZ

KILIC klanı lideriyim. bizde altlık üstlük yoktur. hepimiz kendi içinde hür ve hepimiz kardeş klanlarız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
19. kita

19. kıtada ASLAN. goodfellas klani kita birincisiyiz eklerseniz seviniriz alt klan ust klan yok

DeletedUser8775

Ziyaretçi
ahiska klanimizin alt klani kurulmuştur ismi ahisk@ bu klanida haritada işlerseniz sevinirim iyi çalişmalar.

DeletedUser8775

Ziyaretçi
AHISKA klanimizin alt klani kurulmuştur ismi AHISK@ bu klanida haritada işlerseniz sevinirim iyi çalişmalar.