Güncel [ H A R İ T A ]

• Konuyu başlatan DeletedUser4661
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Klan olarak haritada gözükebilecek kadar bir yere geldiğimizi düşünüyorum. Yine de sizin bileceğiniz iş, her klan haritada gözükürse olmaz tabi ..
Yanlış anlaşıldığını zannediyorum. Haritadaki hespalamalar otomatik olarak yapılıyor. Kıtada 1ml. puanın üzerindeyseniz haritada yerinizi alırsınız ;) Benim elimden geleceilecek tek şey sınırı azaltmak olur, dediğim gibi bu da haritayı kalabalıklaştırır..

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu an 1 milyon puanın üzerindeyiz, neyse zamanı gelince orda oluruz herhalde.

İyi forumlar.

DeletedUser4661

Ziyaretçi
...Kıtada 1ml. puanın üzerindeyseniz...

Klanınız ASK, 36 ve 37. kıtalarda yoğunlaşmış ve iki kıtada da 1 milyon puanın üzeine çıkamamıştır. Çıksa bile sizden daha iyi klanlar oldukça o kıtada gözükmeniz pek mümkün olmamaktadır.

Diğer haritaların da fazla işlevleri vardır. İlk harita klanların bölgesel hakimiyetini gösterir ve kıtadaki en iyi 2 klanı içerir -tabiki kıtada 1milyon puanı aşmışlarsa-. Sizin 37. kıtada şimdilik 2. olmanız yeterlidir fakat harita bir de kıtada 1milyon puan sınırını gözetiyor.

Neyse, sonuçta puan sınırı elimizde olan birşey..

Öneriniz üzerine harita taban puanını 500bin e düşürüyorum. Bundan sonraki ilk güncellemeden itibaren bu koşula göre değerledirmeye tabi olunacaktır..

Beni ve durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanınız ASK, 36 ve 37. kıtalarda yoğunlaşmış ve iki kıtada da 1 milyon puanın üzeine çıkamamıştır. Çıksa bile sizden daha iyi klanlar oldukça o kıtada gözükmeniz pek mümkün olmamaktadır.

Diğer haritaların da fazla işlevleri vardır. İlk harita klanların bölgesel hakimiyetini gösterir ve kıtadaki en iyi 2 klanı içerir -tabiki kıtada 1milyon puanı aşmışlarsa-. Sizin 37. kıtada şimdilik 2. olmanız yeterlidir fakat harita bir de kıtada 1milyon puan sınırını gözetiyor.

Neyse, sonuçta puan sınırı elimizde olan birşey..

Öneriniz üzerine harita taban puanını 500bin e düşürüyorum. Bundan sonraki ilk güncellemeden itibaren bu koşula göre değerledirmeye tabi olunacaktır..

Beni ve durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum..

Tabi anlıyorum sizi, teşekkürler açıklamanız için.

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Güncelleme olmuştur. Klanınız gözükmeye başlamıştır, hayırlı olsun. Biraz kalabalık oldu ama :p

DeletedUser

Ziyaretçi
bu güzel çalışma için teşekkürler preNs nazif ..

DeletedUser

Ziyaretçi
TROIA ve TR@IA klanları TROIA F.(amily) olarak eklenmiştir.

Bundan sonraki ilk güncellemden itibaren verileri birlikte değerlendirilecektir..

Sevgili arkadasım ;

Çalışman için teşekkürler. Yalnız klanımızı hala haritada görememekteyim :) Konu ile ilgilenirsen sevinecegim.

Saygılar..

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Sevgili arkadasım ;

Çalışman için teşekkürler. Yalnız klanımızı hala haritada görememekteyim :) Konu ile ilgilenirsen sevinecegim.

Saygılar..

Klan aileniz, ilk haritada gözükmüyor çünkü her kıtanın en iyi iki klanı göseriliyor. Sizin klanınız dağınık olduğu için ne 24 ne de 37 kıtada ilk 2 ye girebilmiş. Ancak ikinci haritada görmek mümkün. Toplam puan olarak 15. klansınız şuan..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Prens Nazif Bizim S.m Klanına Ait Harıta Nasıl CIkarabılırım??

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Klana özel haritalar için KlansStats veya TwStats ı önerebilirim. Buradan sadece istatistki haritaları verebilirim.

DeletedUser

Ziyaretçi
YK ile YK_27 klanları birdir çalışmalarının için tebrik ediiyorum

DeletedUser4661

Ziyaretçi
Haritanın güncelliğinde şuan bir problem gözükmüyor..

DeletedUser

Ziyaretçi
efe klanı %36.95 idi 1 hafta once hala %36.95 olarak duruyo oncekı klan punaımız 1.5 mılyondu sımdı 2 mılyon olduk ama harıtada neden degısmıyo

DeletedUser8264

Ziyaretçi
efe klanı %36.95 idi 1 hafta once hala %36.95 olarak duruyo oncekı klan punaımız 1.5 mılyondu sımdı 2 mılyon olduk ama harıtada neden degısmıyo
Kıtanızdaki diğer klanlar da sizinle eşit orada yükselmiş demekki. Sonuçta puan aldıkça oranınızın yükselmesi diye birşey saçma olurdu. Artması için gelişmeniz değil, diğer klanlardan ızlı gelişmeniz gerekli. Buradan o sonuç çıkıyor ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok güzel bir çalışma. Belli aralıklarla gelip rakamları kontrol ederim..

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Daha iyilerini de göreceğimize inanıyorum.

iyi oyunlar.