GöLGe HaRaMiLeRi

bolubjk*

Ağır Atlı
Teşekkürler beyler, sizlerede başarılar:)) sayenizde son kurşunumu atacak ortamı oluşturdum zaten

Yaşanacaklar, planlar, rakipler, rakip olamayacaklar
Bu işler göreceli kendal:)
Hakkımızda hayırlısı olsun
Dedim ya normal bir bolubjk görmeyeceksiniz, oyunun gereklerini yerine getireceğiz.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Telefonda erdal yazınca bir an şok oldum senin telefon kullandığını görünce malum seni hep formdan topladığım için neyse mehmet benden önce halletmiş zaten )))

bolubjk*

Ağır Atlı
Sevenler buluşuyor o zaman.d emir erdalı yıllar sonra görmeyi bende istiyodum :) hem belki uzun vadede alarm için de bi hazırlık olur burası size

Teşekkürler abiler, dostlar başarı dilekleri için

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Sayende bizde pas atmış olacağız :rolleyes:
3 günde ne kadar şenlendi ortalık böyle olacağını bilsem 2 ay sonrasına yapılan hazırlıkları buraya yapardım :cool:

Uzun zamandır gönlümde taht kurmuş GÖLGE ekibinin bir parçası olmakta benim için ayrı bir heyecan olacak bol bol savaş olsun uykusuz kalalım keyif alalım ama şu lobi olayları olmazsa herkes işine bakıp oynarsa zevkli bir dünya olacak

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Sayende bizde pas atmış olacağız :rolleyes:
3 günde ne kadar şenlendi ortalık böyle olacağını bilsem 2 ay sonrasına yapılan hazırlıkları buraya yapardım :cool:

Uzun zamandır gönlümde taht kurmuş GÖLGE ekibinin bir parçası olmakta benim için ayrı bir heyecan olacak bol bol savaş olsun uykusuz kalalım keyif alalım ama şu lobi olayları olmazsa herkes işine bakıp oynarsa zevkli bir dünya olacak
yav he he