GöLGe HaRaMiLeRi

bolubjk*

Ağır Atlı
Merhabalar...
Belki de bir daha bu başlığı açmayı düşünmediğimiz halde, bir çok şartları bir araya artık zor getiririz diye düşünürken, güncel gelişen olaylar sayesinde bizlerde tekrar bir araya gelme kararı aldık. Öncelikle bunda emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Klasik dünyalara uzak bir klanız, tecrübemiz pek geçmiş zamanlarda yoktu, ancak şuanda her konudan hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz ;)
Süprizlerle dolu bir dünya olacağı aşikar, buradan bana atılan blöflere, oyunlara ortalığı bırakacağımı düşünmediniz sanırım ve varım diyorum :cool:

Normal bir bolubjk ve Gölge görmeyeceksiniz, karşımdaki grup kaç kişi olursa ben 2 fazlası olarak karşınızda olacağımı ileterek herkese hazırlıklarında bol bol başarılar diliyorum..

Hakkımızda hayırlısı olsun.. katılan gönül veren arkadaşlarıma verdikleri destekden dolayı teşekkür ederim. Ulaşamadığım varsa da buradan yada telefondan ulaşabilir.

Saygılar..

bolubjk*

Ağır Atlı
Henüz sayfa ilerlemeden yazayım, çoğu arkadaşla irtibatlıyız ama yinede habersiz olan arkadaşlar için oyun başlarında yerleşim için ışınlanma haklarını saklı tutsunlar, o koordine oyun başladığında daha net olacaktır.

Başarı dileyen herkese teşekkürler:rolleyes::rolleyes: