GöLGe HaRaMiLeRi

DeletedUser46726

Ziyaretçi
Abi ben biraz geç kalcam ama yarım saate yanında olurum inş anahtarı unutmusum dışarıda kaldım:)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Bayern'in topçuları gibi kendi içinizde iki ekibe bölünüp daha fazla zevk almaya çalışın :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Zaten onu bekliyorum, köy alımları falan başlayınca insanlar stresden birbirinin köylerini almaya başlayabilir :) İhtimal dahilinde :)
Şaka bir yana da aman diyim rehavete hayır diyorum, benim başıma geldi, yine aynı durumlara düşmem artık :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
mr.storm'la mayıs yağmuru'nu çağırmayı unuttuk mehmet :D

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Yaz bi kenara sizin ekibe nazar değecek :) ama sıkıntı etmeyin gölge klanını önceki dünyalardan çok severim kamim kaminiz sav ım savınızdır :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Eğer bu tür ziyaretler sizlerin hoşuna gidecekse elimden geldiğince (fırsat bulduğum zamanlarda) bir aksilik olmazsa ziyaret edebilirim arkadaşlar.

davetsiz gelirseniz eski dunyalarda ki gibi, çay yerine ihraç ederiz ona göre modum bizimde özelimiz var... bilginize :) yoksa gelin başımızın ustunde yeriniz var.

Beni klandan atacak yetki daha oluşturulmadı tt2

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Zamanında sormadan geliyodu modlar öyle hoş olmuyodu ama biz çağırınca bekleriz :) tikıttan atarım davetinizi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Eğer bu tür ziyaretler sizlerin hoşuna gidecekse elimden geldiğince (fırsat bulduğum zamanlarda) bir aksilik olmazsa ziyaret edebilirim arkadaşlar.

Beni klandan atacak yetki daha oluşturulmadı tt2

Klanı dagıtırım al sana yetki :D senin haberin yokmuş be modum :D ihraç etmekse mevzu dibine kadar çözerim bu işi....Şaka bir yana gelin ara sıra klan klan gezin. :) Hatta hesap açıp oynayın klan geze geze :D saldırı geldiginde saldırı atan klana geçersiniz hem ne guzel :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Klanı dagıtırım al sana yetki :D senin haberin yokmuş be modum :D ihraç etmekse mevzu dibine kadar çözerim bu işi....Şaka bir yana gelin ara sıra klan klan gezin. :) Hatta hesap açıp oynayın klan geze geze :D saldırı geldiginde saldırı atan klana geçersiniz hem ne guzel :D

Bi global her şeyi halleder
YvrGNl.gif

Tabi hesap açıp oynayayım, ondan sonra Mayis şunun kankası, şu klanda arkadaşı var, kuzeni var, taraf tutuyor, bana haksız ceza verdiler, hede, hödö...

DeletedUser52048

Ziyaretçi
davetsiz gelirseniz eski dunyalarda ki gibi, çay yerine ihraç ederiz ona göre modum bizimde özelimiz var... bilginize :) yoksa gelin başımızın ustunde yeriniz var.

Şair burada yenilir yutulur bi laf atmamış kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Bi global her şeyi halleder
YvrGNl.gif

Tabi hesap açıp oynayayım, ondan sonra Mayis şunun kankası, şu klanda arkadaşı var, kuzeni var, taraf tutuyor, bana haksız ceza verdiler, hede, hödö...

Ben size o kadar gizli gelin dedim :) Bir ben bilirim nickinizi daha da kimse bilmes wub