GöLGe HaRaMiLeRi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi global her şeyi halleder
YvrGNl.gif

Tabi hesap açıp oynayayım, ondan sonra Mayis şunun kankası, şu klanda arkadaşı var, kuzeni var, taraf tutuyor, bana haksız ceza verdiler, hede, hödö...

valla siz global atarsınız biz de kafaya koyar avrupa i.h.m ye gideriz :D ne yani ?? bizim sistem sizin sistemi döver modum tamam mı ???

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Tamam tamam sizin köy daha büyük tt2 Hem zaten ben istenmediğim yerde durmam gidiyorum buralardan.
PpL0Rd.gif

DeletedUser33843

Ziyaretçi
serhat, koskoca takım liderini bunaltmasana olum. o daha gölge'ye gelecek, sonra muhabbet edicez, sonra dünya özellikleriyle ilgili ufak rütuşlar yapmasını rica edicez. wub

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Serhat işin gücün yok Takım Lider'ine atarlanıyon :/ senin yüzünden ceza yicez crying

DeletedUser

Ziyaretçi
serhat, koskoca takım liderini bunaltmasana olum. o daha gölge'ye gelecek, sonra muhabbet edicez, sonra dünya özellikleriyle ilgili ufak rütuşlar yapmasını rica edicez. wub

Serhat işin gücün yok Takım Lider'ine atarlanıyon :/ senin yüzünden ceza yicez crying

Arkadaşlar sizde önceden bilgi versenize benim kimyam da forumda cezasız uzun dönem devam etmek yok.... :D illa bir yerde patlıyoruz :D

Sayın modum biraz önce ki konuştuklarımızı unutup yeniden başlayabilir miyiz :D Bence sizin yetkiniz daha buyuk AİHM kimmiş :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Hayırdır nedir bu başlığımızı kirletme telaşı :cool:
Serhatcım modlarımıza karşı saygılı ve duyarlı olalım :).

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Hangi konuya mehmet senin benim basligim mı var tüm baslıklar bizim :))

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Benim başarılar dilememe ihtiyacınız yok bence Mehmet silene kadar dünyanın en iyisi olacağınıza eminim. Güzel vakit geçirmeniz temennisiylett1