GöLGe HaRaMiLeRi

DeletedUser

Ziyaretçi
000

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Ortak al bi deneme sürecinden geçir. Hedef falan koy önüne eminim geçecektir o hedefleri:p

DeletedUser

Ziyaretçi
çok hırslı ve azimli bir arkadaşa benziyor yazdıklarından bence de başarılı olacaktır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
000

DeletedUser32540

Ziyaretçi
s.a. abiler benı klanınıza alırsanız pısman olmazssınız ve su an 10 koyle bırıncılıkte olanları en kısa zamanda gececegımı belırtmek ısterım ve sunuda solım ben cabuk cabuk destek ıstemem cunku her zaman etrafımdakıler nedense ben basladıktan sora barbara ayrılıp gıdıyorlar galıba bu onları tarlay baglamdan dır dolayı yanı kolay kolay kımse bana saldırı atamaz yok bırader su an klanımıza uye alımı yoktur dersenız amenna der vekendım guney batıda baslarım ve orda kendı klanım olan KAN klanını kurarım be kısa suredede zırveye ulasırım bu benım ıcın kesındır ama ben klana yonetmeyı sevmıyorum cun ku w12 de nefes klanına gırdım oncelıkle moderatorluk yapdım orda arıf abının guvenını kısa surede kazanıp klan kurucusu yetkısı aldım ve klana cok katkım olmustur ama ceza benı bıtırdı yoksa w13 de baslamayı dusunmuyordum sımdı dersenız ordada nefes var ordada arıfusta67 var onların klanında neden yer almıyorsun ben zaten w13 un ılk acısında oyna baslamıs ve NFS2 yı kurmustum ama bazı klan problemlerı yuzunden bazı kısılerle olan tartısmalare yuzunden klanı arıf abının guvendıgı bırıne devredıp w13 hayalıne son verdım zaten w12 w13 derken cok zaman kaybı oluyordu ve kafam karısıyordu hem orda yonetımde olup hemde dıger bır yerdede klan kurucu olmak zor gelmıstı ve NFS3 ten bır arkadasla tartısma ya gırmek de benı uzmuz ve w13 dekı o abımı kırmamak ıcın oyunu bıraktım sımdı goruyorum nfs2 baya dusmus bunada uzulmedım deıl ma ben bıdaha nfs bayragı altında durmam belkıde takı nfs3 dekı o abı orada devam ettıkce ben nfs ye katılmam bu demek deıldırkı GöLGe HaRaMiLeRi den baslayıp ılerde o abının cıkması ıle nefes donecegım ben bır klan ıle basladımmı o klan ıle bıterım yanı ya GöLGe HaRaMiLeRi(yusuf92) hep vardır ya da GöLGe HaRaMiLeRi(yusuf92) yoktur yanı 100 koyum olsa 100de basladıgım klana feda olsun...

NOT:golge haramılerı klanında moderator luk yapabılırım en ıı bıldıgım ıstır moderatorluk dıplaması ıslerını sevmem cunku NFS2 de ıken TUGRA klanına ılk savası acan klan bızdık yanı dıplaması benım elımde olursa klanımndakı en degersız kabul edlıen kısıye dahı saldırı gelırse o klanla ortak bır sonuc yerıe savasmayı dusunurum (yan olurum yan oldururum yan varım yan yokum) yanı asla baska bırk lanın hakımıyetıne gırmnem bu mıllet olarakda oledır devlet olarakda oyun olarakda nasılkı osmanlının veya baska bır deıle turkıyenın amerıkanın manga hımayesını kabul etmemesı gıbı

okudugunuz ıcın tesekkur edrım saygılar SuSKuN PReNS(yusuf92)

A.s yaş kaçtı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
000

DeletedUser

Ziyaretçi
Sakin ol ergen arkadaş bu ne hırs:D Bu arada kusura bakmayın son mesajından sonra siz haklıymışsınız.

neyse zeka seviyesi ortalama insandan düşük kişilerle tartışmaya girmiyorum kusura bakma :)

başarılar gölge diyip çıkayım bu topicden.

DeletedUser

Ziyaretçi
Buyrun benim :D (Zeka kelimesi geçmişte yazılarda, komple zeka olduğum için ben geldim ve gidiyorum :D)

DeletedUser35882

Ziyaretçi
Bende zekice dedim zaten.iki kelime ile zeka tespiti yapabilecek kadar zeki insan dolmuş burası:)