GöLGe HaRaMiLeRi

DeletedUser

Ziyaretçi
000

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
000

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35882

Ziyaretçi
Hani lisede olur ya "ama olsun onun da öyle mi yapması gerekiyordu" diyen ergenler.Yazdığın mesaj aynı onunla.Alayına isyan modunda.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hani lisede olur ya "ama olsun onun da öyle mi yapması gerekiyordu" diyen ergenler.Yazdığın mesaj aynı onunla.Alayına isyan modunda.

tamam tamam ben ergenim sen olgunsun hadi işine bak,başkalarının başlığını gereksiz yere kirletmeyelim varsa anlatmak istediğin özelim açık

DeletedUser35882

Ziyaretçi
işime bakıp bakmayacağımı sana mı soracağım.(Örnek:Ergen :))

natkarat

Okçu
tamam tamam ben ergenim sen olgunsun hadi işine bak,başkalarının başlığını gereksiz yere kirletmeyelim varsa anlatmak istediğin özelim açık

Açık ve net uzatmak istemediğini belirtmiş.

işime bakıp bakmayacağımı sana mı soracağım.(Örnek:Ergen :))

Birde senin cevaba bak. :) Eğer devam etmek istiyorsan belirttiği gibi özeline yazarsan herkes için daha uygun olur. :))

DeletedUser35882

Ziyaretçi
Anlatmak istediğimi anlamışsın bravo sana:D

Neyse arkadaşlar kusura bakmasın,başlıklarını kirlettik ancak baştan itibaren söylemek istediğimi tekrarlar bu konuyu kapatırım.Her ne kadar yusuf isimli arkadaş abartmış olsa da dalga geçmek,onunla alay etmek pek güzel bir davranış değil.Gene de sizin bileceğiniz iş tabi.

natkarat

Okçu
zeka nedir die sorsam acaba kaç aranızdan kişi cevabını tam olarak verebilir lutfen zeka ve akıl ı karıstırmayın...:):):)

dalga denizde olur beyler siz ortamı dalga ortamı yapmışşsınız...bana cıddı adamlar lazım lakayt deil...

(bize barbie kız lazım deil harbie kız lazım)=)SuSKuN PReNS

Emin misin :)

Neyse uzatmanın manası yok kapansın konu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
daha w13 de oyuna baslamadım egre GöLGe HaRaMiLeRi kabul ederse bu pazartesi işim bitiyor ve pazartesi istanbula donuyorum ve bir hafta calısmayacagım yanı gunde yaklasık 16 saat onlıne olacagım na yaparsam o bır haftada yapacagım ondan sonra yıne onlıne surem 6 saat e dusecek su an yalovada calısmaktayı ve calısırken de koyu kurmayı dusunmuyorum cunku etrafımdakıler gelısmeye baslayacaktır ve benım calısmam yuzunden ben yagma vs yapamadıgım ıcın cabuk gelısemcem onun ıcın p.tesi yi ve GöLGe HaRaMiLeRi nın ıonayını beklıyorum

DeletedUser35513

Ziyaretçi
Ne yazacağımı bilemedim.. Başarılar dilemek istedim.. Hehe :D

DeletedUser

Ziyaretçi
herkes burdaymışişlerim bitti arkadaşlar bende formdayım artık bıktırcam sizi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakalım beni tanıyacakmınız len :D

-----------------------------------------------------------

DeletedUser2125

Ziyaretçi
Efenim ?? .. thumbup mehmetin yazısını tekrar okudumda kendisinin de okuması için buraya bir yazim dedim :D