GöLGe Diplomasi

DeletedUser55960

Ziyaretçi
matrak ile diplomasi yapmayı 2 klanada yakıştıramadım 2 sağlam klan aynı kıtada olmaz bence düşman ilan edin birbirinizi ki hem oyundan zevk alın ( çünkü iki tarafta yeterince oyunu iyi bilen ve yeterince efsane kadroya sahip klan ) hemde kıta hakimiyetini tek klan da toplayın...

sizin dumrul ne olacak?

KUZEY BATIDA REST & DUMRUL birlik olmuş DUMRUL şahmatı yıkıyor. REST moğol u yıkıyor.

KUZEY DOĞUDA GÖLGE ALAYINI YIKIYOR. MATRAK ı da güçlü klanlar için yem olarak kullanıyor ki o yem birçok kişiyi yener gibi.

GÜNEY DE ANA BABA GÜNÜ. Bengam w26 da yaptığı gibi saçma sapan mütlük ve diplomasi yapmaz inşallah. en iyi savaşan ekibini Respect olarak güney batı ya atmış orada dirensinler diye. kendiler güney doğuyu sayısal olarak kapayarak ordularıyla no law ı bitirerek güneyi alma hedefi.

size şöyleyim ne olacağını. REST MOĞOL İLE UZUN BİR SAVAŞ VERECEK. DUMRUL ŞAHMATI YIKIP ÖNE ÇIKACAK. REST AS EKİBİYLE MOĞOL UN HESAP SİL YAPMASINI BEKLEYECEK. YAPINCADA HEMEN KÖY TOPLAYIP DUMRUL A SARKACAK.

GÖLGE VE MATRAK KUZEY DOĞUYU ÇOK ÇOK ÇOOK RAHAT KAPATACAK.

ÜTOPYA KLANI KENDİLERİ SIRALAMADA BİŞİ SANARKEN. NO LAWI BELKİ YIKACAKLAR AMA. RESPECT , REST SADAKA VE VUSLAT A KARŞI GÜNEY BATIDA , ÜTOPYA, KAPAK İNFAZ MATRAK GÖLGE İLE GÜNEY DOĞUDA SINIR OLACAK.

REST İN İYİ BİR EKİP OLMASINDAN DOLAYI KENDİSİNİN KUZEYİNİ GÜÇLENDİRİP GÖLGE İLE SAVAŞA GİRMEK İSTEMEYECEKTİR. GÖLGE KUZEYE HAKİM OLAYIM DERKEN ZAMAN KAYBI OLACAĞINI DÜŞÜNÜP RESTİ SONA SAKLAYACAKTIR.

OLAY BURADA BİTER. EĞER REST İLE GÖLGE ANLAŞIP BERABER ÜTOPYA VE RESPECT E GİRECEK OLURLARSA BU ÜTOPYA VE RESPECT KALMAZ. HEMEN YIKILIR. DÜNYANIN SONUNUDA REST GÖLGE SAVAŞI BİTİRİR. GÖLGE KAZANIR. AMA REST KOLAY TESLİM OLMAZ.

bolubjk*

Ağır Atlı
Mevcut oyuncu grubu ve klanlara göre yorumlarsak evet belki bu diplomasi ne gerek vardı denilebilir ama oyunda ne olacağı hiç belli olmuyor, devam edecek oyuncu sayısı vs derken her şeyi planlı yapmak lazım.
Dünya başlamadan önce kafamda kurguladığım düşünce gibi 1 tane kuzeydoğu da birlikte hareket edebileceğim ekip olmasını istedim hep, ve bölgeme de iyi ki Matrak klanları gibi güvenebileceğim bir klan çıktı.

Zaten şuanda mevcut Matrak klanın bir kısmı da önkayıtta bizim ile başlamıştı ve zaten daha önceden düşündüğümüz birşeydi.
Hayırlı uğurlu olsun diyelim.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Hayırlı olsun. Bence yanlış harrket. Savaş ilanı yapıp içinizdeki pasifleri elemeyi deneyebilirdiniz bence :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
deaegle uçmuş kajsdgnalsndglasnglas geleceği gördüğünü iddaa ediyor dumrulla mütlüğümüz diye birşey yok diplomasi bir pakt mevzusundayız ve güzel bir stratejik hamleyle biz mogolla savasırken onlar sahmetle savasıyor nedeni ise mogol ve sahmet sa durumda ;) sayıcaz azız restın 4 klan olduguna bakmayın hepsi kofti suanda oynayan 1 klan oyuncumuz ya var ya yok zaten ielrleyen zamanda şutlayacam hepsini :D onun dışında hafife aldıgınız bir klan var mayhemi hiç katmamıssınız açıkcası bizim bütün planlarımız onların üstüne kurulmus durumda çünkü geçekten as ekip ve sağlam bir kadroyla girmiş bulunmaktalar açıkcası gölge klanınn oyuncularıyla çok kez oynadım bildiğiniz üzere ve kesinlikle yanlış anlamayın ama bireysel oyuncular oldukları için fazla uzun sürmeyecek bir birliktelik olacagını düşünüyorum bu yüzdende o bölgeyi matrak kapatacaktır diye düşünüyorum bünyo nun bölgesi zaten garanti bir bölge sıkıntıyla karşıalamayacak kadar rahat çünkü hem sağlam rakipelri yok ( bana göre ) hemde kalabalıklar no law ın mayhemle diplomasisi bize sorun çıkarttı açıkcası ben mayhemın bu işi kabul etmesını hiç istemezdim çünkü bizde böyle bir diplomasi isteyemezdik no law a ayıp olurdu ama tabi yapacak birşey yok tampon olarak kullanılan mayhemle ilk savaşımız olacak gibi duruyor ilerleyen zamanlarda ama tabii bunlar sadece tahmin yanlış anlamayın ve kırılmayın lütfen seviliyorsunuz ^^

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ulen mayhem güneyde değil mi :) biz varız orada sana nolii :) mayhemlerin savaşı çok uzun sürer. sen rhat ol o zamana kadar kim öle kim kala :) biz moğola 1 ay dayanalımda o yeter. sonra uçarız. :) ben ütopyanın o kadar kolay kapayacağını sanmam. tanıdığım oyuncular var ki w26 da oyunculuklarını belli ettiler :)

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ulen mayhem güneyde değil mi :) biz varız orada sana nolii :) mayhemlerin savaşı çok uzun sürer. sen rhat ol o zamana kadar kim öle kim kala :) biz moğola 1 ay dayanalımda o yeter. sonra uçarız. :) ben ütopyanın o kadar kolay kapayacağını sanmam. tanıdığım oyuncular var ki w26 da oyunculuklarını belli ettiler :)

sen kimsin kanka kimlesin kanka ? asngdjlkasndgjklasn mayhem tam tampon 2 kıta arasına yayılacak :D mogolda sıkıntı yok onları yeriz yaa :p ve adamların baslıgını artık kirletmeyelim lütfen ^^ herşeye rağmen hayırlı olsun ^^

bolubjk*

Ağır Atlı
Genel olarak w27 tahminleri gibi birşey oldu :)
Olsun ismail bey sorun değil bizim için, yorumlarını takip etmek güzel wub

Genel kanı belki hala bizim kısa vadeli oynayacağımız yönünde gibi, bakalım geçmişim bu yönden kirli haklısınız uzun vade eksikliğim vardı belki ama bu dünyada neler olacak zaman ola hayrola diyelim:).

Bengam

Ağır Atlı
Genel olarak w27 tahminleri gibi birşey oldu :)
Olsun ismail bey sorun değil bizim için, yorumlarını takip etmek güzel wub

Genel kanı belki hala bizim kısa vadeli oynayacağımız yönünde gibi, bakalım geçmişim bu yönden kirli haklısınız uzun vade eksikliğim vardı belki ama bu dünyada neler olacak zaman ola hayrola diyelim:).

Takip edeceğiz

DeletedUser

Ziyaretçi
deaegle uçmuş kajsdgnalsndglasnglas geleceği gördüğünü iddaa ediyor dumrulla mütlüğümüz diye birşey yok diplomasi bir pakt mevzusundayız ve güzel bir stratejik hamleyle biz mogolla savasırken onlar sahmetle savasıyor nedeni ise mogol ve sahmet sa durumda ;) sayıcaz azız restın 4 klan olduguna bakmayın hepsi kofti suanda oynayan 1 klan oyuncumuz ya var ya yok zaten ielrleyen zamanda şutlayacam hepsini :D onun dışında hafife aldıgınız bir klan var mayhemi hiç katmamıssınız açıkcası bizim bütün planlarımız onların üstüne kurulmus durumda çünkü geçekten as ekip ve sağlam bir kadroyla girmiş bulunmaktalar açıkcası gölge klanınn oyuncularıyla çok kez oynadım bildiğiniz üzere ve kesinlikle yanlış anlamayın ama bireysel oyuncular oldukları için fazla uzun sürmeyecek bir birliktelik olacagını düşünüyorum bu yüzdende o bölgeyi matrak kapatacaktır diye düşünüyorum bünyo nun bölgesi zaten garanti bir bölge sıkıntıyla karşıalamayacak kadar rahat çünkü hem sağlam rakipelri yok ( bana göre ) hemde kalabalıklar no law ın mayhemle diplomasisi bize sorun çıkarttı açıkcası ben mayhemın bu işi kabul etmesını hiç istemezdim çünkü bizde böyle bir diplomasi isteyemezdik no law a ayıp olurdu ama tabi yapacak birşey yok tampon olarak kullanılan mayhemle ilk savaşımız olacak gibi duruyor ilerleyen zamanlarda ama tabii bunlar sadece tahmin yanlış anlamayın ve kırılmayın lütfen seviliyorsunuz ^^

peki haklısın :D

DeletedUser54314

Ziyaretçi
sizin dumrul ne olacak?

KUZEY BATIDA REST & DUMRUL birlik olmuş DUMRUL şahmatı yıkıyor. REST moğol u yıkıyor.

KUZEY DOĞUDA GÖLGE ALAYINI YIKIYOR. MATRAK ı da güçlü klanlar için yem olarak kullanıyor ki o yem birçok kişiyi yener gibi.

GÜNEY DE ANA BABA GÜNÜ. Bengam w26 da yaptığı gibi saçma sapan mütlük ve diplomasi yapmaz inşallah. en iyi savaşan ekibini Respect olarak güney batı ya atmış orada dirensinler diye. kendiler güney doğuyu sayısal olarak kapayarak ordularıyla no law ı bitirerek güneyi alma hedefi.

size şöyleyim ne olacağını. REST MOĞOL İLE UZUN BİR SAVAŞ VERECEK. DUMRUL ŞAHMATI YIKIP ÖNE ÇIKACAK. REST AS EKİBİYLE MOĞOL UN HESAP SİL YAPMASINI BEKLEYECEK. YAPINCADA HEMEN KÖY TOPLAYIP DUMRUL A SARKACAK.

ÜTOPYA KLANI KENDİLERİ SIRALAMADA BİŞİ SANARKEN. NO LAWI BELKİ YIKACAKLAR AMA. RESPECT , REST SADAKA VE VUSLAT A KARŞI GÜNEY BATIDA , ÜTOPYA, KAPAK İNFAZ MATRAK GÖLGE İLE GÜNEY DOĞUDA SINIR OLACAK.

REST İN İYİ BİR EKİP OLMASINDAN DOLAYI KENDİSİNİN KUZEYİNİ GÜÇLENDİRİP GÖLGE İLE SAVAŞA GİRMEK İSTEMEYECEKTİR. GÖLGE KUZEYE HAKİM OLAYIM DERKEN ZAMAN KAYBI OLACAĞINI DÜŞÜNÜP RESTİ SONA SAKLAYACAKTIR.

OLAY BURADA BİTER. EĞER REST İLE GÖLGE ANLAŞIP BERABER ÜTOPYA VE RESPECT E GİRECEK OLURLARSA BU ÜTOPYA VE RESPECT KALMAZ. HEMEN YIKILIR. DÜNYANIN SONUNUDA REST GÖLGE SAVAŞI BİTİRİR. GÖLGE KAZANIR. AMA REST KOLAY TESLİM OLMAZ.

bunu yazan respectli biri sanırım no law silmiş direk haritadan adam barzodan hıc bahsetmemıs bıle
respect klanının yarısı maden saten multılerden olusuyor :) sonradan savasa dahıl olan sokak klanı bıle sızden daha kalıletıler :)

Yendiğin rakipler (Klanlar)

Saldırgan olarak

1 KuRaL YoK !!! 161.538
2 GöLGe HaRaMiLeRi 108.178
3 GöLGe HaRaMiLeRi * 105.605
4 ßARZ0 103.390
5 İNFAZ 102.338

6 MOĞOL 88.662
7 ASi* 88.622
8 Hayaller mi? Gerçekler mi? 88.208
9 The Respect Project 75.071
10 DELİ DUMRUL 70.157

Savunan

1 KuRaL YoK !!! 59.868
2 SIMURG ANKA 45.688
3 KAPAK OLSUN 41.378
4 ALAYINA BELA 41.151

5 Gerçek Dostların Mekanı 39.810
6 SÜVARİ 38.032
7 GöLGe HaRaMiLeRi. 34.267
8 Vendetta 33.768
9 ALAYINA JEST 33.041
10 The Respect Project 31.747

Total

1 KuRaL YoK !!! 221.406
2 ßARZ0 118.604
3 GöLGe HaRaMiLeRi * 117.355
4 İNFAZ 116.139
5 ASi* 115.759
6 GöLGe HaRaMiLeRi 115.073
7 SIMURG ANKA 112.569
8 Hayaller mi? Gerçekler mi? 110.699
9 MOĞOL 110.481
10 The Respect Project 106.818

:)) ben olsaydım bı 50k kesım farkederdı saldıranda :)) hala koyde 1400 balta 1200 hafıf 100 cıvarı mancınık var
kesecek babayiğit cıkmadı guneybatıda :))

Bengam

Ağır Atlı
sizin dumrul ne olacak?

Sayın ve sayı değer arkadaşım :) yorumların için teşekkür ederim :) ama bazı şeyleri kestiremediğin acık belli ama görüşlerine saygı duyuyorum.

benim ekibimden de bölgemden de süphem yok klan sayımızın fazla olması ise sorun ben bunu avantaj olara görüyrum ma bu sadc oyunun başı için böyle

DeletedUser46849

Ziyaretçi
keske bı asker kesmeye calıssanız da arkanızda dursaydık. neyse herkesın kendı gorusudur. ıyı oyunlar

bolubjk*

Ağır Atlı
Sağolun dostlar diplomasimiz hakkında oldukça açıklayıcı yorumlarınız olmuş...

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Sağolun dostlar diplomasimiz hakkında oldukça açıklayıcı yorumlarınız olmuş...

ahahaha yazar burada insanları başlıktan kovuyor :D
Valla ben gölge silene ya da ben silinene kadar bırakmayı düşünmüyorum, sadece telefondan bile olsa oynarım, ki operasyon yesem bile hesabıma bakacak çok kişi var. Op'a katılırken bile bakıcıya veririm :D ama oynarım.

DeletedUser1352

Ziyaretçi
keske bı asker kesmeye calıssanız da arkanızda dursaydık. neyse herkesın kendı gorusudur. ıyı oyunlar

Yahu desteklicez dediniz desteklemediniz hiçbi söz yerine gelmedi beni destekleseniz adam suan hesap sil yapmıstı tüm hafifleri patlamıstı.