GöLGe Diplomasi

bolubjk*

Ağır Atlı
Müttefikler
GöLGe Bitir
GöLGe* Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar
Otto Bitir

Güncel diplomasimiz değişiklik olduğu taktirde buradan paylaşılacaktır.
İyi oyunlar, hayırlı uğurlu olsun.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
ilk düşman, ilk barış teklifi :D

pRnl0r.png

bolubjk*

Ağır Atlı
Bende şuanda ona bakıyodum harbiden:D:D
Tek düşmanımız var, onu da kaybetmek üzereyiz tt1

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Bence mehmet olayı yanlış yorumluonuz onlar zaten bi arkadaşa bakıp çıkacaklarmış:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Acımız büyük ilk ve tek duşmanımızı bu gun kaybettik :( GöLGe HaRaMiLeRi ailesi olarak her yılın 28.02.2015'inde saat 12:06'da duşmanı anma ve anısını yaşatma etkinligi yapma kararı aldık. Buradan tum w27 ye duyurulur...

dipdip.png

bolubjk*

Ağır Atlı
Reklama gerek yok gençler, siz böyle 1 düşmanın dağılmasına sevinecekseniz vay halimize wub
Çok atarlı ve diktatör ruhum var biliyorsunuz, ona göre yorumlarınızı yazın, genel forumdaki GöLGe oyuncularını takipteyim ayağınızı denk alın ! tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Mehmet diktatör oldun da hala "Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" kısmını beceremiyorsun :D İşin gucun benim dimi. Kaç zamandır foruma bakmıyorum bile yazdıgım anda gelip burada şey yapıyorsun beni :D

Evet gençler başganın dedigi gibi önumuzdeki maçlara bakıcaz... what can ı do ??? some times... Ona göre yani :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
İlkler hiçbir zaman unutulmazmış derler. Otto 27.dünya'ya aslında çok büyük bir imza attı farkında değil. Şimdi koşsunlar kırlarda umarsızca.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
itiraf bölümünde w14de bize savaş ilan edip 2 haftada dağılan klan gibi oldu bu olay :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Çok çetin bir savaş oldu, bu savaş zamanında emek veren klandaşlarımı kutluyorum :)
Şaka bir yana savaş ilanını da onlar vermişti, ne yapmak istiyorlar henüz çözemeden dağılmışlar, teşekkürler :).

bolubjk*

Ağır Atlı
Tarih Olay
Mar 08 01:44 M@TR@K klanı ile müttefik olundu.

Mar 08 01:44 MaTRaK klanı ile müttefik olundu.

Hayırlı uğurlu olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
kendi adıma konuşmam gerekirse hikmetini sonraları anlayabileceğim bir diplomasi hareketi :) hayırlı uğurlu ola başkan :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
matrak ile diplomasi yapmayı 2 klanada yakıştıramadım 2 sağlam klan aynı kıtada olmaz bence düşman ilan edin birbirinizi ki hem oyundan zevk alın ( çünkü iki tarafta yeterince oyunu iyi bilen ve yeterince efsane kadroya sahip klan ) hemde kıta hakimiyetini tek klan da toplayın...