GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser69073
  • Başlangıç tarihi

aga55

Kılıç Ustası
Sizden birini sifirlamakla ilgileniyorum dur 2dk

kahize
ahmet53
yldrmsrky
yılmaz.24
karaca06
emin55
bilgiç
el sadr

Aklıma şu an gelenler...

Bunlarada bi bak dostum... Gerçi kendinden de biliyor olman lazım kaçıp başka tarafa gitmişliğin var... Boş yapmaya gerek yok güzel savaş ve oyun oluyor :)

DeletedUser28727

Ziyaretçi
yine boş muhabbet peşine düşmüşsünüz,
asıl savaş daha yeni başladı beyler, bir durun hele ;)

hd1903

Mızrakçı
kahize
ahmet53
yldrmsrky
yılmaz.24
karaca06
emin55
bilgiç
el sadr

Aklıma şu an gelenler...

Bunlarada bi bak dostum... Gerçi kendinden de biliyor olman lazım kaçıp başka tarafa gitmişliğin var... Boş yapmaya gerek yok güzel savaş ve oyun oluyor :)

Sorun şu ki pasiflerimizi yakalarsaniz ordu bile kullanmadan topluyorsunuz. Lyandar gibi aktiflere dalarsaniz sonunuzu biliyorsunuz bizzat yasadiniz ve hissettiniz:)

Pasiflerinizi biliyoruz da toplamiyoruz :) derdimiz oynayanlarinizla. Zaten seçtiğimiz hedef sabahı da görmüyor.

Allah aşkına op planladin köy aldın kaçını tuttun elinde bı de hele :) he bana kaçtı demişsin. Kuzeyde almışsın dejavuyu yanına vurdurup durdun onlara. Güney merkezde kafa kafaya carpisinca nasilda sicmaya başladın ama :)

hd1903

Mızrakçı
He bir de şey var istatistiklere yansimasin diye baştan basla yapıp kacanlarla klan değiştirenler misal grikurt misal immortal. Bu da acizligin başka bir boyutu

Pikacuu37

Hafif Atlı
He bir de şey var istatistiklere yansimasin diye baştan basla yapıp kacanlarla klan değiştirenler misal grikurt misal immortal. Bu da acizligin başka bir boyutu

Tüm klanlarimiz savaşta, hangisine geçse savaş istatikligine yansır. İmmorta veya gri kurt savaştan kaçmadı baştan basla yapmadı. Özellikle grikurt son saldırıya kadar bekledi dalgasını geçtik forumda köyleri gidince bekleme sebebide saldıran kisilerin ordusunu görmekti baştan baslama felan yok.

En azından başka bir klan cagirmadik. Saldırtmak için :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Sorun şu ki pasiflerimizi yakalarsaniz ordu bile kullanmadan topluyorsunuz. Lyandar gibi aktiflere dalarsaniz sonunuzu biliyorsunuz bizzat yasadiniz ve hissettiniz:)

Pasiflerinizi biliyoruz da toplamiyoruz :) derdimiz oynayanlarinizla. Zaten seçtiğimiz hedef sabahı da görmüyor.

Allah aşkına op planladin köy aldın kaçını tuttun elinde bı de hele :) he bana kaçtı demişsin. Kuzeyde almışsın dejavuyu yanına vurdurup durdun onlara. Güney merkezde kafa kafaya carpisinca nasilda sicmaya başladın ama :)

Şakaysa komik değilse daha komik 10 köy aldık opta ki biz 5 köy bekliyorduk 5 ini geri aldınız yada şey mi diyelim tam op yediğiniz sırada oceanin bize op yapmasını mı dejavuyla beraber vursak çoktan savaş bitmişti bu arada az salla iftira at

SAS-KoPuZ

Mızrakçı
Opta kaybettikleri köyleri oceana peşlettirdiğinizi de yazın lütfen tek taraflı olmasın :)

hd1903

Mızrakçı
İmmortal başka klana geçti, grikurt son köyü vermeden önce baştan basla yaptı..

Dejavuya vurduruyor musunuz? Eheheheh şakacı herif. Köyleri casuslayip gördükleriniz dejavuya vurdurtup durdunuz kuzeyde. Raporlar mevcut :) sen hele dağları tepeleri as klan merkezine gel de pikalayayim seni

Pikacuu37

Hafif Atlı

Dejavuya vurduruyor musunuz? Eheheheh şakacı herif. Köyleri casuslayip gördükleriniz dejavuya vurdurtup durdunuz kuzeyde. Raporlar mevcut :) sen hele dağları tepeleri as klan merkezine gel de pikalayayim seni

Neyin raporu var ? Kıtada sizi kaâle almadigimiz için dejavu ile anlaşma yaptık kuzeydeki sas güneye, güneyde ki dejavuda kuzeye çıkacak diye. Sizin arkadaşlar oynamayı bilmiyorsa biz napalım ? Sen onu bıraktı oceana dua edin iyi koruyor sizi :)

Pikacuu37

Hafif Atlı

Bide sen harcaniyorsun he bu klanlarda tek zeki sensin dimi ben daha gidip 40 saatten mis atcam senin yanına gelcem :) sonra savascaz :) dostum oyunda başarılar iyi olan tarafın kazanacağı savaş tabi başa baş savasmasakta yapacak şey yok

DeletedUser55507

Ziyaretçi

Yavru kurt, sakin ol bakıyım sen. Hararet yapacan.

UNCHARTED

Dük
Evvela söylemek isterim ki bu naçizane cenkinizden çok memnun oldum böyle çetin savaşları görmeyeli uzunca bir vakit oldu lakin ağzınızın tadı kaçmadan bu güzel savaşa devam edin lütfen :p:p

Pikacuu37

Hafif Atlı
kendi klanlarımızda durdu falan gibi boş muhabbete girmeyin hiç, ultraslan43 den alınan köy istatistiklerde yok, yine bununla beraber her daim söyledim bir söz vardır, istatistikler mini etek gibidir, birçok şey gösterir lakin aslolanı vermez ;)

ocean meselesine gelince, hayırdır ? koca k55 de dejavu - sas - tubi klanlanları ile bir oldunuz da birtek ocean dan mı korktunuz =))))

Kuzeydeki arkadaşlarınız nerede ? Sarbona niye geçtiler ? Anlatsaniza biraz hepimiz öğrenelim. Hemde dejavu ile ne birliği var ? Varda bizim mi haberimiz yok ?

Korkmak mi ? Sadece eğleniyoruz böyle kaybedeceğinizi anlayınca kuzeyde gidince güneyde gidince bir orta merkezde kalınca başka ekip cagirmakta zaten gösteriyor nasıl bir rakip olduğunuzu

Pikacuu37

Hafif Atlı
Evvela söylemek isterim ki bu naçizane cenkinizden çok memnun oldum böyle çetin savaşları görmeyeli uzunca bir vakit oldu lakin ağzınızın tadı kaçmadan bu güzel savaşa devam edin lütfen :p:p

Tabi ki bunlar güzel atışmalar tabi saygı ve edep sınırını geçmediği sürece yine diyorum iki tarafada başarılar kazanan da iyi ekip kaybeden de iki tarafta emek veriyor

UNCHARTED

Dük
Tabi ki bunlar güzel atışmalar tabi saygı ve edep sınırını geçmediği sürece yine diyorum iki tarafada başarılar kazanan da iyi ekip kaybeden de iki tarafta emek veriyor

Kral sen beni ciddiye alıp cevap mı verdin fahdhsdsgsd

Ya oyun bu nolucak yiyin birbirinizi yshdhdgwy :p

Mr.Badger

Ağır Atlı
Bakın güzel kardeşlerim Allah rızası için 2 takılıp gidicem. Kış sezonu geliyor zaten kafam biraz daha rahat olacak diye rehavete kapılıp sınıra taşındırmayın beni...