GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser69073
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Şimdi herkes bol keseden atıyor tutuyor da... Burada suç tamamen Innogames'in. Bakın şimdi sistemi anlatıyorum, bi okuyun sonuna kadar, ondan sonra siz karar verin, millet haklı mı 300 klan açmakta haksız mı...

İlk olarak dünyaya giriyorsun, 5k pre basıyorsun, depoyu fulleyip akademiyi dikiyorsun 3-5 gün içinde. Ondan sonra günlük bonustan gelen hammadde paketleri ile çatırt 4 misi basıyorsun. Hop 1 haftada başlıyor aksiyon. Şövalyenin verdiği hammaddeleri, premiumla açılan +20'leri saymıyorum bile
Ondan sonra dünya ilerliyor, geliyor bi etkinlik, hop çekiyorsun katlamaları, hammadde paketlerini, mis sorunun yok.
Geliyorsun asker basımına. Diyelim ki kamin patladı. Şövalye yüzde 15 hızlı asker basımı veriyor, savaş adımları basıyorsun oradan yüzde 25, bayrak zaten var, üstüne bi de çok gerekli olan klan seviyesini kastıysanız oradan da yüzde 10 geldi. 3 güne kamin tekrar emrinde.

Ne anlatıyorum ben şimdi di mi... Innogames, bir dünya etkinlik ve yenilik getirdi. Bu etmenlerin sonucunda oyun gereğinden fazla hızlandı. 1,5 hız üstü dünyalarda haftada 2 operasyon çıkartabilme imkanı var bu etmenler sayesinde. Eee 2 de karşı taraf yaptı mı etti mi sana haftada 4 operasyon. Kami atması falan derken, en az haftanın 5 günü yoğun şekilde oyuna bakman gerekiyor. Hadi 1'er operasyon yapılsın karşılıklı, en az 3 gün tryhard oyunla ilgileneceksin. Yaptığın günü belki seçersin ama, operasyon yediğin günü seçemezsin, öyle bir durum da var. Yani o gün işin olur falan, yemez, oyuna bakacaksın.

Şimdi bu şartlarda klanlar da 60 kişi girse, totalde dünyada 50 farklı klan olsa... En az sürecek 4 yıl. Ben 60 kişi girip 4 yıl boyunca haftada en az 3 günümü full oyuna ayırırım diyebilecek kaç kişi var?

Şu oyunu oynamaya en müsait adamlardan biriyim. Sürekli bilgisayar başındayım. Ama kimse kusura bakmasın, ben o kadar hızlı tempoya o kadar uzun süre ayak uyduramam. Uydursam da sıkılırım. Eskisi gibi 10-15 günde bir operasyon yapıp yerim, mis sıkıntım olur, az köyüme gelinir veya az köye giderim eyvallah. Kafam rahat oynarım.

Ama sen oyuna getirdiğin milyon tane özellikle turbo moda alacaksın. Benden de ayak uydurmamı bekleyeceksin.

Valla kimse kusura bakmasın. Ben bir dünyaya girersem en az 300. En az diyorum ha. Aşağısı kurtarmaz Innogames.

Özet yok mu

doak

Mızrakçı
ben okudum özet olarak oyuna çok fazla zaman harcamanız oyunu harici hiç bir işiniz olmaması gerekiyor işiniz olmasa dahi insan sürekli oyuna bakmak ve oynamak sıkıcı bir durum alabiliyor diyor arkadaş yani oyun hızı ve bonuslar yüzünden oyunun boku çıktı diyor açıkça katılıyorum.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Evet... Bir haftada büyük değişiklikler olmuş.

HABER / ANALİZ:

• TRS Ailesi bıraktı. Alt klanlardan üç tanesi NWO oldu.
  • TRS'nin bırakmasıyla Güneybatı'da RENK tekel olmuştu ki RENK - GOOD mücadelesi başladı. Her iki tarafa da başarılar.
  • EXIT Ailesinde klan azalması oldu.
  • Bazı çok klanlı ailelerin 20 altı üyeli klanları çoğaldı. Birleştirmeye gidebilirler. (Benim de işime gelir :))
  • Köy alımları başladı ancak merkeze yerleşmeye çalışan henüz yok.
  • Güneydoğu en çok çok klanlı aileye ev sahipliği yapan kıta.
  • AYYILDIZ ve DEJAVU KITA55'te çember oluşturma yolunda ilerliyor.
  • KITA 55-56-45-46 birleşiminde DEJAVU - SAS - AYYILDIZ - ŞARBON mücadelesi epey sürecek gibi.
  • Bir sonraki haritaya ŞARBON Ailesi eklenecek. Mücadeleyi daha iyi takip edebiliriz.

Diğer Köyler Dahil Harita

oZOeQj.jpg

Sadece Renklendirilmiş Klanlar Haritası

oZXcFY.jpg

RENK Ailesi (20 Klan): RENK - RENK1 - RENK2 - RENK3 - RENK4 - RENK5 - RENK6 - RENK7 - RENK8 - RENK9 - RENK10 - RENK11 - RENK12 - RENK13 - RENK14 - RENK15 - RENK16 - RENK17 - RENK18 - RENK19

CESET Ailesi (19 Klan): CESET - CESET2 - CESET3 - CESET4 - CESET5 - CESET6 - CESET7 - CESET8 - CESET9 - CSET15 - CSET16 - CESETA - CEST - CST11 - CST13 - CES10 - CES12 - CEST14 - CES17

DEJAVU Klanı (14 Klan): DEJAVU - DEJ@VU - DEJ@WU - DEJ4VU - DEJAQU - D3J@WU - D3J4VU - D3JAVU - D3JAWU - DEJ4WÜ - D3J@VU - DJ@VU - DEJAWU - DJV-D

AYYILDIZ Ailesi (13 Klan): GNRLS - GNRLG1 - GNRLG2 - GNRLG3 - GNRLS3 - GNRLS4 - GNRLS5 - GNRLS6 - GNRLS8 - GNRLS9 - GNRL11 - GNRL12 - GNRLSK

A FEW GOOD MEN Ailesi (13 Klan): GOOD - GOOD-2 - GOOD-3 - GOOD-4 - GOOD-5 - GOOD-6 - GOOD-7 - GOOD-8 - GOOD-9 - GOOD10 - GOOD11 - GOOD12 - 13GOOD

EXIT Ailesi (12 Klan): EXIT - EXIT2 - EXIT3 - EXIT4 - EXIT6 - EXIT7 - EXIT8 - EXIT9 - EXIT10 - EXIT11 - EXIT17 - EXIT18

SAVAŞ SENFONİSİ Ailesi (12 Klan): SAS - SAS2 - SAS3 - SAS4 - SAS5 - SAS6 - SAS7 - SAS8 - SAS9 - SAS10 - SAS11 - SAS12

REVOLUTİON Ailesi (5 Klan): RVLTN - RVLTN2 - RVLTN3 - RVLTN4 - RVLTN 5

TELETUBBİES Ailesi (4 Klan): Tubby - Tubby2 - Tubby3 - Tubby4

ÇILGIN Ailesi (3 Klan): ÇLGIN - ÇLGN-2 - ÇLGN-3

AT AVRAT SİLAH Ailesi (3 Klan): AAS - A@S - AAS3

İSTATİSTİKSEL BİLGİ

oZfMUh.jpg

Trs klanlari niye geldi niye gitti :) çok merak ettim