GÖLGE Savaş Raporları

bolubjk*

Ağır Atlı
Adesis adlı oyuncu ban mı yedi yoksa hesap açıkken mi köyleri verdi konuya vakıf biri beni alıntılayarak bilgilendirirse çok sevinirim zira ona göre yardıracağım taktım vitesi

Adem hoca aktifti ceza vs söz konusu yoktu Semih, bi köyü 25erk civarı doluydu keserek açıldı, diğerlerine mis arası vs yaptı ancak bizde yapmıştık araları dolu atmıştık.

inacira

Kılıç Ustası
Adesis adlı oyuncu ban mı yedi yoksa hesap açıkken mi köyleri verdi konuya vakıf biri beni alıntılayarak bilgilendirirse çok sevinirim zira ona göre yardıracağım taktım vitesi

Aktifti, misleri de bulmuştu aslında da başkanın da dediği gibi mis aralarını bile fake ile doldurduk :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Adem hoca aktifti ceza vs söz konusu yoktu Semih, bi köyü 25erk civarı doluydu keserek açıldı, diğerlerine mis arası vs yaptı ancak bizde yapmıştık araları dolu atmıştık.
Valla kendisi savunma yapsa kale almazdım da sen diyorsan bir şey demeyeyim neyse :D Fix mi ne o gelince sallama hevesim kalmadı zaten gün geçmiyor ki bir kere daha Dejavuculara yardırmaktan mahrum kalayım

sagopa129

Mızrakçı
Bütün ekibin eline sağlık güzel bir gündü. Erdem genel istatistik atarak kurtulamazsın sen de biliyorsun :). Detaylı raporları yarın paylaşırız. Gölgeye fazla yaklaşmak genelde iyi sonuçlar vermez ;)

wait.for.it

Yasaklı
Keşke bu istatistiklerden eibo ve makara köylerini çıkarsanız ve VEFA sayesinde savaşta bu kadar ilerlediğinizi de söyleseniz. İsyan vs vefa/gölge mücadele etmemize rağmen oynanmış istatistikler atmanız hoş değil bizden son op da köyler aldınız doğrudur ancak 42 köy gibi bir şeyin olmadığını siz de biliyorsunuz. Ama sizinki de güzel taktik vefayı at arkaya çek defleri arada bir kami atsın siz de misleyip alayın :DDD tebrik ederim.

jokeremre12

Acemi
Keşke bu istatistiklerden eibo ve makara köylerini çıkarsanız ve VEFA sayesinde savaşta bu kadar ilerlediğinizi de söyleseniz. İsyan vs vefa/gölge mücadele etmemize rağmen oynanmış istatistikler atmanız hoş değil bizden son op da köyler aldınız doğrudur ancak 42 köy gibi bir şeyin olmadığını siz de biliyorsunuz. Ama sizinki de güzel taktik vefayı at arkaya çek defleri arada bir kami atsın siz de misleyip alayın :DDD tebrik ederim.

Bırak oynasın bakalım delikanlılar az sabır .
Güneş tepeden vurduysa gölge ayağımızın altıdır #

sagopa129

Mızrakçı
Vegas abileriniz sizi boş mu bıraktı? Vefayı söyleyeceksen vegası eksik bırakmayacaksın. Eiboyu besleme olarak aldıysanız istatistikleri yansıyacak tabi ki. Eibo unusu neşteri almadınız mı siz? Hem eibo savaşı esnasında hem sonunda.

Bu hünerlerinizi sabah görseydik keşke. Ayrıca vefaya teşekkür ettik yine ederiz ancak bu opta kimin ne kadar kami attığına bir bakıp yazın. Güneşi bilmem ama gölgesi size doğru geliyor.