GÖLGE Savaş Raporları

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
ahahahahahahaha ya arkadaş bu oyun kimlere kalmış böyle. kuzey doğuya 3 klan girip canım cicim rahat rahat 2 ay köy büyütürken güzel, vefa gölgeye destek atınca auuuvvv. diplomasi yapmayı, oyunun sadece kendilerine has bir özelliği olarak düşünüyorlar galiba. süperzeka maşallah hepsi de :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Keşke bu istatistiklerden eibo ve makara köylerini çıkarsanız ve VEFA sayesinde savaşta bu kadar ilerlediğinizi de söyleseniz. İsyan vs vefa/gölge mücadele etmemize rağmen oynanmış istatistikler atmanız hoş değil bizden son op da köyler aldınız doğrudur ancak 42 köy gibi bir şeyin olmadığını siz de biliyorsunuz. Ama sizinki de güzel taktik vefayı at arkaya çek defleri arada bir kami atsın siz de misleyip alayın :DDD tebrik ederim.

Sevgili hocam istatistik vs bunların boş beleş sayıdan ibaret olduğunu anlamayacak bir durumumuz yok, sadece bu tarz paylaşımlar forumun takibi için izleyenler için önemlidir, eğer mutlu olacaksanız yada sizin için daha hoş olacaksa tam tersi algılayalım, çünkü sayısal durumdan ziyade harita ortada zaten.

Ancak şöyle de birşey var EİBO yıkılmadan önce sizlerin klanlarına katılırken yüzleriniz gülüyordu sanki ? Hani aldığımız köylerin ardına sizlerden 40-50 farklı komutta destekler de geliyordu ya
ve yine şöyle birşey var ki Tatava bölgesine geçme hayalleriniz de sanki hep vardı, yine gizli saklı desteklediğiniz köyler vardı hiç bitmeyen desteklediğiniz köyler :) e o zaman da biz normal vurduk aldık siz oraya yerleşmeden önce, biz mi istedik bazı oyuncuların İSYAN olmasını?

VEFA konusuna hiç girmeyecektim çünkü ne yazık ki o yazınız biraz hani nasıl derler ben böyle tabir sevmem ama 'ağlama sesi' olarak algıladım kusura bakmayın.
Diplomasimiz ilk günden beri ortada, tüm sınırda tek klan olarak savaşıyoruz, hayır ben tek klan savaş verirken siz kıtanızın yayındaki KURT vs gibi klanlarla bile diplomasi yapmışken benim VEFA dan kami, destek almamın anormalliğini sorabilir miyim? Ve ayrıca emin olun sağolsunlar eğer bu destek işini VEFA ya bırakacak olsaydım demek ki az önce bahsetiğim 'ağlama sesi' daha gür çıkacaktı, çünkü onlar çok daha fazlasını yapmak istiyorlar ama bak biz onların önünü kesip sınıra vermiyoruz bile adamları :D Demek ki sınırı VEFA ile biraz bölüşsek neler olacak, ama bi deneyelim bakalım onuda yakın zamanda.
Ayrıca dün alınan 20 köyün nasıl alındığı ile pek ilgilenmediğiniz için belki bilmiyorsunuz sanırım, ilgili kişilere sorarsanız kamiler vs nereden geldi size bilgi verirler.

@jokeremre12 delikanlılar? hmm öyle olsun bakalım.

Moonknıght

Ağır Atlı
Keşke bu istatistiklerden eibo ve makara köylerini çıkarsanız ve VEFA sayesinde savaşta bu kadar ilerlediğinizi de söyleseniz. İsyan vs vefa/gölge mücadele etmemize rağmen oynanmış istatistikler atmanız hoş değil bizden son op da köyler aldınız doğrudur ancak 42 köy gibi bir şeyin olmadığını siz de biliyorsunuz. Ama sizinki de güzel taktik vefayı at arkaya çek defleri arada bir kami atsın siz de misleyip alayın :DDD tebrik ederim.
Beraber haritaya atladığınız klanların size yardımcı olmuyor olmasının suçlusu neden birbiriyle her konuda yardımlaştığını gördüğüm gölge/vefa olsun ki

wait.for.it

Yasaklı
Doğruları söyleyince ağlama gibi şeylerin yazılması ne biliyim yani 12 yaşındaki veletlerle de oynasam bu oyunu benzer cevap verirlerdi ben burada duruma açıklık getirdim aldığım cevap ağlama :D güzel seviye. Bir arkadaş demiş ki 2 ay yukarı da köy büyütürken iyiydi bu da biraz tuhaf zira dünya açılalı 2 ay oldu nerede köy büyütmüşüm merak ediyorum :D diğer bir mesele de ben burada size demedim ki vefadan destek almayın diye müttefiğiniz alabilirsiniz ama burada her şeyi kendiniz yapmışsınız gibi övünmeniz biraz tuhaf bazı arkadaşlar kaç kami vefadan geldi bak gibi şeyler söylüyor. Birazdan söyleyeceklerimi şunun altını çizerek söylecem vefa dan destek almanız hiçbir zaman sorun değil sadece kendiniz tek başına bir şey başarmışsınız gibi söylemenizi vefadan bahsetmemenizden bahsediyorum.
1) vefa sizin için kami atıyor ki hardzoom köyünü 26 kami ile öyle boşalttınız :D
2) Bizzat kendim bir kaç köy boşalttım ve tekrar casusladığımda vefadan gelen desteklerle köy doldu :D şunu açıkça söyleyeyim vefa orada size savunma yardımı yapmasa siz tek başınıza köy almayı bırakın köylerinizi elinizde tutamazsınız tüm klan saldırı oynuyor neredeyse sınıra vefadan yağan destekleri görüyoruz :D
3) Eibo ve makara olayında klanın diplomasisini desteklemesem de biz şansen eibo ya yardım edemedik çünkü 50 saatten gidiyordu destekler zaten varamadan toplanız sadece bizim klana girdiklerinde topladığınız için istatistiklere yansıdı
4) Vegas sözü geçmiş vegas kendi gibi bir düşmanla uğraşıyor zaten gayet güzel savaşıyolar buraya gelmelerini talep etmem kendilerinden zaten benim talebimle de olmaz da ben söyleyeyim dedim
5) Bugün aldığınız köylerden bahsedildi yazımı dikkatli okusaydınız ben kendinizin köy aldığından bahsettim tebrik de ederim de ben ortada 40 köylük bir şey olmadığından bahsetmiştim sadece size köy almadınız biz sizden köy aldık gibi bir şey demedim
Özetle ben orada objektif yorum yapmıştım ama burada ağlama gibisinden verilen cevaplar :D yani ne diyim takdiri size bırakıyorum :D

.thtuloveme

Acemi
O zaman sen koltuk değiş ağlamaya diğer köşe de devam et. Vurduğumuz yer den zınk diye ses geliyor neden bahsediyorsun sen ? ' Benim klanım değil çok pasifler ' bu cümlelerin söylendiği klanın oyuncusu mu oluyorsun yoksa kurucusu mu ? Yaptığınız 1 tane adam akıllı op yok 20-30 saat den kami haricin de . Eibo vefa konularına değinmeyeceğim üst de arkadaşlar yeterince değinmişler fakat sen burada psikolojik savaş içerisindesin ' Bakın gölge sizden bahsetmiyor hiç mütlüğü bitirin veya bunlarla ilgili iyi şeyler planlamayın ' Siz daha boncuklarınızı sayarken bolulu diploması yapıyordu lafta diploması olmaz bizde başın da ne ise sonunda da odur. Vefaya değinen kendi müttefiklerinden gelen savunmaları hiç dikkate almıyor ne hikmet ise. Neyse seni de anlayabiliyorum o kadar kami attınız patladınız, Akademili köyün akademisini yıkmaya çalıştınız yemeyince burda çomak sokmaya çalışmak mantıklı bir düşünce başka bir türlü bu savaş bitmez zaten. Siz forumlar da ağlamaya devam biz oyun da gerekeni yapalım. Klanınız da dışarıdan gelip oynayan insanlar özellikle dejavu oyuncuları nasıl sizle beraber çok enteresan onu da söylemeden edemedim aşırı derece de oyunculuk, kalite ,karakter farkı bulunuyor. He şöyle bir şey de yapabilirsiniz mesela ' Klanın göbeğinden oyuncu ayartıp 4 mis atıp arkasına da destek takıp yollayabilirsiniz ' Aha bak yaptım güzelliği de size başka türlü siz köy alımı yapamazsınız..

Objektif yorum yaptım hikayelerini geç .

Joker - havalar soğudu malum kış ayları ' Poşet al 1 tane kar geliyor pist yapıp kar da kayıp oynamak senin için daha mantıklı olacaktır ' Oyun felan sana ters şeyler.

sagopa129

Mızrakçı
Seviye bak Vefa, gölge herşeyi kendi yapmış gösteriyor siz onlarla küsüne geldiyse yazık cidden. Bizim köylerimizi elimizde tutamamamız için kamiden fazlasını atmanız lazım.
Velet üslubu da kuyruk acısının şiddetinden sanırım. Klanın aldı destekledi bu adamları destek yetişmiş yetişmemiş o beni çok bağlamaz, unusun içerdeki son köyünde kalekolda destekleriniz vardı da ne oldu? Biz vura vura aldık. Biz oyunda vurdukça sesi buradan çıkıyor sorun yok.
Biz eşittir Vefalı Gölge

wait.for.it

Yasaklı
O zaman sen koltuk değiş ağlamaya diğer köşe de devam et. Vurduğumuz yer den zınk diye ses geliyor neden bahsediyorsun sen ? ' Benim klanım değil çok pasifler ' bu cümlelerin söylendiği klanın oyuncusu mu oluyorsun yoksa kurucusu mu ? Yaptığınız 1 tane adam akıllı op yok 20-30 saat den kami haricin de . Eibo vefa konularına değinmeyeceğim üst de arkadaşlar yeterince değinmişler fakat sen burada psikolojik savaş içerisindesin ' Bakın gölge sizden bahsetmiyor hiç mütlüğü bitirin veya bunlarla ilgili iyi şeyler planlamayın ' Siz daha boncuklarınızı sayarken bolulu diploması yapıyordu lafta diploması olmaz bizde başın da ne ise sonunda da odur. Vefaya değinen kendi müttefiklerinden gelen savunmaları hiç dikkate almıyor ne hikmet ise. Neyse seni de anlayabiliyorum o kadar kami attınız patladınız, Akademili köyün akademisini yıkmaya çalıştınız yemeyince burda çomak sokmaya çalışmak mantıklı bir düşünce başka bir türlü bu savaş bitmez zaten. Siz forumlar da ağlamaya devam biz oyun da gerekeni yapalım. Klanınız da dışarıdan gelip oynayan insanlar özellikle dejavu oyuncuları nasıl sizle beraber çok enteresan onu da söylemeden edemedim aşırı derece de oyunculuk, kalite ,karakter farkı bulunuyor. He şöyle bir şey de yapabilirsiniz mesela ' Klanın göbeğinden oyuncu ayartıp 4 mis atıp arkasına da destek takıp yollayabilirsiniz ' Aha bak yaptım güzelliği de size başka türlü siz köy alımı yapamazsınız..

Joker - havalar soğudu malum kış ayları ' Poşet al 1 tane kar geliyor pist yapıp kar da kayıp oynamak senin için daha mantıklı olacaktır ' Oyun felan sana ters şeyler.

Üstad müthişsin sen ya :D

wait.for.it

Yasaklı

İşte sınıra vefa desteklerini doldurup sadece kami basıp patlatmakla oyuncu olduğunu düşünüyorsun ya ben ona yanıyorum kardeşim :D. Fake atmayı bilmeyen klansınız attığınız fakeler arasında 2 saat var böyle fake mi olur gözünü seviyim biraz çaba lütfen :D

.thtuloveme

Acemi
İşte sınıra vefa desteklerini doldurup sadece kami basıp patlatmakla oyuncu olduğunu düşünüyorsun ya ben ona yanıyorum kardeşim :D. Fake atmayı bilmeyen klansınız attığınız fakeler arasında 2 saat var böyle fake mi olur gözünü seviyim biraz çaba lütfen :D

Evet vefa benim köyüme 23 çiftlik savunma attı ve senin beynin yandı o köy de nasıl anlayabildin .Düşür ağzından vefa kelimelerini sana ekmek çıkmaz bu diplomasiden yavrucuk.Fake atmıyoruz abdilin dediği gibi direk mis atıyoruz.Fake atınca da katlama açıyorsunuz bayrağa arkadaş bütün etkinlik envanterleri de dahil buna.Sen geç 2 numaralı odaya orda sızlanmaya devam.

inacira

Kılıç Ustası

Fake atmayı mı bilmiyoruz :D Neredeyse tüm köylerini kaybeden adesise sor da mis aralarına kaç tane saldırı girilmiş sana söylesin istersen :)

Sadece ben adesisin 4 köyüne mis arası fake attım ki diğerlerine girmiyorum :D

Fake atmayı bilmeyen arkadaşlar ne hikmetse 100 hafif ile tutulan köyden 1 gün sonra 2 köyünüzü alıyor dimi? (Ayrıyeten @Fırat atasever 'e teşekkürler :cool: )

Bu konuları konuşacağımıza adesis misleri 8-9 saat önce bulmuştu arkalardan neden destek gelmedi? Niye mis arası yapılmadı biraz da bunları konuşalım bence.

wait.for.it

Yasaklı
Fake atmayı mı bilmiyoruz :D Neredeyse tüm köylerini kaybeden adesise sor da mis aralarına kaç tane saldırı girilmiş sana söylesin istersen :)

Sadece ben adesisin 4 köyüne mis arası fake attım ki diğerlerine girmiyorum :D

Fake atmayı bilmeyen arkadaşlar ne hikmetse 100 hafif ile tutulan köyden 1 gün sonra 2 köyünüzü alıyor dimi? (Ayrıyeten @Fırat atasever 'e teşekkürler :cool: )

Bu konuları konuşacağımıza adesis misleri 8-9 saat önce bulmuştu arkalardan neden destek gelmedi? Niye mis arası yapılmadı biraz da bunları konuşalım bence.

Yani biraz düşünürsen zor olacak ama düşünmeye çalış en azından niye savunmadığımızı anlarsın :)

wait.for.it

Yasaklı
Ayrıca 6 milisaniye arasına 4 kami gördüm bir ara bunun takdirini de oyundaki yöneticilere bırakıyorum bu oyunu 10 yıldır oynamıyorum öyle bir tecrübem yok. 10 yıllık oynayan kişilere de sorarım yani 6 milisaniye arasına 4 kami mümkün mü yoksa bazı botlar mı kullanıldı :) Devamında da 10 milisaniye içerisinde 6 kami civarı vardı ilginç böyle şeyler. Böyle şeyler yapacaksanız çaktırmadan yapın beyler :D

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Ayrıca 6 milisaniye arasına 4 kami gördüm bir ara bunun takdirini de oyundaki yöneticilere bırakıyorum bu oyunu 10 yıldır oynamıyorum öyle bir tecrübem yok. 10 yıllık oynayan kişilere de sorarım yani 6 milisaniye arasına 4 kami mümkün mü yoksa bazı botlar mı kullanıldı :) Devamında da 10 milisaniye içerisinde 6 kami civarı vardı ilginç böyle şeyler. Böyle şeyler yapacaksanız çaktırmadan yapın beyler :D
Herhangi bir şüpheniz varsa lütfen Destek Sistemine yazınız. Forumda bu tarz imalarda bulunmanız uygun değildir.

Son düzenleme: