Forum Mesaj Şikayet Sistemi

DeletedUser

Ziyaretçi
Kademelerim silindi

Dün akşam kademelerim silindi bütün kademelerin yerleri değişti ve bütün binalarin yari taraflari yok ticket attim ama dün akşam dan beri cevap yok rica ediyorum yardim edin benim şuan ki hesabim da ekran birbirine karişti resmi de ticketle size attim lütfen yardim edin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
48 içinde adminlerden dönüş yaparlara sana ama tahmin ediyorum ayar kısmındaki grafik paketiyle ilgi bir problem var gibi geldi bana ama serverda başka bir problewm varsa bilemem bunun için bence hata ve buglar kısmına açman lazımdı konuyu

DeletedUser

Ziyaretçi
forum yetkilileri scriptler konusunda ki isteklere neden yanıt vermiyorsunuz?

DeletedUser32152

Ziyaretçi
Edit by TheRuling

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser34767

Ziyaretçi
Hakaretden anlaşılan nedir?

Sayın Üyelerimiz ,

Öncelikle Moderator ekibi olarak Üyelerimizinde Bazı Görevleri olduğunu Hatırlatmakda fayda olduğunu düşünerekten Sizlerinde Rahatsız oldugunuz Rahatsızlık veren Mesajları Gördüğünüz anda Yapmanız gereken Bir Uyarı sistemi olan Moderatör ' e Raporla Siteminin Kullanımını anlatacağım.

Örneklemek gerekirse ,

Forum kurallara Aykırı bir mesaj ile karşılaştınız ve Yapmanız gereken işlem Kesinlikle Moderatöre anlık İletim yolu Raporlamaktır. Bunun için aşağıdaki İşlemleri Takip ederek Bizlerede Yardımcı olabilirsiniz.

adszima.jpg

Görünen Uyarı linkini seçerek önümüze Açılan ekrandan Kullanıcı Hangi Kuralı İhlal Etmiş ise Yazarak Bölüm Moderatörüne Bildirimimizi Gerçekleştiriyoruz.

31215139.jpg

merhaba bu oyuna 1 1.5 ay önce başladım ve ilk yaptığım şey kuralları okumak oldu.hepsine dikkat ettim hakaret msjlarıyla ilgili konuyuda okudum.Ve sonuç olarak çok emek verdiğim w12 deki **deat** hesabım bu sabah itibariyle kapatıldı.Anlamadığım şey bu bir savaş oyunu.Madem savaş oyunu oynuyoruz içerisinde tehdit uyarı(sadece oyunla alakalı) gibi şeylerden bir hesap nasıl süresiz kapatılır böyle bir ceza okumadım görmedim birinin köyünü aldık adam sinirlenmiş mesajımı iletmiş süresiz hesap kapatımı.Aşağılayıcı hakaret içerenler cezalandırılacaktır cümlesini çok iyi kavradığımı düşünüyorum lütfen beni aydınlatınn

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba bu oyuna 1 1.5 ay önce başladım ve ilk yaptığım şey kuralları okumak oldu.hepsine dikkat ettim hakaret msjlarıyla ilgili konuyuda okudum.Ve sonuç olarak çok emek verdiğim w12 deki **deat** hesabım bu sabah itibariyle kapatıldı.Anlamadığım şey bu bir savaş oyunu.Madem savaş oyunu oynuyoruz içerisinde tehdit uyarı(sadece oyunla alakalı) gibi şeylerden bir hesap nasıl süresiz kapatılır böyle bir ceza okumadım görmedim birinin köyünü aldık adam sinirlenmiş mesajımı iletmiş süresiz hesap kapatımı.Aşağılayıcı hakaret içerenler cezalandırılacaktır cümlesini çok iyi kavradığımı düşünüyorum lütfen beni aydınlatınn

isin cok zor burasi ozgurlukler dunyasi degil istenilen atilir oyundan cezaya itiraz edebilirsin ama alacagan cevap inclenecektir olur bu tabi en iyisi cevap alir isen

tek mod tanirim estarole kral