Forum Mesaj Şikayet Sistemi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın Üyelerimiz ,

Öncelikle Moderator ekibi olarak Üyelerimizinde Bazı Görevleri olduğunu Hatırlatmakda fayda olduğunu düşünerekten Sizlerinde Rahatsız oldugunuz Rahatsızlık veren Mesajları Gördüğünüz anda Yapmanız gereken Bir Uyarı sistemi olan Moderatör ' e Raporla Siteminin Kullanımını anlatacağım.

Örneklemek gerekirse ,

Forum kurallara Aykırı bir mesaj ile karşılaştınız ve Yapmanız gereken işlem Kesinlikle Moderatöre anlık İletim yolu Raporlamaktır. Bunun için aşağıdaki İşlemleri Takip ederek Bizlerede Yardımcı olabilirsiniz.

adszima.jpg

Görünen Uyarı linkini seçerek önümüze Açılan ekrandan Kullanıcı Hangi Kuralı İhlal Etmiş ise Yazarak Bölüm Moderatörüne Bildirimimizi Gerçekleştiriyoruz.

31215139.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
şikayet bildirimi hk

yukarıda verilen linge girdiğim zaman kulanamıyacağımı2 nedenden dolayı belirtiyor. Ama ben bu nedenlerinhicbir durumuna uymuyorum. ve şikayet bildirimimi yapamıyorum.
bu konuda yardımcı olurmusunuz.

DeletedUser

Ziyaretçi
şikayetbildirimi hk

24diablo24 bugün saat 13:24 kes lan
baysal bugün saat 09:39 ARKADAŞLAR BÖLGE KAYITLARINI YAPTIRMAYANLAR BİR AN ÖNCE KAYIT YAPTIRSIN ÜYE SAYIMIZ İSTEDİGİMİZ SEVİYEYE GELDİGİ ZAMAN HER BÖLGEYE BİR SORUMLU VERİLECEK AMA SİZ BÖLGE KAYDINIZI YAPTIRMAZSANIZ HANGİ BÖLGEDE KAC ÜYEMİZ VAR BİLEMEYİZ YARIN SALDIRI ALDIGINIZ ZAMAN SİZE İLK YARDIM BÖLGENİZDEN GELECEK BUNU HESABA KATIN VE BÖLGE KAYITLARINIZI HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPIN

Bu kişiyi şikayet etmek istedim. ama verdiğiniz linge girilmiyo

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun içi gelen hakaret tehdıt turu mesajları şikayet etmek ıcın Ticket sistemi Kullanılır Tıcket Atmak için TIKLAYINIZ.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben bir türlü bu işicözemedim. Siz ticket bölümünü tıklayın diye belirtmişsiniz gelen cevap aşağıda. onların belirtiği mesalj bölümünüde bulamadım bu o kadar zorsa
vazgectim.

Formu biraz daha anlaşılır hale getireceğinizi umut ediyorum.

mesaj içerigindeki hakareti bildir linkini kullanmanız gerekiyor.
bu şekilde ticket sistemi ile bildirdiginiz hakaretler işleme tabi tutulmamaktadır

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostum şikayet etmek istediğin konu
-Oyun içi forumdan ise forum mesajının yazıldığı bölümün ekran görüntüsü ss alıp ticket atmandır.

-Genel forum yani bu forumdan ise yukarıda belirtildiği gibi yapman gerekenleri yapmalısın.

-Sana atılan özel bir mesaj ise hakareti bildir butonundan bildirmelisin.

Bunlardan herhangi birini yaparken şikayetçi olduğun konuyu düzgün ve anlaşılır şekilde anlatmanı tavsiye ederim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aydınlattığın icin teşekkürler. Ama Ticket sisteminde gelen acıklamayı yukarı koydum.
Yukarıda bildirildiği gibi lingden gireyim dedim acılmadı.
En son bildirdiğiniz hakaret bildirme butonununda nerde olduğunu anlayamadım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aydınlattığın icin teşekkürler. Ama Ticket sisteminde gelen acıklamayı yukarı koydum.
Yukarıda bildirildiği gibi lingden gireyim dedim acılmadı.
En son bildirdiğiniz hakaret bildirme butonununda nerde olduğunu anlayamadım.

Özel mesajlarındaki hakaretleri mesajı açtıktan sonra

"Cevapla İlet Sil İhraç et
Göndereni engelle Hakareti haber ver"

Mesajın alt kısmında yer lan kıısmlarda hakareti haber ver butonuna tıklayarak yapabilrisin.

DeletedUser

Ziyaretçi
yazınız hk.

Özel mesajlarındaki hakaretleri mesajı açtıktan sonra

"Cevapla İlet Sil İhraç et
Göndereni engelle Hakareti haber ver"

Mesajın alt kısmında yer lan kıısmlarda hakareti haber ver butonuna tıklayarak yapabilrisin.

Bu sizin yazdığınız bölümler 3. dünyadayok sadece göndereni engelle yazısı var.
yada premium hesap olmadığı için yok. Ayrıca 1. dünyadada yok. ben kacgündür habire bununicin yazışma yapıyorum. Ve buna kafayı taktım. Eğer bu bir eksiklikse giderilmesi lazım. Ayrıca cevaplarınız içi teşekkürler...

Sirküler
Mesaj yaz
Göndereni engelle
Göndereni engelle
Buraya mesaj göndermesi engellenecek oyuncuları girebilirsin.

mevcut olan şeylerin hepsi bu . hakareti bildir diye bir bölüm yok.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana gelen mesajı okumak için tıkladıktan sonra en altta göndereni engellemek ve hakareti bildirmek için iki butonu da görebilirsin.
Bu konu başlığı oyundaki mesajlarla ilgili değil, klanlar forumu ile ilgili olduğu için buradaki uygulamalar yukarıda izah edilmiş.

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba Site Yönetimi....

Benim Klanımda bir sorunum var.

Klanımdaki bir üye sürekli bir saldırı halinde ayrıca küfürlü konuşmalar yapmakta oyun zevkimin içine etti.

Edit By: Verchiel
Bu kişiden şikayetçiyim kural ihlali yapmasına rağmen hala atılmadı.

ayrıca tehdit vari mesajlar atıyor....

bu iş çok uzarsa savcılığa kadar götürcem...

bilginiz olsun adam akıllı oynayacaklar oynasın ... arkadaşlar..

Özel hayata Dayalı ve oyun içi özel mesajlaşmaları forumda yayınlamak suçtur bu sebeble mesajınız editlenmiştir.
Kişiyi mesaj içerigindeki hakareti bildir ile küfürlü konuşmalaırnı şikayet edebilirsiniz.
ve ticket sistemi ilede saldırılarını operatörlere rapor edebilirsiniz...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser26

Ziyaretçi
oyundan, mesajın altındaki "hakareti haber ver" linkine tıklayarak hakaret içeren msjın operatörlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz..

DeletedUser

Ziyaretçi
Forum amacı dışında kullanılmamalıdır; post kasmak, eski başlıkları bumplamak, piramit yapmak, Sadece Smiley ( , , ÇıÇı vs..), sadece +1 gibi ifadeler kullanmak, mesajlarda sadece baskasinin alintisini kullanmak ve benzeri faaliyetler yasaktır.

DeletedUser10844

Ziyaretçi
Destek talebinde bi kural ihlalini bildirdim ama 2 gündür ilgilenen yok neden acaba

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu başlık yeri değildir ayrıca bu tür konuların tek müdahili ticket sistemidir.

DeletedUser10844

Ziyaretçi
iyide bilgi almak için yazdım ticket sistemine yadım 2 gün oluyo kimse bi cevap bile atmadı

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayın PUFFY;

Ticketler en geç 48 saat içerisinde cevaplanır.

İyi Oyunlar .