Forum ile ilgili görüşleriniz

Ortalama Biri

Misyoner
Eski postların atılma saatini göstermiyordu. Artık gösteriyormuş. Herhalde en iyi özelliği bu olsa gerek.

TyPHonE

Yasaklı
Web sürümünü denemedim ama telefonda hiç hoş durmuyor imzalar vs. telefonda yine gözükmüyor biraz da ağırlaşmış gibi belkide daha yeni olduğundandır emin değilim bakalım ben fazla beğenmedim açıkçası ama gittikçe alışırız gibi duruyor

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Web sürümünü denemedim ama telefonda hiç hoş durmuyor imzalar vs. telefonda yine gözükmüyor biraz da ağırlaşmış gibi belkide daha yeni olduğundandır emin değilim bakalım ben fazla beğenmedim açıkçası ama gittikçe alışırız gibi duruyor

Telefonu yatay modda kullanırsan imzalar görünüyor(gereksiz bilgi)

Ben beğendim ya alışalım bakalım bu foruma da...

Öncelikle emeği geçenlerin emeğine sağlık fakat header kısmı çok kötü olmuş. Sene 2012 felan olsa oo süper tasarım derdim fakat o kadar güzel ve hoş gözüken temalar var ki hazır ve bedava olan bana ayarlatsanız daha güzelini hazırlayıp sunardım size. Söylemeden de edemeyeceğim , front-end'ci arkadaşın zevki baya kötüymüş.

DeletedUser69663

Ziyaretçi
Emeğe saygım sonsuz fakat eski hali daha iyiydi belkide alışamadıgımdan bana oyle geldi

husus

Kılıç Ustası
kendimi bazen hayatımda değişimini öngördüğüm mevzuları "ne demiş herakleitos; değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" telkiniyle keşke yapmasaydım dediğim konularda motive ederken buluyorum. ahanda güncellemeyi de aynı bu şekil ifade edebilirim abiler. sadece yanlış kararları benim veriyor olmadığıma sevindim aksfnlasf
güncellemeyi yapanın elleri dert görmesin
siz husus kardeşinizin hayata tutunmasını sağladınız ya, ne isterseniz onlar da sizi bulsun abilerim benim be

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Ben genelde foruma girip okuyup çıkıyorum dikkatimi çeken bir şey olursa ama yeni temayla birlikte okumadan çıkma isteği oluştu her şey üzerime üzerime geldi sayfayı kapattım sonra bununla ilgili bir başlık vardır diye geri girdim. Eski sade hali daha güzeldi ana ekranın diğer özellikler nedir kullanmadığım için bilmiyorum ama ana ekranın bir an önce göz yormayan daha sade bir yapıya kavuşması elzem.