Forum ile ilgili görüşleriniz

Ortalama Biri

Misyoner
Forumda geç tepki vermeyi ben hissetmedim.Telefonda gayet şık.İmza konusunda benim imzamda büyük gözüküyor ama renkten dolayımı bu kadar göze batıyor bilemedim.

Bilmiyorum webde bende oluyor sanki sağ tarafta yüklenme işaretini yakalıyorum arada.
Birde mobilde olduğunuz için belki çok göze batmıyordur fakat web versiyonunda aşırı büyük imzalar. Boyut sınırlandırması aşılmış. Web'de olan bir yönetici varsa ne demek istediğimi daha iyi anlar.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bilmiyorum webde bende oluyor sanki sağ tarafta yüklenme işaretini yakalıyorum arada.
Birde mobilde olduğunuz için belki çok göze batmıyordur fakat web versiyonunda aşırı büyük imzalar. Boyut sınırlandırması aşılmış. Web'de olan bir yönetici varsa ne demek istediğimi daha iyi anlar.
Webden şimdi bakıyorum evet büyüklük biraz var forumda sorunlar olabilir yazarsanız beraber düzeltiriz.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Arayüz olarak bayağı güzel olmuş elinize sağlık. Ancak arkadaşların bahsettiği gibi birkaç sorun var.

1-Puntolar küçük. En az 2 punto büyütülmeli.
2-İmzaların maksimum boyutları yeniden ayarlanmalı.
3-Like kısmı Türkçeleştirilmeli.

SungurAlp

Markiz
Nedense fazla beğenemedim, şu bildirim mesajın falan direk sağ üstte olması güzel,mobilden baktım daha pc den bakmadımda, nedense bi rahatsız oldum, değişik geldiğinden mi artık bilmiyorumda

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Sayfaları belirten, "2 taneden 1" yazan kısım olmamış gibi okuyunca çok hoş durmuyor. Farklı şekilde o kısım düzenlenebilir. Ayrıca sayfalar arası geçiş yapmak istenildiğinde her seferinde oraya sayıları yazmak forum kullanımını yavaşlatacak gibi. Eski düzene alıştığımdan ve biraz da üşengeçlik durumundan dolayı şahsen ben o olayı sevmedim.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Zaten onceki sonraki olayi duruyo. Sadece cok sayfali konuşmalarda istediginiz sayfaya geciş yapilsin diye yapilmiş,bence güzel de olmuş.