Favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser68061
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Dük
ben de diyodum o kadar şikayet nereye gidiyo diye

Yok gerçekten boşa gidiyor şikayetler. Bir kural ihlali yaptım, dalgınlığıma geldi. 50.Dünyada oynadığım hesap ile refleks olarak 51. dünyaya giriş yaptım. Sonucunda da banı hakkettim. Sağlık olsun, 2 gün sonra görüşmek üzere :)

JrFly

Dük
Yok gerçekten boşa gidiyor şikayetler. Bir kural ihlali yaptım, dalgınlığıma geldi. 50.Dünyada oynadığım hesap ile refleks olarak 51. dünyaya giriş yaptım. Sonucunda da banı hakkettim. Sağlık olsun, 2 gün sonra görüşmek üzere :)

neyse ki süresiz değil bu sefer :D

Luciferr

Dük
neyse ki süresiz değil bu sefer :D

Süresiz ban yemem konusunda modların büyük bir haksızlık yaptığını düşünüyorum. Baya büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nedense oyunun 8 veya 9. gününde 24k ordu basıp haritayı domine edecek olmam birilerine koymuş olmalı. Taraflı Moderatörlerimiz yapacağını her zaman yapıyor sonuçta.

JrFly

Dük
Süresiz ban yemem konusunda modların büyük bir haksızlık yaptığını düşünüyorum. Baya büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nedense oyunun 8 veya 9. gününde 24k ordu basıp haritayı domine edecek olmam birilerine koymuş olmalı. Taraflı Moderatörlerimiz yapacağını her zaman yapıyor sonuçta.

bizim arkadaşların biri sakaryada diğeri ankarada olduğu halde sınırsız aldılar multiden net paylaşımı açık olduğu halde :D moderatörler konusunda haklısın ..

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Hiç unutmam bir gün arkadaş torpili ile bayağı büyük bir klana girmiştim. Klanın bayağı önemli bir oyuncusu oyun başında ban yemişti. Adam her gün yağma listesinde ilk üçteydi falan. Oyun forumunda kıyamet koptu; ama bakın, cidden kıyamet koptu. Rakip klanın iftira attığı, modların haksız ithamda bulunduğu, banın yakında kalkacağı, emeğe saygısızlık yapıldığı falan söylendi. En az 15 kişi falan ban yiyen adamı savundu burada. Dedim heralde bizim adama haksızlık yapılıyor bu kadar kişi yanılıyor olamaz.

Neyse akşam discorda girdim. İsteyen gelsin demişlerdi ben de merak ettim. Dedim bakayım hala bu olay mı konuşuluyor falan filan. Sesli sohbete girdim. Hala bu forumda takılan; çok güçlü bir ekibi olan bir arkadaş; ban yiyen kişiyi azarlıyordu. Oğlum sen de çok belli ettin şeyini çıkardın falan diyordu adama. O gün bu gündür forumda yazılan hiçbir şeyi ciddiye almıyorum. Hepiniz multicisiniz hepiniz botcusunuz. Bu anıma da en azından üç beğeni bekliyorum. Teşekkür ederim. :(

DeletedUser68337

Ziyaretçi
Benin favorim benim subat ayina kadar.

Ameliyatimdan sonrasi duruna gore değişir ..:)