Favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser68061
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49061

Ziyaretçi
şimdi kardeşim alıyorsun premium 40 liradan 1k zenginsen 100k alıosun değilsen 10k sonra foruma girip şekil yapıyosun hadi bakayım

O kadar ucuz değil ya artık 1 k 70 TL'ye filan denk geliyor. 5 k pre 350 TL'ye satılıyor oyunda cunku.

HiziReis

Kılıç Ustası
Arkadaşlar çok gerçekçi bir yorum yapayım oyun umrumda değil eğlencesine oynuyorum fakat inanın sizin bu hırslarınız ve kudurmalarınız çok hoşuma gidiyor laptopun ekranını kapattığımda ekranı kilitlediğimde bu oyun sadece bir oyun olarak kalıyor hiçbirinizi hatırlamıyorum bile ama sanırım şöyle oluyor sizler ekran kapansa bile gözler kapanana kadar düşünüyorsunuz yada gözler kapandığında bile hepinize iyi oyunlar diliyorum klanda 3 kişi oynuyor 27 tane oyuncu ne hikmetse sadece 200-500 puan arasında ve bütün askerler dışarda bir köyde demek ki uğraşmayıp bin türlü yolla multi açıyorsunuz kiminiz banlanıyor kiminiz devam ediyor ama sonra gelip ne yendik diye burda laga luga yapıyorsunuz gelip klana oyuncu sokalım yok biz şu klanı vurucaz diyip halbuki iş çevirmeler vs bunlar saçma geliyor ha evet bu bir stratejidir ama şunu anlamıyorsunuz kazandığınızda ben ölmüyorum yazdığın yazıya bak ne güzel bir insansın sen öyle hayatlarınızda başarılar diliyorum hepinize iyi günler iyi oyunlar :) @Tripotcu

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Aynen kardesim bu kadar yazan kudurmamış da ben mi kudurmuşum :D yazıya bak allah akıl fikir versin :D

HiziReis

Kılıç Ustası
yok emeğine yazık kardeşim o kadar multi açıp üstüne pre basıp ban yiyorsun ben senin için konuşuyorum iyi oyunlar tekrar sizlere :)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Emeklik bişey yok bea içine dert olmasın 3günlük bandan kim ölmüş :D

HiziReis

Kılıç Ustası
Fukara vs tarzı kelimeler zaten saçma harbiden iyi oyunlar daha yorum yapmayacağım bu tarz konularda :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Arkadaşlar çok gerçekçi bir yorum yapayım oyun umrumda değil eğlencesine oynuyorum fakat inanın sizin bu hırslarınız ve kudurmalarınız çok hoşuma gidiyor laptopun ekranını kapattığımda ekranı kilitlediğimde bu oyun sadece bir oyun olarak kalıyor hiçbirinizi hatırlamıyorum bile ama sanırım şöyle oluyor sizler ekran kapansa bile gözler kapanana kadar düşünüyorsunuz yada gözler kapandığında bile hepinize iyi oyunlar diliyorum klanda 3 kişi oynuyor 27 tane oyuncu ne hikmetse sadece 200-500 puan arasında ve bütün askerler dışarda bir köyde demek ki uğraşmayıp bin türlü yolla multi açıyorsunuz kiminiz banlanıyor kiminiz devam ediyor ama sonra gelip ne yendik diye burda laga luga yapıyorsunuz gelip klana oyuncu sokalım yok biz şu klanı vurucaz diyip halbuki iş çevirmeler vs bunlar saçma geliyor ha evet bu bir stratejidir ama şunu anlamıyorsunuz kazandığınızda ben ölmüyorum yazdığın yazıya bak ne güzel bir insansın sen öyle hayatlarınızda başarılar diliyorum hepinize iyi günler iyi oyunlar :) @Tripotcu

Seni kaale aldım mesajını alıntıladım. Hadi iyisin bugün de.

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
tripotcu zaten onmylove ın multisi... başka acıklaması yok ikisinin aynı anda ban yemesinin :D
yada belki de kalp kalbe karşıdır.

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
ya sen beni göndermedin mi multimle git arkalarına gec diye :D