Favori Klanlar

AvB.

Mızrakçı
Kılıçbey

Burası adından da anlaşılacağı üzeri forum eğer özel bir davanız varsa gidin özelden halledin yok buraya taşındıysa bende yorum yaparım. Onun haricinde kesli mesli konusma askerlik arkadaşın değilim kardeşin hiç değilim

Cümleye konuyla uzaktan yakından alakam yok diye giriyorsun ama olayın içindeymişsin gibi yorum yapıyorsun. Daha konuştuğun şeyin ne anlam ifade ettiğinden haberin yok. Sırf yazmış olmak için yazmayın şuraya. Madem yorum yapacaksın, cümleye konuyla alakam yok diye girme. İstersen kafandan destansı teoriler üretebilirsin ama ne yazdığını bil lütfen.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Troll de ayrı komik :p dalga geçtikleri adamla aynı klanda oynuyorlar :D

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Adamın oyunculuguna laf yok ki :) adam yek başına sildi haritadan sizi :)

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Uzaktan bakınca oyuncuya benzetiyordum da şu yorumundan sonra anca benzersin :)
Neden bu kadar zoruna gitti kardeşim :) Adam raporları gösteriyor video çekiyor böyle ezdim şöyle ezdim diye :) Varsa o tarz raporlar sen göster diyelim ki Fenersavar haklıymıs mmt36 yalan söylemiş bize

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Neden bu kadar zoruna gitti kardeşim :) Adam raporları gösteriyor video çekiyor böyle ezdim şöyle ezdim diye :) Varsa o tarz raporlar sen göster diyelim ki Fenersavar haklıymıs mmt36 yalan söylemiş bize

Bu mantıkla gidince sizi de 38de baya bi ezdiler senin içinde orada çok laflar ediliyordu biz içinde olmadığımız şeylere burnumuzu sokuyor muyuz ? sokarsak karakterinden tut oyunculuğuna kadar satır satır yazılar yazarız burada :)

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Bu mantıkla gidince sizi de 38de baya bi ezdiler senin içinde orada çok laflar ediliyordu biz içinde olmadığımız şeylere burnumuzu sokuyor muyuz ? sokarsak karakterinden tut oyunculuğuna kadar satır satır yazılar yazarız burada :)
Kardeşim 38'de ezdiler diyenleri 38. Dünyanın Savaş raporları başlığını incelemeye davet ediyorum :) Daha sonra fikrinin değişeceğini tahmin ediyorum :)

DeletedUser61667

Ziyaretçi
şuraya bi rezerve yapayım da karışacak buralar belli :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Olum siz rez için ağlayıp savaşlara giren :D en son kaybedince hesap sildik siz bizi yenmediniz diye forumda ağlayan kişilersiniz :D neyi kimi ağlatıcan ? :D :D :D

DeletedUser63532

Ziyaretçi
canım kardeşim savaş raporları orada arşivde duruyor gidip bakabilirsin :) 42. dünyadan kaçmazsan eğer oynarız.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Ben pre kasan tayfadanım zaten klanda ki pre kasanlar oynasa bile size ve dünyaya fazla gelir oynayanları da ekleyince çok kolay bir dünya olurdu.