Favori Klanlar

DeletedUser65385

Ziyaretçi
birazda olsa herkeze beyin gerekli
sana beyinsiz demek istemiyorum ama biraz öyle gibisin

DeletedUser65385

Ziyaretçi
kumda oynamaya devam et sen burda laf olsun diye konuşup durma biraz adam ol

DeletedUser65490

Ziyaretçi
Senin o ışıltılı beynin yorum yapabilmene müsade ettiyse bence onun klanıda iş yapar :p

Kardeş niye beyninle düşünmüyorsun? Adam başka klanı favori göstermiş, kendisi oynuyorken. Ben de senin klanın iş yapmaz mı demişim. Kuduz mu oldun, rastgele saldırıyorsun? Ya da saldırmaya yer mi arıyorsun? Nasıl bir eziklik yaşıyorsun reelinde de, burada egonu tatmin etmeye çalışıyorsun? Meta mısın?

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Kardeş niye beyninle düşünmüyorsun? Adam başka klanı favori göstermiş, kendisi oynuyorken. Ben de senin klanın iş yapmaz mı demişim. Kuduz mu oldun, rastgele saldırıyorsun? Ya da saldırmaya yer mi arıyorsun? Nasıl bir eziklik yaşıyorsun reelinde de, burada egonu tatmin etmeye çalışıyorsun? Meta mısın?
Günlük hayatında abi çektiğin insanlara buradan sallamak kolay sanırsam :D Peki evlat..

DeletedUser65490

Ziyaretçi
Günlük hayatında abi çektiğin insanlara buradan sallamak kolay sanırsam :D Peki evlat..

Hala saçmalıyorsun, hala kuduz olmuş gibi davranıyorsun. Sallama diyorsun, senden başka sallayan yok. Sallıyorsun sağa sola, konuyu dallayıp budaklandırıyorsun, sallama dallama, budaklama...

DeletedUser61463

Ziyaretçi
Hala saçmalıyorsun, hala kuduz olmuş gibi davranıyorsun. Sallama diyorsun, senden başka sallayan yok. Sallıyorsun sağa sola, konuyu dallayıp budaklandırıyorsun, sallama dallama, budaklama...
Havlayan mı ısırmıyordu, ısıran mı havlamıyor falan sahiden nasıldı o laf evlat ? :D

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Sorunun cevabı 1.12 sn'de saklı :) Ama siz yinede başından beri izleyin gülmekten amma yıkılırsınız :p