favori klanlarınız

• Konuyu başlatan DeletedUser46266
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka biz yıkılırız ama sürünmeyiz burnumuzu hiç yere indirmedik ordada sağdan soldan alayı savaş açıyordu ne yapak :D emire dedim ben ilgilenemiyorum oda umursamadı baktı olcak gibi değil umursadı hepsi en sonunda bu seferde durduramadık herkes kafasına göre savaş açmaya başladı alemdi 16 :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hela forma takılmadık diye klanımızıda tanımaz olmuşlar herkes kral zaten bazı kişilere cevap vermek isterdim ama işte zamanımı boşa harcamak istemiyorum o kadar dedim sana hile hurda işlerine bizde girelim adımız duyulsun diye :)

DeletedUser

Ziyaretçi
aman emir sabaha şimdi bir ton laf duyucaz şaka yaptım de de uğraşmayak kimseyle , kendi forumumuza gidelim sabaha küfürü yicez :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka biz yıkılırız ama sürünmeyiz burnumuzu hiç yere indirmedik ordada sağdan soldan alayı savaş açıyordu ne yapak :D emire dedim ben ilgilenemiyorum oda umursamadı baktı olcak gibi değil umursadı hepsi en sonunda bu seferde durduramadık herkes kafasına göre savaş açmaya başladı alemdi 16 :D

Kanka sizin tek kurtulusunuz uguru diplomat yapmak :)) ayrıca emir daha 2 cocugu idare edemiyo klanı nasıl yönetsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yok kanka bundan sonra forma takılacam her söze bir cevap :) şunun sanal bir oyun olduğunu unutup sanki gerçek hayatta birşeyleri başarmışlar gibi ahkam kesmeleri uyuz ediyor beni....hele birde w20 ye katılmayıp kendisini bu oyunun kralı ilan edenler varya biz dalgamıza bakalım degil mi kanka :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Haha :)) kanka goy goy sanata eglence guzel :)) herkes kral olsun biz muhabbete geldık buraya :)) oyun oynamak gibi bi amacımız yok :)) zaten anlamayız pek oyundan da :))

DeletedUser

Ziyaretçi
bizim amacımız eğlence gerisi hikaye tabiri caize klandaki en iyi oyuncu da en kötü oyuncuda bir bırakalım bu oyunda kral olsunlar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanda kı en kötu oyuncu olarak soyluyom abı benıde kral yapsanıza :))

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka sen bizim gönlümüz de kralsın zaten şu kolunu kırman biraz işime geldi bir ay izin al oyunda da kral olursun :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Kanka ben dıyom eglence goy goy şamata sen dıyon oyundada kral olursun :)) olum biz kımızkı burda böle krallar varken krallıktan söz edelim :))

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka şimdi en iyi oyuncular bölümüne CASHONOVA yazacam da malum formda takılmadığın için o kim diyecekler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
benim favorim kanka ama malum sadece ben tanıdığım için pek ravet görmeyecek :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka o gizli silah göster çek :) onu zor durumlarda çıkarıcaz piyasaya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:) onu gectıgım tek kulvar var onuda biliyon zaten kanka :)) oyun onun olsun ben o kulvarı daha cok sevıyom :))

DeletedUser

Ziyaretçi
benden uzak allaha yakın olun canım kanka oyun başlayınca klan formumuzu hayal edebiliyorum da özgür garibim fake destek diye aglarken biz hangi konularla ilgilenecez allah sabır versin özgüre :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Destek , fake atın da ne muhabbeti yapıyosanız yapın , klana bol bayan alalım da edepli olurlar bunlar :D