Exit Vs. Stalker

ramsaysnow

Mızrakçı
@R4gn4r @Mertkrdss dün konu kilitlendiği için yazamadım ama çok net haklısınız aga. Stalker mı yapıyor bilemem ama bu temizlik işinin de botunu bulmuşlar.
Girin temizlik sıralamasında ilk 25'e
. Klansız olan yedi adet oyuncu var.
Bu yedi oyuncunun puanları sırası ile: 373-398-363-368-372-374-355
Gir hepsinin twstat sayfasına. Yedisinin altısında en son çiftlik 20 basılmış. 27 puanlık artış.
Bu 27 puanlık artıştan önceki iki puan artışına bak: 22-7; 22-6; 22-5; 22-5; 22-5; 22-5;19-5

Ne hikmetse ilk 25'e giren klansız oyuncularımızın yedisi de aynı şekilde gelişiyorlar. Aynı anda büyüttüğünüz multiler umurumda değil de şu temizlik botunu bize de verin. hepsini dördüncü seviyeye atıp uyuyacağımıza bilgisayara bırakalım o halletsin hepsini.

pre baronları devrede

FARAZA

Markiz
@R4gn4r @Mertkrdss dün konu kilitlendiği için yazamadım ama çok net haklısınız aga. Stalker mı yapıyor bilemem ama bu temizlik işinin de botunu bulmuşlar.
Girin temizlik sıralamasında ilk 25'e
. Klansız olan yedi adet oyuncu var.
Bu yedi oyuncunun puanları sırası ile: 373-398-363-368-372-374-355
Gir hepsinin twstat sayfasına. Yedisinin altısında en son çiftlik 20 basılmış. 27 puanlık artış.
Bu 27 puanlık artıştan önceki iki puan artışına bak: 22-7; 22-6; 22-5; 22-5; 22-5; 22-5;19-5

Ne hikmetse ilk 25'e giren klansız oyuncularımızın yedisi de aynı şekilde gelişiyorlar. Aynı anda büyüttüğünüz multiler umurumda değil de şu temizlik botunu bize de verin. hepsini dördüncü seviyeye atıp uyuyacağımıza bilgisayara bırakalım o halletsin hepsini.
İftira atmanın lüzmü yok verdiğin oranlar çok saçma eğer bir somut kanıtın var ise yaz destwk sistemine ceza alsınlar?

FARAZA

Markiz
360-400 gibi dar bir puan aralığında yedi farklı hesap var. Bunların günlük temizlik miktarları neredeyse aynı. en son basılan binaları neredeyse aynı. Ki bu sadece ilk sayfadan. İkinci sayfaya geçsem aynı puan aynı temizlik aynı bina basmış bir bu kadar hesap daha çıkacak. Bir de ne hikmetse hepsi deli gibi temizlik yapıp pre kasıyor ama hiçbiri klana girmemiş. :s

Şunu düz bir şekilde iftira atma diye savunmak garip. Neyse zaten destek sistemi denilip silinecek şu son konuşmalar. Yine de bu işte kullanılan botu, scripti vs öğrenirseniz bir mesaj kadar uzağınızdayım. şimdiden tşk :s
Yanlış anlama ama velev ki haklısın bir hile var olayın içinde sen bana da atın bulursanız diyerek safını zaten belli edıyorsun bu tarz oyunculara karşı oyun geliştiricisi veya modlar ağzıyla balık bile tutsa bir açık bulunup faydalananlar olur. Son olarak kedi ulaşamadığı ciğere....
Hayırlı geceler

Konfory

Kılıç Ustası
yakışmıyor böyle şeyler,

hem müttefiğimize mesaj atıyorsunuz araya girmeyin diye, hem huni klanından destek alıyorsunuz, hem armada klanından destek istiyorsunuz, hem galayla pakt kuracaksınız sonra bıdı bıdı.

klanın ne yaptığından haberin yoksa yazdıklarım için şimdiden özür dilerim. he var ve yazıyorsan, bugün karşı karşıya geldik yarın tekrar yan yana gelir bu toplara girmeye gerek yok. çok zoruna gidiyorsa biz dünyaya geldiğimizde müttefiklerinizi yanınıza alsaydınız. sayı pakt vb. her konuda arada uçurumlar yok. kimin ne olacağıda belli değil. zafere gölge düşürmek anlamsız.

henüz kazandığımız bir savaş yok. Cesaret ettiğimiz bir savaş var. çamur yapmanın alemi yok.
Tarık yazmış da ben anca müsait olabildim ben de yazayım. Huni dediğin bizim klanımız, sadece farklı isimle farklı bir oluşum yaptık klan düzeni açısından böyle gerekiyordu. Armadadan destek istiyorsunuz demişsin ama buna dair hiçbir bilgim yok, eğer sen neyden bahsettiğini biliyorsan lütfen beni de aydınlat çünkü ben armada klanından herhangi biriyle herhangi bir şekilde destek talebi üzerine konuşmadım, bilgim de yok. Gala ile pakt kurduğumuzu uydurarak herkesi siz öğütlediğiniz için bunu da gerçekten var gibi kabul etmişsiniz ama bu da tam olarak doğru değil. Galaxy ile müttefikliğim var evet ama siz-myrimidon-sancak gibi bir göbek bağımız yok. Kaldı ki dediğin gibi bir paktım olsaydı senin dediğin gibi paktımı ben yerleştirir, kendimi iki klanın ortasında tek bıraktırmazdım değil mi :) bunu düşündüğün zaman zaten sizin gibi bir pakt olmadığımızı anlaman gerekiyor. Stalker klanı tabii ki dost veya düşman edinir ama felsefesi gereği herhangi bir klanla tam bir ortak hareket etmez. Hatta buradan meydan okuma yapayım, Stalker klanının herhangi bir dünyada herhangi bir müttefikine herhangi bir savaşta bir destek attığını gören/duyan/ispat edebilen varsa yarın tüm Stalker klanına hesap sildireceğim. Yani bilmediğiniz tanımadığınız bir klan üzerine bilmediğiniz bir konuda bu kadar yanlış nasıl konuşabiliyorsunuz şaşırıyorum. Ben öyle çok pakt delisi biri olsam sizden gelen dünya sonuna beraber gidelim teklifini kabul ederdim, ben kabul etmedikten sonra Myrimidon ile anlaşmışsınız.

Burada sizlerden rica ediyorum Stalker klanı ile ilgili doğru olmayan ithamlarda bulunmayınız. Dünyaya örnek olabilecek saygılı bir savaş için biz hazırız, sizleri de böyle bir savaşa davet ediyorum. Ortada hiçbir şey yokken beni etiketleyerek saçma bir muhabbet sizsiniz ne yazık ki, ben bugün muhabbeti resetliyorum kafamda ve umarım ki buna bir yenisi eklenmez.

S.I.B.

Okçu
tüm bunları söyledikten sonra seviyene inmeyeceğim :) buradan başka birşey söyleyip telefondan başka birşey söylüyorsun. dc deyız bir diyeceğin varsa beklerim :)

S.I.B.

Okçu
şuan merkards e wp den yazıyorsun ya ondan bahsediyorum, bende birşey karışmaz merak etme