Exit Vs. Stalker

S.I.B.

Okçu
Stalker klanındaki herkese temizlik işinin ne kadar önemli olduğunu daha dünya başlamadan öğrettik, onlar da sağolsunlar sıralamanın hakkını veriyorlar :) Çabalayın biraz öğrenirsiniz, çok zor iş değil :) forumda defalarda bu konuyla ilgili yazılar paylaşıldı, istatistikler paylaşıldı
Maalesef bilmedikleri şeyleri öğrenmek yerine en iyi bildikleri işi yapıp karalama yapıyorlar.
Bunun ağlamakla alakası yok. Kimseyi eleştirdiğimde yok herkesin stratejisi kendine özel ve ben saygıyla karşılarım. Sadece forum takip eden insanların kafalarının karışmaması için bilgilendirme yaptım.

yakışmıyor böyle şeyler,

hem müttefiğimize mesaj atıyorsunuz araya girmeyin diye, hem huni klanından destek alıyorsunuz, hem armada klanından destek istiyorsunuz, hem galayla pakt kuracaksınız sonra bıdı bıdı.

klanın ne yaptığından haberin yoksa yazdıklarım için şimdiden özür dilerim. he var ve yazıyorsan, bugün karşı karşıya geldik yarın tekrar yan yana gelir bu toplara girmeye gerek yok. çok zoruna gidiyorsa biz dünyaya geldiğimizde müttefiklerinizi yanınıza alsaydınız. sayı pakt vb. her konuda arada uçurumlar yok. kimin ne olacağıda belli değil. zafere gölge düşürmek anlamsız.

henüz kazandığımız bir savaş yok. Cesaret ettiğimiz bir savaş var. çamur yapmanın alemi yok.

S.I.B.

Okçu
@konfory temizlik işini uzatmayalım istersen, temizliğin nasıl yapıldıgını, ne kadar topladıgını gayet iyi biliyorum. oyuna dün başlamadım.

açtığım başlık ironiyle alakalıydı. bir çoğumuz bahsettiğin gibi çok uzun süreler bilgisayar başındayız. fakat çok az bir askerle max. seviyede temizleme yapmak düzenli sürdürülebilir birşey değil. çok kısa aralıklarla sürekli oyuna girilmesi gerekiyor.

1 gün olur 2 gün olur. 3. günde oldu ya o yüzden konuştum. Malum bugün 5. gün ve uyumadınız tebrik ederim. co player kullananlar var yada, kendiliğinden temizleme tuşuna basabilen bir zımbırtılardan olmadıgına ben ikna oldum.

ilk günden bu yana, çok yoğun bir şekilde hesaplarınızın temizleme yaptığını görüyorum. 5. güne girdik ve hiç uyumadan yaptığınızı iddia ettiniz. farkındaysan ağzımıda açmadım. öyle diyorsan öyledir.

o zaman 3-4 saat bandında uykumuzdan vaz geçeceğiz, 30 -40 yerine 60-70 temizliklere yükseleceğiz yapacak birşey yk.

Ben laf dinleyen adamım. temizleme sistemini öğrettiğin için teşekkür ederim. 24 saat uyumadan temizleme yapmam gerektiğini söyledin. sağolsun moderatör arkadaşlarda komplo teorisi olarak görmüşler. bende laf dinleyen adamım. istersen uzatmayalım :)

SungurAlp

Markiz
Huni bize bağlı zaten.Pre kasan arkadaşlar.Temizlik üzerindende konuyu kaçırmışım, güldürdü :D Sistemi araştırın arkadaşlar :)
Birçok klandan destek alarak güzel cesaret tebrik ederim.
Co playerı git kendi klanında ara, klanıma iftira atma.Derdin varsa destek sistemine yaz.Kaç tane adamın uykusuz kaldığını biliyorum bunun için.

S.I.B.

Okçu
playerı git kendi klanında ara, klanıma iftira atma.Derdin varsa destek sistemine yaz.Kaç tane adamın uykusuz kaldığını biliyorum bunun için.

kuru kabadayılık yapıyorsun. Ben buraya geldiğimde yukarıda gala vardı. bürküt ve huni klanları halen yanında. avantaj sahibi oldugumu iddia ediyorsan. elimden senin için elimden geleni yaparım.

SungurAlp

Markiz
kuru kabadayılık yapıyorsun. Ben buraya geldiğimde yukarıda gala vardı. bürküt ve huni klanları halen yanında. avantaj sahibi oldugumu iddia ediyorsan. elimden senin için elimden geleni yaparım.

İftira atarsanız vereceğim tepki budur.Gerginliğe gerek yok.İki tarafta güzelce savaşını yapsın.

Richie Rich

Okçu
Ben yaptıklarınızı veya yapacaklarınız konusunda avantaj sahibi olduğunuzu veya olmadığınız söylemedim. Ayrıca uzun uzun yazman hiç bir şeyi değiştirmiyor. Sadece aynı şeyleri farklı şekillerde yazıyorsun. Ben kazanırım yada kaybederim her dünya da dediğim gibi tebrik etmesinide almasını da bilirim.

R U Z N A R K

Baltacı
"kuru kabadayılık yapıyorsun. "

Ahahahahaha ne güldüm be.

Sesi çıkmayan adamların dünyanın bütün klanlarından destek aldıktan sonra sesi çıkmaya başlamış.

Bu karakterde insanlara güzel atasözleri var milletimizin. Yazsam ban yerim :)

Bütün gece oyunda kod açığı aramışsınız bide. Hile ithamı yapıp burda 24 saat saçmalığına girme. Ömere durumu anlattım yanlış hesap yaptıklarını söyledi.

Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.

Boş yapmayın. Karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde oyunumumuzu oynayalım Rıdvancım :)

S.I.B.

Okçu
"kuru kabadayılık yapıyorsun. "

Ahahahahaha ne güldüm be.

Sesi çıkmayan adamların dünyanın bütün klanlarından destek aldıktan sonra sesi çıkmaya başlamış.

Bu karakterde insanlara güzel atasözleri var milletimizin. Yazsam ban yerim :)

Bütün gece oyunda kod açığı aramışsınız bide. Hile ithamı yapıp burda 24 saat saçmalığına girme. Ömere durumu anlattım yanlış hesap yaptıklarını söyledi.

Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.

Boş yapmayın. Karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde oyunumumuzu oynayalım Rıdvancım :)
kuru kabadayılık lafını 'bir çok klandan destek alıyorsunuz' lafına istinaden söyledim. malum tek başınıza değilsiniz.

Hepsinin dışında
'Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.' :)

R U Z N A R K

Baltacı
kuru kabadayılık lafını 'bir çok klandan destek alıyorsunuz' lafına istinaden söyledim. malum tek başınıza değilsiniz.

Hepsinin dışında
'Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.' :)

Faruk arka planda görevini yapıyor. Bir derdin varsa arar konuşursun. Onun haricinde bu konu hakkındaki muhabbetlerde destek almalarının çok normal olduğundan kendim bahsettim.

'Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.'

Her ortamda misliyle...

S.I.B.

Okçu
Faruk arka planda görevini yapıyor. Bir derdin varsa arar konuşursun. Onun haricinde bu konu hakkındaki muhabbetlerde destek almalarının çok normal olduğundan kendim bahsettim.

'Oyunsa oyun, forumsa forum, gerçek hayatsa gerçek hayat. Her yerde karşılığını bulursunuz.'

Her ortamda misliyle...
en sevdiğim frekanstan geldin.

Bizim buralarda etinden korkanın kemiği sızlasın derler. Telefon numaramı iletiyorum.

Crazy is here

Yasaklı
Bu 2 klanda cok yakın bir zamanda dcde sabahlamıs ya da en azından sohbet etmiş insanlar var .

Daha çaylak acılmadan bile böyle gerilmeye hic gerek yok arkadaşlar iki tarafta da cok sevdiğim insanlar var görünce üzülüyorum .

Bu oyundan çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar kazandım, kazandınız ve nice dostluklar oluşacaktır da .

Oyunsa oyun evet kırıcı olmayın bugün belki düşmansınız yarın başka yerde dost olduğunuzda konusabilecek iki lafınız olsun.

Benim görüşümdür keyifli savaşlar dilerim en merak ettigim savaş dünya üzerinde şu an :)

*Pavel Nedved*

Baltacı
Bu 2 klanda cok yakın bir zamanda dcde sabahlamıs ya da en azından sohbet etmiş insanlar var .

Daha çaylak acılmadan bile böyle gerilmeye hic gerek yok arkadaşlar iki tarafta da cok sevdiğim insanlar var görünce üzülüyorum .

Bu oyundan çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar kazandım, kazandınız ve nice dostluklar oluşacaktır da .

Oyunsa oyun evet kırıcı olmayın bugün belki düşmansınız yarın başka yerde dost olduğunuzda konusabilecek iki lafınız olsun.

Benim görüşümdür keyifli savaşlar dilerim en merak ettigim savaş dünya üzerinde şu an :)

daha caylak kalkmadan 3w kadar tartısma cıktı x2 dunya olunca demekkı hersey hızlı forum kavgaları bıle
taraf olmasam cekırdek alıp zevkle ızler ateşlendirirdikde kısmet degılmış

X-Rois.

Ağır Atlı

Kim çıkarıyor bu kavgaları kim kim kim :D zannımca stalker gidici gibi geliyor ben exit a oynuyorum:D