eX vs Tehlike - Anka

• Konuyu başlatan DeletedUser65229
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Cutorq

Baltacı
Lütfen sayın yöneticimizi bu zaman alıcı sorularla oyalamayınız.
Sorunun cevabını alıyor ve cevabınızı karşılıyorum.
Merabana meraba krdş :D
Sizi bu tür zaman alıcı cümlelerden o değerli zamanınızı bu tür konuşmalar yüzünden almamanız için konuşmayı üzerime aldım sayın moderatörüm :)
Kardeş görmüyor musun geçmiş postlarda yazılanı ?
Zaten moderatörümüz görmüyormuş etiketlendiği postları neden yazıyorsun :)

DeletedUser65172

Ziyaretçi
Lütfen sayın yöneticimizi bu zaman alıcı sorularla oyalamayınız.
Sorunun cevabını alıyor ve cevabınızı karşılıyorum.
Merabana meraba krdş :D
Sizi bu tür zaman alıcı cümlelerden o değerli zamanınızı bu tür konuşmalar yüzünden almamanız için konuşmayı üzerime aldım sayın moderatörüm :)
Kardeş görmüyor musun geçmiş postlarda yazılanı ?
Zaten moderatörümüz görmüyormuş etiketlendiği postları neden yazıyorsun :)
Özür dilerim beyefendi muhahaha :D

S.D.44

Baltacı
Mayıs yağmuru da gelmedi değil mi? sayın mod sizin nickte bana strafor u anımsatıyor mübarek. 500 pre atimde nickini değiştiriver... forum biraz şenlensin...

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Oyuna uzun süre ara vermiştim. Kuzenimle kıyı da köşe de maziyi yad etmek için oynuyorum. Tabi eski alışkanlık eski tanıdıklar, forum takibi hala yapıyorum. Bu ANKA klanlarının hiç bir şansı yok. Birleşimlere açık, klan yönetmeyi bilmeyen, kurduğu diplomasilere sadık olmayan. Ve aralıksız her dünyaya girip, her dünyadan silinen bir klan başkanları var. Adı elmeroo :). Kendisini klan savaşlarından beri tanırım. Ciddi bir op gördüğü zaman rengi değişecek, biz zaten öylesine gelmiştik ayağına geçecek ve EX klanına yaranma turları atacaktır. Favorim EX bu savaşta bol şans.

DeletedUser51765

Ziyaretçi
Oyuna uzun süre ara vermiştim. Kuzenimle kıyı da köşe de maziyi yad etmek için oynuyorum. Tabi eski alışkanlık eski tanıdıklar, forum takibi hala yapıyorum. Bu ANKA klanlarının hiç bir şansı yok. Birleşimlere açık, klan yönetmeyi bilmeyen, kurduğu diplomasilere sadık olmayan. Ve aralıksız her dünyaya girip, her dünyadan silinen bir klan başkanları var. Adı elmeroo :). Kendisini klan savaşlarından beri tanırım. Ciddi bir op gördüğü zaman rengi değişecek, biz zaten öylesine gelmiştik ayağına geçecek ve EX klanına yaranma turları atacaktır. Favorim EX bu savaşta bol şans.
Anlaşılan canını çok yakmış elmero :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
"Sen bir liseli, ben ise bir serseri" diye profiline şiirler yazıp duran biridir kendisi :) son oynadığım dünya ya kadar kimsenin itibar etmediği, kimsenin tanımadığı bir adamdır. Bu oyun onun her şeyidir. Bu oyun dışında kazandığı da bir şey yoktur hayatında. Ve emin ol abiciğini senden daha iyi tanıyorum. Son oynadığım dünya da eski arkadaşlığın hatrına güçlü yay bölgemin arkasında kendisine konum verdim. Kendisi ise ben tatil de iken arkamdan işler çevirip yanlış yaptı. Yorumunu da utanmadan beğenmiş :) özel mesaj yayınlamak hala yasak mı bilmiyorum ama özür mesajlarını buraya koydurtmasın abiciğin.

DeletedUser51765

Ziyaretçi
"Sen bir liseli, ben ise bir serseri" diye profiline şiirler yazıp duran biridir kendisi :) son oynadığım dünya ya kadar kimsenin itibar etmediği, kimsenin tanımadığı bir adamdır. Bu oyun onun her şeyidir. Bu oyun dışında kazandığı da bir şey yoktur hayatında. Ve emin ol abiciğini senden daha iyi tanıyorum. Son oynadığım dünya da eski arkadaşlığın hatrına güçlü yay bölgemin arkasında kendisine konum verdim. Kendisi ise ben tatil de iken arkamdan işler çevirip yanlış yaptı. Yorumunu da utanmadan beğenmiş :) özel mesaj yayınlamak hala yasak mı bilmiyorum ama özür mesajlarını buraya koydurtmasın abiciğin.
Bu bir oyun gerçek hayat değil ama bu oyun bence esas senin hayatın olmuş belli ki :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@Greathead Niye mesaj yazıp, bildiklerini söyleyince o şey hayatın mı oluyor senin ? Öyleyse sen bitkisel hayat yaşa kardeş. Mazallah yanlış şeylere saplanır kalırsın yazık olur.
@elmero* !

DeletedUser58398

Ziyaretçi
serhat amacın nedir oyun başında bana yazdığın benimde sana karşı özür dilediğim seninde bana karşı güya kapak yapıp engellediğin mesajları yayınlamaksa yayınla ve çekil

yada amacın neyse söyle bilelim

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Burada savaşa dair yorumda bulundum. Ancak multin mi yağcı bir kardeşin mi bilmediğim zaad gelip laf sokmaya çalıştı. Ben de cevabını veriyorum. Git ona sor amacı neymiş ?

Mesajı yayınlarım demişsin, niye özür dilediğini, neler yaşandığını da yazabilecek misin ? Sen git şiirlerine devam et elmero

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Burada savaşa dair yorumda bulundum. Ancak multin mi yağcı bir kardeşin mi bilmediğim zaad gelip laf sokmaya çalıştı. Ben de cevabını veriyorum. Git ona sor amacı neymiş ?

Mesajı yayınlarım demişsin, niye özür dilediğini, neler yaşandığını da yazabilecek misin ? Sen git şiirlerine devam et elmero
Yayınlada millet görsün geyik geyik sohbet yapma bi bitmediniz :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.