eX vs Tehlike - Anka

• Konuyu başlatan DeletedUser65229
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
W45 i kapıyorum :) W43 te senin abilerini sildim sorsan hatırlamazlar :D :) W37 de hesap sil :) W33 te yoğunluktan hesabı devrettim W47 de premium kastığımı silmekten bahsediyorsan sen gerçekten gerçek bir SOACISIN hayal gücü kuvvetli bir soacı genellikle 4 dünyada bir hesap sil yaparlar 3 dünya premium kasarlar illegal yollardan premium alırlar :) Daha da sayayım mı koç ?

Soacı olduğumu nerden çıktı? Sen w43 de silindin bi kere toplamışlardı seni çatur çutur hala ben şunu sildim bunu sildim diye yalan söylüyorsun yazık ya acıyorum senin gibi karakteri yoksunu insanlara forumda ki insanlara küfredip hala buraya gelmeye yüz buluyorsun ya daha üstüne üstlük foruma gelip ybaydi kim ben tanimiyorum onu diyip birde yalan söylüyorsun yalan ortaya cikinca sonra hemen bi R cekiyorsun gerçekten acinacak haldesin.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ama sanada hak veriyorum sen git w38, w39, w40, w41, w42'de premium kas sonra w43 e gir tüm premiumları harca, sonra hesap sil.. Yine aynı senaryo w44, w45, w46'da premium kas gir w47 ye hesap sil yazık :(

Pre mi harcamışım ve nerde silinmişim ? w43 de oynamadim bile pre kastim sadece salla yalandan kim ölmüş ki.Şuan oynadığım w47 de bile pre kastım bazi insanlarin hatrina duruyorum sadece .tek harcadığım pre premium hesap . Sen kendini benimle kiyaslama sen c10 getir ekibini sonra gel bana

MTK 136

Casus
Keşke silmeseydim ya c9 da 6-7 kere gireceğin worlde çağırdın reddettim yetmedi 43 geldin ordan da çağırdın defalarca
sen hani lockta başladın :) ardından locku satıp udw ye aldırsana beni yalvaran değil misin hani :) :D 3 yıllık ağlak oyuncu seni :) Hatta kıtada tek udw li oyuncu olmama rağmen 3 hafta da maviye boyamıştım oraları hatırladın dimi beni :)
aynı şeyleri geçen de yazdın lockun yöneticisi geldi yerden yere vurdu yav amma sallıyorsun ya 5-10 birim yanımda olmasan gözümle görmesem bişey sanıcam :D neyse kendini kandırmaya devam et sen bol şans

bu arada övündüğün 43 ü kapatanlardan biriyim ve seni hatırlamıyorum bile worldün herhangi bir aşamasında =)

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Pre mi harcamışım ve nerde silinmişim ? w43 de oynamadim bile pre kastim sadece salla yalandan kim ölmüş ki.Şuan oynadığım w47 de bile pre kastım bazi insanlarin hatrina duruyorum sadece .tek harcadığım pre premium hesap . Sen kendini benimle kiyaslama sen c10 getir ekibini sonra gel bana
Senin nick ne boş yapma da nick ver 43 de mi sildik seni hangi dünya da biz de bilekim bu kadar ağlamanın başka acıklaması olamaz

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Hahahahha :D 3 yıllık oyuncuya dünya kapattırıyorlar sen dua et kurucuna :) :D classic de de Mustafaya dua et biride oradan atıp tutuyor ikisi de aynı çöpsünüz sizin abileriniz nasıl hesap sil yaptılar gittiler siz de bırakın artık yeter :D hele bu mtk :D :D :D soa cı değilmisin ne işin var senin burada çağırttırma Timur abiyi..

MTK 136

Casus
Hahahahha :D 3 yıllık oyuncuya dünya kapattırıyorlar sen dua et kurucuna :) :D classic de de Mustafaya dua et biride oradan atıp tutuyor ikisi de aynı çöpsünüz sizin abileriniz nasıl hesap sil yaptılar gittiler siz de bırakın artık yeter :D hele bu mtk :D :D :D soa cı değilmisin ne işin var senin burada çağırttırma Timur abiyi..
1.si oyundaki 5.yılım ama bu kimseyi ilgilendirmez geçen ay da başlamış biri olsam bu kimseyi benden üstün yapmazdı
2.si soa cı değilim görebildiğin üzere profilimde oynadıgım diğer klanlar yazıyor soa da muhabbet için bulunuyorum
3.sü seni ilgilendirmeyen bir konuyu kirletmeye çalışıyosun seni kendi savaş forumlarına gitmeye davet ediyorum birazda kendi forumlarında ego kas prim kas

DeletedUser67275

Ziyaretçi
1.si oyundaki 5.yılım ama bu kimseyi ilgilendirmez geçen ay da başlamış biri olsam bu kimseyi benden üstün yapmazdı
2.si soa cı değilim görebildiğin üzere profilimde oynadıgım diğer klanlar yazıyor soa da muhabbet için bulunuyorum
3.sü seni ilgilendirmeyen bir konuyu kirletmeye çalışıyosun seni kendi savaş forumlarına gitmeye davet ediyorum birazda kendi forumlarında ego kas prim kas

:D :D Oo demek SOA hesap silince abilerine küstün :D :D bende diyorum bu SOA cılar nerede senin ne olduğunu anlamışlar geç olmuş ama :D

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Ayricada hepsiyle az cok yaslarimiz yakin discord da gece muhabbet ediyoruz sen bunlari kafana takma olurmu

2.si soa cı değilim görebildiğin üzere profilimde oynadıgım diğer klanlar yazıyor soa da muhabbet için bulunuyorum dedi ve
bir dediğin iki dediğini tutmuyor yazık sana profilinde yazmayınca sen gerçekten soa cı değilsin :( :D :D soa yı hemen sattın be olm soa iyiken soacı hesap silince soa cı değil :D

MTK 136

Casus
2.si soa cı değilim görebildiğin üzere profilimde oynadıgım diğer klanlar yazıyor soa da muhabbet için bulunuyorum dedi ve
bir dediğin iki dediğini tutmuyor yazık sana profilinde yazmayınca sen gerçekten soa cı değilsin :( :D :D soa yı hemen sattın be olm soa iyiken soacı hesap silince soa cı değil :D
Olm bu kafayi yasamak icin milyonlar oduyo insanlar adam belese nirvanada soa da oynamak la soa ci olmak arasindaki farki anlamiyorsun hepsini severim elimden gelen yardimi yaparim ama oyuna basladigim oz ekibim degiller cidden daha ne kadar anka vs eX forumunu kirletebilirsin merak ediyorum zararin yokda iste midem tutuyor arada

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Olm bu kafayi yasamak icin milyonlar oduyo insanlar adam belese nirvanada soa da oynamak la soa ci olmak arasindaki farki anlamiyorsun hepsini severim elimden gelen yardimi yaparim ama oyuna basladigim oz ekibim degiller cidden daha ne kadar anka vs eX forumunu kirletebilirsin merak ediyorum zararin yokda iste midem tutuyor arada

Bende merak ediyordum haberi gördüğümden beri sonunda buldum kim olduğunu..

8z6Xla.jpg

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Modum müsait zamanınızda eğer yapılabiliyorsa başlığımızı ' eX vs Tehlike-Anka ' olarak güncellenebilirmi yazıyı bildirim gitsin diye alıntıladım @ yapınca görünmediğini söylemiştiniz en son :)
İyi yaptınız görmem böyle daha kolay oluyor.İstediğinizi yerine getirebilmem için küçük bir sorun var.Konuyu açan farklı olduğu için onun yazması gerekiyor ondan sonra değiştirebilirim.

DeletedUser65229

Ziyaretçi
İyi yaptınız görmem böyle daha kolay oluyor.İstediğinizi yerine getirebilmem için küçük bir sorun var.Konuyu açan farklı olduğu için onun yazması gerekiyor ondan sonra değiştirebilirim.
Modum konu eX vs Tehlike - Anka olarak değiştirir misiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.