Eskilerden kim kaldı?

DeletedUser

Ziyaretçi
Niye ceza yiyecek ne yaptık? Flood bilenem yapmadık :) Efendi gibi muhabbet ettik

BirDost*

Ağır Atlı
konuyla alakası olmayan mesaj kapsamında değerlendirilebiliyor bazen bazı mesajlar :D o yüzden dedim ne zaman yiyeceksiniz acaba diye.

bir çay daha iç valla bırakmam :D
çetin konu eskilerden kim kaldı. eski sohbetleri döndürüyoruz nesi alakasız? ayrıca burası kıraathane senhangi kıraaathanede alakalı konuşan adam gördün? :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi

ooooo reyiz gelmiş abi sen nerdesin. senin eski hesabı neden açtırmadılar

1-başvurmadım.

2-klan ekibine hakaret edenler muaf afdan, halbuki yıllardır anlatıyorum , gerçekden olay bir konuyu gündeme getirmek hakaret değildir, olmayan bir şeyi söylemek asıl hakarettir, yani anlamamakda ısrar edildi, NE yani adamlarla kadının tellerini dava dosyalarınımı atalım ortaya onumu istiyorlar, hala saklıyorum yeminlen koyarım foruma ,istesinler yeterki :p

Biz de tam kalkıyoduk :D

topuklarına sıkarım bak closedeyes

DeletedUser52861

Ziyaretçi
c1 zamanında, yani geçen sene 2 haftalığına radyo açıldı tekrar, Eliza sunuculuğunda 3-4 dünyayla, 5-6 klanla ilgili program olmuştu :)

Niye ceza yiyecek ne yaptık? Flood bilenem yapmadık :) Efendi gibi muhabbet ettik

Bir çok konuda konuyla alakası olmayan mesajlar attın :)

JrFly

Dük
Allah muhabbettinizi arttırsın en kısa zamanda pilavlı dönerinizi yemek istiyorum :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
abi birşeyler yapalım diyoruz hep hevesimizde kalıyor nereye kadar ya ?

banlanana kadar kardeşim :D

ayrıca ben çözdüm artık olayı, son ban yememin üzerinden geçen takriben 3 senelik boşlukda düşündüm meseleyi, Forumda atılan her post kirlilik yaratıyor ; şöyleki= her bir postu okumak veya takip etmek zor olduğu için ve dolayısı ile arada kaçan göçen postlarda olunca, ne kadar çok post o kadar çok iş demekdir, ve fazla işde angarya demektir, bu yüzden böyle bir işlevsellik olmamalı userlerde, ama kaldıki "modsuz alan" ve benzeri tek bir başlık altında istediğiniz kadar post kasabilirsiniz, tek başlık altında olduğu için takibi görece kolay olduğundan bir miktar müsamaha gösterilebiliyor. uzun lafın kısası her yere deli gibi saldırmayın kardeşim, forumda kirlilik yaratıyor , belli bir başlığa çöreklenin ordan yardırın gitsin closedeyes