Eskilerden kim kaldı?

Eskiler onlar şimdi nerelerdeler? nerede o açtğımız güzel başlıklar ah ah yaşlandım sanki sürekli eskileri yad eder oldum. ne kadarda güzeldi o sohbetler o şakalaşmalar..varsa eskiler gelin konuşalım

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahahaha en sefdiyim başlık kardeşim :D Birisi açsa da koşa koşa gelsem diye bekliyordum.

la senin bi ara numaranı almıştım ben :D bi rakamı eksik yazmışım o zamandan beri ulaşamadım sana :D serhat olmasa yine ulaşamayacaktım :D. kaç kere banladılar seni söyle bakayım ?

DeletedUser

Ziyaretçi
O rakamı sen bulacaktın kardeşim. -.- Forumda smiley sınırı olduğunu gören nesle bir şey olmaz olm burda. :D 3 tane falan ufak tefek cezam var. Soru soran birilerini goygoya almıştım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Napalım olm hergün dibine su mu dökelim :D Bizle olacak şey mi? Adamlar pre veriyorlar yine olmuyor. :D Bence foruma gerek yok xD

DeletedUser

Ziyaretçi
Vay anasını arkadaş ya. Kaçar mı lan böyle şeyler. Programın içeriğinde neler vardı?

abi işte atıyorumö w26daki klan kurucularını falan çağırıyordu.skype üzerinden yayına alıp adama sorular soruyordu bizsoruyorduk falan arada şarkı çalıyordu çok iyiydi ya

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya kaç kere söyledim özelimizi ulu orta konuşma diye :(