Eski İSYAN klanı ahlaksızlığı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ersingltkn

Okçu
Şu forumlar aleminde serhat kadar işsizsini görmedim yeminle :D
alıntı

Histrionik kişilik bozukluğu Amerikan Psikiyatri Birliği tarafından genellikle yetişkinliğin ilk dönemlerinde başlayan, aşırı duygusallık ve dikkat çekmek, çevresi tarafından onay arama ihtiyacının yüksekliği ile kendini belli eden kişilik bozukluğu olarak tanımlanmıştır.

Ersingltkn

Okçu
Bu kadar hızlı teşhis koyuyorsan serhat ile sana bir poliklinik açabiliriz güzel para kazanırız :D Ersincim bu aralar iddaa güzel para kazanıyoruz da :p

bak senin için cümlelerime dikkat ediyorum kıymetini bil @Ersingltkn
he yok paraya ihtiyacım yok şükür iyi kazanıyorum, dikkatimi çekti alay olarak değil gerçekten avukat olucak adamsın bunu bir düşün. saygı karşılıklı Aksine rüzgar eken fırtına biçer :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
bak gene şivem kaydı olmaya düşenmişsem demisem pardon ersin bey :p

ucemdem

Mızrakçı
Konu amacindan biraz sapmis. Adamin koyunu toplamislar ISYAN ediyor. Konu en son fekir ne gold atti 1-1 e gelmis :D

*SERHAT

Hafif Atlı
Şu forumlar aleminde serhat kadar işsizsini görmedim yeminle :D
Boş yapma karton bardağında içiceğini içmeye devam et

alıntı

Histrionik kişilik bozukluğu Amerikan Psikiyatri Birliği tarafından genellikle yetişkinliğin ilk dönemlerinde başlayan, aşırı duygusallık ve dikkat çekmek, çevresi tarafından onay arama ihtiyacının yüksekliği ile kendini belli eden kişilik bozukluğu olarak tanımlanmıştır.
Dikkat veya ilgi çekmek istesem 7/24klanlar oynayan, hayatları oyun olmuş oyunda 2köy alınca foruma damlayan sizin gibi ego yoksunlarına mı kendimi kanıtlamaya çalışıcam. Al bak bir tane de ben yazayım sana.
Dc de nasıl dost gibi yazıyorsanız ben forumda hiçbirinizi alıntılayıp sallamıyorsam sebebi dc de yazışmamız olmuştu, ama sizin gibilere de 2yüzlü der geçerim, neyse benim bu yaşta kavradığım ahlaka 25 30 yaşına gelip halaha ulaşamamışsınız. Oyunda olduğu gibi forumda da savaşınız zayıf :)

Ersingltkn

Okçu
Boş yapma karton bardağında içiceğini içmeye devam et

Dikkat veya ilgi çekmek istesem 7/24klanlar oynayan, hayatları oyun olmuş oyunda 2köy alınca foruma damlayan sizin gibi ego yoksunlarına mı kendimi kanıtlamaya çalışıcam. Al bak bir tane de ben yazayım sana.
Dc de nasıl dost gibi yazıyorsanız ben forumda hiçbirinizi alıntılayıp sallamıyorsam sebebi dc de yazışmamız olmuştu, ama sizin gibilere de 2yüzlü der geçerim, neyse benim bu yaşta kavradığım ahlaka 25 30 yaşına gelip halaha ulaşamamışsınız. Oyunda olduğu gibi forumda da savaşınız zayıf :)
okadar köy aldım bir kere foruma koymadım sen 1 tane kamimi kestin foruma koydun kendinle çelişiyorsun. oyun içi mesajlarında ki espiriyi foruma gelipte bana ağlıyorsun diye ifşa etmeye çalışıyorsun sonrada bana edepten ve saygıdan bahsediyorsun gercekten cok ilginç bir karaktersin.
evet iki yüzlü insanlarız birdahakine muhattap olmazsın sorunun ortadan kalkar.

*SERHAT

Hafif Atlı
okadar köy aldım bir kere foruma koymadım sen 1 tane kamimi kestin foruma koydun kendinle çelişiyorsun. oyun içi mesajlarında ki espiriyi foruma gelipte bana ağlıyorsun diye ifşa etmeye çalışıyorsun sonrada bana edepten ve saygıdan bahsediyorsun gercekten cok ilginç bir karaktersin.
evet iki yüzlü insanlarız birdahakine muhattap olmazsın sorunun ortadan kalkar.
Kerem55 1tane yarım kamimi kesti geldi forumda konuştu da konuştu benim yaptıklarımdan çok arkadaşının yaptıklarına bak. İki yüzlü olduğunu kabul etmen güzel yavaş yavaş öğreniceksiniz. Bu arada halaha ağlıyorsun

Durum
Konu yanıtlara kapalı.