Eski İSYAN klanı ahlaksızlığı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
yav savaşmayın :p şeyde yapmayın ama kavgada etmeyin alt tarafı oyun bu yarın yüz yüze bakarsınız birbirinize dediğiniz laflara utanırsınız ikinizi barıştırayım ikinize de iban atayım :p

Lv Kerem55

Baltacı
Kerem55 1tane yarım kamimi kesti geldi forumda konuştu da konuştu benim yaptıklarımdan çok arkadaşının yaptıklarına bak. İki yüzlü olduğunu kabul etmen güzel yavaş yavaş öğreniceksiniz. Bu arada halaha ağlıyorsun
Daha Bu Gece Gece Bonusunda Patladın Raporu Görmedin Heralde Daha Sur ve Cıftlık Basmaya Devam Et Sen Ufaklık
Ben Durup dururken Senın Raporunumu Konustum
Ahır 16 Da 4 k Hafif Basmış Nasıl Bi Banazlık Bu
Hade De Get Fake Atmaya Çalış

JoG Volkiş

Hafif Atlı
Daha Bu Gece Gece Bonusunda Patladın Raporu Görmedin Heralde Daha Sur ve Cıftlık Basmaya Devam Et Sen Ufaklık
20 balta kesmişsin la sndosmdkdkf neyse fake raporunu kesim raporu olarak paylaşan adamdan ne beklersin ki. Oyun bilgin olsaydı sana açıklardım ama o da yok o yüzden gerek yok duvara laf anlatmaya

JoG Volkiş

Hafif Atlı
Sende şizofrenlikte var ben diyim gözük bi doktora

JoG Volkiş

Hafif Atlı
Neyse bu kadar forum yeter şimdi biraz işlerim var dışarıda, eve geçince burdan değil oyunum ile konuşmaya başlicam yenilirsem de tebrik etmek için burda olucam. Daha fazla sözlü münakaşaya girmicem sizinle bir süre istediğiniz kadar alıntılayıp sallayabilirsiniz. Ama unutmayın savaş sonunda ben burada olucam. Başarılar...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.