ERROR vs ANTİ-ANT

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

POLİGON

Okçu
cahilmisin sen? kendi aralarındaki savaşa katılmamış olmamız antinin gecceyi arkadan vurduğu gerçeğini değiştiriyormu ? sana en büyük cezayı vericem çocuk artık sana cevap vermicem. girersin bir klana oyununu oynarsın ozmaan belki seni muhattap alırım. sen şuan gözümde köyleri toplanmış ezik bir oyuncusun. dahada cevap vermem sana

DeletedUser64688

Ziyaretçi
cahilmisin sen? kendi aralarındaki savaşa katılmamış olmamız antinin gecceyi arkadan vurduğu gerçeğini değiştiriyormu ? sana en büyük cezayı vericem çocuk artık sana cevap vermicem. girersin bir klana oyununu oynarsın ozmaan belki seni muhattap alırım. sen şuan gözümde köyleri toplanmış ezik bir oyuncusun. dahada cevap vermem sana

Sizin pasifliğinize dayanamayıp,köyleri arkadaşına bırakıp gitmiş bi oyuncuyum tıpkı dede gibi,tuna gibi.Eziklik konusuna gelirsek

''Azro ney la öyle bi klan mı var savaş yapmışlarmı hiç göremedim de''= @Tamer02
''Azro klanının etkili oyuncusu bize sıkıntı yaratıyor günlerdir plan yapıyoruz barbarları nasıl toplarız diye''= @barbod
''Azro klanı muhabetin neresinde ki yorum yapıyor pek anlamış değilim.Sadece başlıktaki isimden ibaret.''= @t.sirius1
''azro benim için 1. dünya savaşındaki Osmanlı devleti gibi, anti yenilince onlarda yenilmiş sayılacak istatistiğin önemi yok :D'' @karamustarafapasha
''Sizin w40 sahnesindeki payınız nedir?"

mantıklı açıklama yapın lütfen.

Bu yazılar sizin w40'da 7-8 ay gibi bi sürenin sonunda geriye bıraktığınız mirasdan ibarettir.

''Epeydir bu oyunu oynuyorum, ilk defa böyle saçma sapan mesaj atan insanlar görüyorum. Azro klanı bundan sonra tüm dünyaları bile kapatsa tarafımdan bu seviyesiz mesajları sebebiyle hatırlanacak ve saygı görmeyecektir.'' @kilavuzkaptan

''Bunları kurucuları falan mı gazlıyor böyle mesaj atın canlarını sıkın diye acaba ? Diğer türlüyse daha sıkıntı o yöneticilere Allah sabır versin bu kadar gereksiz boş konuşan adamlarla nasıl uğralıyorlar ?'' :D @DiOny SoS

''azro klanı içinde böyle seviyesiz oyuncuları barındırdığı sürece hiçbir dünyayı kapatamaz zaten'' @flegellumDei

''ilk okul çocuğu gibi gidip arkadan köy alacağına
gel karşımda savaş
adamı topluyoruz adam gidiyor arkadan hala barbar alıyor
sonrada oyuncuyuz diyor'' @Pro Halimpolat

''Bu adamların sıkıntısı Ptt 1. Lig oyunu oynuyorlar ama kendilerini Şampiyonlar ligi zannetmeleri :) Yazık matematikleri de yetmiyor zaten :D @pro mechanist

''Azro klanı adını Barbar olarak değiştirmeli hatta barbarcı adamlar yalnızca barbar alıyor lan ne kadar utanç verici dünyayı kapatmayı erteleyince bişey yaptım sanıyolar kıyamam :D azrail rohan alakası dahi yok yani isimleriyle barbarın azraili tabi barbar kalmadı serverda:D:D'' @Pro T-rex

DeletedUser221

Ziyaretçi
istatistik.

IBQdRN

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Genel anlamda azro içinde kalan arkadaşların köyleri alınıyor ayrica savas 23unde başlayacaktı fakat 21inde saldirilar başladı tabi azro oyuncularinin saldiri savunma her askeri köyünde beklediği için savunma konusunda sıkıntılar yaşandı.Yakinda bi istatistikte biz atarız muhtemelen :)

Salvatore*.

Mızrakçı
Genel anlamda azro içinde kalan arkadaşların köyleri alınıyor ayrica savas 23unde başlayacaktı fakat 21inde saldirilar başladı tabi azro oyuncularinin saldiri savunma her askeri köyünde beklediği için savunma konusunda sıkıntılar yaşandı.Yakinda bi istatistikte biz atarız muhtemelen :)

Bizimi yiyorsunuz siz yav tum oyuncularinizin azro sınırında hicbir savas sebebi olmamasina rağmen misleri basili hazir bir vaziyette bekliyor.Bir koyden 8 mis cikabiliyorsunuz tuhaf yani bunlar.Siz errorla savasmiyormuydunuz .s errora en uzak noktada sizin 1 koyde 6 mis 8 mis ne ara basildi neden orada basildi..at yalanini bul inanani tabi yersek

POLİGON

Okçu

savaş tarihini belirlerken azro yöneticilerinden kime sordunuz?

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bizimi yiyorsunuz siz yav tum oyuncularinizin azro sınırında hicbir savas sebebi olmamasina rağmen misleri basili hazir bir vaziyette bekliyor.Bir koyden 8 mis cikabiliyorsunuz tuhaf yani bunlar.Siz errorla savasmiyormuydunuz .s errora en uzak noktada sizin 1 koyde 6 mis 8 mis ne ara basildi neden orada basildi..at yalanini bul inanani tabi yersek

Genel anlamda tam tersini gördüm burada taraflı yorum yaptığımıda düşünmüyorum.

Salvatore*.

Mızrakçı
Genel anlamda tam tersini gördüm burada taraflı yorum yaptığımıda düşünmüyorum.

Bizimle sizin siniriniz bizim error klanlarina en yakin olan yerlerimiz yukardaki yorumlarda set kurduk onunuze iste set kurduk koruduk demeyi biliyorsunuz mecbur kaldik error a oralardan dalmaya :) Arkadaşım bu savasi planli programli yaptığınız aşikar ama siz geliyosunuz sanki savasi azro başlatmış gibi empoze etmeye çalısiyorsunuz. 23 unde savas baslicakti diyosunuz hayirdir azrodan bir yönetici size 23 unde savasa baslayalim mi dedi :)

DeletedUser65400

Ziyaretçi
Azroda çok saygı duyduğum sevdiğim insanlarda var ama görüyorum ki geneli işe yaramaz insanlardan oluşuyor.

Herşey çok iyi giderken gidip düşman klanla anlaşan klan satılmıştır bu bir gerçek.Birde utanmadan biz yılbaşından sonra tekrar Error a savaş açacağız Sa yapılmasının nedeni içimizdeki çürükleri temizlemek deniliyor ardından oyuncuları Error a geçip durmaya başlıyor.Yaptıkları ile söyledikleri hiç uyuşmuyor.Biz bu durumlardan rahatsız olup diplomasiyi nötr e çekme kararı alıyoruz ve bir bakıyoruz o gece köylerimize saldırılar çıkılmaya başlanıyor.

Azro ne yaptığını kendisi bile bilmiyor

POLİGON

Okçu
Azroda çok saygı duyduğum sevdiğim insanlarda var ama görüyorum ki geneli işe yaramaz insanlardan oluşuyor.

Herşey çok iyi giderken gidip düşman klanla anlaşan klan satılmıştır bu bir gerçek.Birde utanmadan biz yılbaşından sonra tekrar Error a savaş açacağız Sa yapılmasının nedeni içimizdeki çürükleri temizlemek deniliyor ardından oyuncuları Error a geçip durmaya başlıyor.Yaptıkları ile söyledikleri hiç uyuşmuyor.Biz bu durumlardan rahatsız olup diplomasiyi nötr e çekme kararı alıyoruz ve bir bakıyoruz o gece köylerimize saldırılar çıkılmaya başlanıyor.

Azro ne yaptığını kendisi bile bilmiyor

ne kadar masumca anlatmış :) madem biz Düşşmanınızla SA yaptık siz rahatsızsınız akşamına neden errorla düşmanlığı bitirip SA yaptınız. Mütünüze savaş tarihi verip savaş daveti gönderip düşmanınızla SA yaptınız? hatta müt oldunuz açıklamıyorsunuz. :)) Dansözlükde zirve yaptınız antilerrrr :))) geçmiş dünyadan tanıyanlar vardı sizi burda tanımaynlarada kendinizi tanıttıınız :)) savaş tarihi diye de birşey yok aslında kendi kendilerine tarih belirlemişler hangi yöneticye söylemiş o tarihi. burda mağdur edebiyatı yapacağına oyununu oyna :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bizimle sizin siniriniz bizim error klanlarina en yakin olan yerlerimiz yukardaki yorumlarda set kurduk onunuze iste set kurduk koruduk demeyi biliyorsunuz mecbur kaldik error a oralardan dalmaya :) Arkadaşım bu savasi planli programli yaptığınız aşikar ama siz geliyosunuz sanki savasi azro başlatmış gibi empoze etmeye çalısiyorsunuz. 23 unde savas baslicakti diyosunuz hayirdir azrodan bir yönetici size 23 unde savasa baslayalim mi dedi :)

Ben bana gelen mesajı söylüyorum savaş 23ünde başlayacak dendi ona göre hazırlık yapıyordum.Azrodan bir yönetici 23ünde savaş başlayacak dedi demedim.Bu kadar alıngan olma dostum..