ERROR vs ANTİ-ANT

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

POLİGON

Okçu

Bilgilendirme amaçlı koyuyorum. ilk saldırı kimin çıktığını görmüş olun.

NOT: BABALARI ATAKAN o mesajı attıktan sonra akşamına Errorla SA yaptı.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
antiye asla güven olmaz, azroyla savaşıyoruz gibi gösterir bi anda beraber error'a op yaparlar :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
azroyu tanımam etmem hocam, ama azronun antiyi desteklediğini biliyorum, ben w40da devam ediyo olsaydım anti diplomasisinin olmaması için elimden geleni yapardım, bilemiyorum tabi 2aydan fazla oldu ben bu dünyayı bırakalı

@karamustafapasha kanka ben ölmeme sadece bir gece ansızın dünyada çekip giderim :D :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
azroyu tanımam etmem hocam, ama azronun antiyi desteklediğini biliyorum, ben w40da devam ediyo olsaydım anti diplomasisinin olmaması için elimden geleni yapardım, bilemiyorum tabi 2aydan fazla oldu ben bu dünyayı bırakalı

@karamustafapasha kanka ben ölmeme sadece bir gece ansızın dünyada çekip giderim :D :D

çok sular aktı o değirmenin altından, antiyle çok sağlam güzel savaştık açıkcası ben zevk aldım genel olarak opları ve savunmaları ben ayarladım ama devamlı savaş savaş nereye kadar bazende sevişmek gerek :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kanak güzel ayarlamışsın ee tabi klanda ben de olmayınca güzel de öne geçmişiz sana helal olsun, antinin yaptığı hataya düşmemişiz ama güzel olmuş

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Ula azro error ile sa yaptığı için anti azro ya savaş açtı.dönek olan belli :D

DeletedUser62619

Ziyaretçi
Azro bu kadar askerini error için harcamış olsaydı şuan dünya kapanmıştı :DD bir günde toplam 60-70 milyon kesim puanı oluştu :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
diplomasi oyunları bunlar çok mantıklı düşünülmüş, anti oyuncuları tükenmiş gözüküyodu sürekli savaş oyuncuları yordu bu onların hatası oldu, errorda family ile savaşa girerken sa yaptı antiyle muhtemelen zaten anti bitti diye düşünülmüştür, anti errorla yaptığı diplomasiden faydalanıp azroyu sıkıştırıp bitirebilirse tekrar toparlanır, benim merak ettiğim diğer konu anti-family arasındaki diplomasi ne, anti-family bi sa çekse ikiside errorla savaşsa sıkıntı yaşarız, bizim şuan yapmamız gereken çok açık zaten onu yapmışlardır diye düşünüyorum, antiyi tebrik etmek lazım güzel savaştılar, soa gittikten sonra worldde savaşan klan oldular, şuana kadar için konuşuyorum soadan ayrı bir sonuç çıkmadı, çok savaşan değil az savaşanın kazandığını görmüş olduk yine tt2

Salvatore*.

Mızrakçı
Ula azro error ile sa yaptığı için anti azro ya savaş açtı.dönek olan belli :D
Dönek olan joker karşısındada belliydi :) Sen müttefiğine bişi demeden nötrle git üstüne savaş tarihini oyuncularına ver yetmezmiş gibi oyuncumuza gel Azroya savaş açıcaz gel bize tarzı yazılar yaz :D İşin komiği arkadaşımız bize iletiyor mesajı atakanın cevabı kalıbının adamı olsaydında kimseye söylemeseydin :D:DSD: Komikmisiniz siz ya :D

DeletedUser56888

Ziyaretçi
NOdMJN.jpg

Az da bu rapor hakkında konuşalım atakancım :D

Salvatore*.

Mızrakçı
ss.png

Bu ekran görüntüsünü buraya koyuyorumki Azroda oynayan arkadaşlarımıza atıp tutan saygısız diyen insanlar görsün.Dost düşman fark etmez Azro yamuk yapmaz...

Salvatore*.

Mızrakçı
Adsız.png

Bu arada buralarda azro antiyi desteklemedi gibi konuşan arkadaşlar vardı onlarada selam olsun burdan...Bu örneklerden sadece biri :) Haydi şimdi iyi oyunlar

DeletedUser221

Ziyaretçi
Arkadaşlar herşey iyi güzelde 2 günde 400 aldık 250 verdik diyelim düz hesap

Ama istatistiğe girmesin diye klandan çıkmalar / atmalar nick değişip başka klana geçme yolunda girişimler istatistiği durdurdu bayağı hiç hoş değil 72 saat oldu az zevkini çokaralım diplomaside müttefiğe karadüzen çoçuğun inanmayacağı ihanetler ile sırtından vurmak istemenizi anlıyorum ama savaşı bari tadını çıkara çıkara yene yenile oynasaydık saygımı bozmayacaktım onuda başaramadınız

Bu bizim adımız geçen bir konu başlığı değil burayıda artık kirletmeyelim