ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60497

Ziyaretçi
Cidden burada mevzular uzayıp gider kalp kırmaya gerek yok bakalım oyunumuza world sonunda kim kazanırsa ondan sonra yapalım muhabbeti şöyle oyuncuyum böyle oyuncuyum muhabbetleri uzar gider bunları konusmak için daha çok erken yeni başlıyoruz:)

bu adam dün gece tek başına 850 tane mis arası yaptı, aynı zamanda opta 120 tane köye mis çıktı. klanını tek başına ayakta tutuyor, akıllı olun :p

Istasitik atın 'la çene yapana kadar

aa erhan özledin mi beni :D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
bu adam dün gece tek başına 850 tane mis arası yaptı, aynı zamanda opta 120 tane köye mis çıktı. klanını tek başına ayakta tutuyor, akıllı olun :p

aa erhan özledin mi beni :D
arada görmedm bile sabri sakal duruyor mu ? işidci diye iceri attıram seni
yok kesti isen fetö diye attıram yani ilaki bir bahan bulup iceri alırlar dikkat et :)

DeletedUser60497

Ziyaretçi
arada görmedm bile sabri sakal duruyor mu ? işidci diye iceri attıram seni
yok kesti isen fetö diye attıram yani ilaki bir bahan bulup iceri alırlar dikkat et :)

sakallarımı kesmemek için yıllardır askerden kaçıyorum, profesör olmama az kaldı. sen bana gelmiş ne diyorsun :D

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ya anti istetistikte de uyanık adamın birine op yapıyoz kaçıyo errora :D:D:D:D

DeletedUser37434

Ziyaretçi
d7JvPp.png

AİLE YE 500 AVANS 1000 DE BİTER :D BİRAZ DAHA KÖY ALIN BİZ GERİ ALCAZ ZATEN ONLARI MERAK ETMEYİN :D
bu eleman nerde ???

DeletedUser37434

Ziyaretçi
mantıklı olan o zaten tebrik etmesini bilmek gerek ağlamanın kimseye faydası yok :D
yenilginin hiç bi mantıklı açıklaması yok benim gözümde, güçlüler hiç bi zaman yenilmez, zayıfsan yenilirsin, bahane bulmak yerine zayıflığını kabullenmeli insan

ha bu arada ben yenilceğinizi düşünüyorum ama şimdiden verdiğiniz mücadeleden dolayı tebrik ediyorum sizi
ey gidi gunler , umut fakirin ekmegidir

DeletedUser37434

Ziyaretçi
Aile savaşına girmeden önce Anti'nin ve Error birbiri ile yaklaşık 3 aydır savaşmasının sonucu her iki klanda ağır yara aldı ben Aile savaşı başlamadan önce -300 ile başlayacağız dedim ve aynen öyle de oldu fark 400-500 kadar çıkacaktır Aile yaklaşık olarak 1 aydır kamileri / savunmaları misyonerleri biriktirdi sınırımız da ki savunmaya iyice desteklemiş ekip olarak kendilerini hazırlamışlar bu savaşa. şu dönemde çünkü Anti sınırımız da çekilen destekler gelmeden girdiniz ayın 1 beklemeden tabi bunun suçlusu biz gibi gösterdiniz neyse bu kısmı boşverelim. Bu savaş da daha çok fark açılcak önümüz de 1 hafta itibari ile Error yavaş yavaş farkı kapatacaktır kafa adamlarımız sınıra yerleşti ve yerleşmeye devam ediyor gerek k34 da ekibimz gerek radjap ve ekibi ile yusufune ile ekibi Aile sınırına tam yerleştiğin de bizim hazırlık tamam olmuş olacak ondan sonra yardırız zaten . Zaman için de farkı kapatıp devam edeceğiz buna inancım tam. İyi oyunlar iyi olan kazansın :)

İfşa konusuna konuşan arkadaş senin ifşa ettiğin şeyler nedir bilmiyoruz ama biz savaş sonunda gerekli ifşaları yapıp sizleri etikleriniz bilginiz olur :)

k53 k54 k55 nerdeyse kapandi ne savunmaymis gelmedi sanirim halen

DeletedUser37434

Ziyaretçi
lbDJlJ.png

EVET ARKADAŞLAR İSTATİSTİĞİ BİDA PAYLAŞAYIM DEDİM Bİ KAÇ AÇIKLAMAYLA BERABER HEM DURUM ANALİZİ YAPCAM HEMDE OYUNUN DIŞINDA OLAN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMİŞ OLURUZ

BEKLENDİĞİ ÜZERE BİZE NAZARAN ÇOK DAHA FAZLA HAZIRLIKLI OLAN AİLE EKİBİ HIZLI BAŞLADI BİZİM DESTEKLER YOLDA OLDUĞU İÇİN BÖYLE BİŞEYİN OLACAĞINI BİLİYODUK ZATEN, FARK DAHA DA AÇILACAKTIR AMA EN FAZLA TAŞ ÇATLASIN 400 500 OLUR, ÜSTÜNE ÇIKMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM YANİ AVANS GÜNLERİ DEVAM EDİYOR, Bİ KAÇ GÜN DAHA BÖYLE DEVAM EDER SONRA İBRE YAVAŞTAN BİZE DÖNMEYE BAŞLAR

AYRICA İSTATİSTİĞE YANSIMASIN DİYE OYUNCU ATIYOSUNUZ DİYEN ARKADAŞLAR VAR ONLARA DA Bİ AÇIKLAMA YAPMAK İSTEDİM, BİZ ATACAK OLSAK KKAAN I ATARDIK VEYA DİĞER K64 EKİBİNİ ATARDIK AMA HER OYUNCUMUZUN ARKASINDAYIZ HEPSİ DÜŞEN KÖYLERİNİ ZAMANI GELİNCE FAZLASIYLA GERİ ALACAKTIR, BU TABLONUN OLUŞMASININ SEBEBİ SADECE HAZIRLIKLARIMIZIN SADECE %5 LİK Bİ KISMINI YAPMIŞKEN SAVAŞ BAŞLAMASIDIR, YANLIŞ ANLAMAYIN ŞİKAYET ETMİYORUM SAVAŞ ERKEN BAŞLADI DİYE SADECE DURUM ANALİZİ YAPIYORUM

GENEL OLARAK EĞLENCELİ Bİ SAVAŞ OLACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR, ARKADAN GELİP ÖNE GEÇMEK ÇOK HOŞUMA GİDİYOR BENİM ŞAHSEN, TAKİPTE KALIN ARA SIRA BÖYLE ANALİZLER YAPMAYA DEVAM EDİCEM

ozlettin kendini yaz

500 fark
bilemedin
600
en fazla
700
en gec
800 fark hemen geliyorum
fark 2000 e yaklasti ...

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ahahah oğuz yeme beni ekran fotosu koy 90 tanede bende var