Error Klanı (404 Not Found)

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Haberin yok galiba abi klanda sana yetki vermiyicez bu dünyada, sonra videolarda kendini hitler yaptırıyosun, atayla karşılıklı sektirerek götürücez dünyayı..
anladım canım kardeşim peki kaç gün oynaya bilmeyi düşünüyorsunuz ata ile birlikte ? hayır ata en son klan kurduğunda 3 gün ya oynadı yada oynamadı ondan soruyorum :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
ciguli paf. Oyun başlayınca yakınlarına geleyim de atayla aranda kaynar giderim

DeletedUser57132

Ziyaretçi
anladım canım kardeşim peki kaç gün oynaya bilmeyi düşünüyorsunuz ata ile birlikte ? hayır ata en son klan kurduğunda 3 gün ya oynadı yada oynamadı ondan soruyorum :D

Bu yazdığın özellikler bendede var işte abi amacımız 3 gün oynayıp bırakıp insanları oyundan soğutup 4. gün herkesin bırakmasını sağlamak, insanlar gerçek hayatlarına dönsün oyuna vakit ayırmasınlar

DeletedUser63409

Ziyaretçi
neden vakit ayırmasınlar ben hakkaride dağın tepesinde ne yapayım bi keyfim oyuna bakmak olacak senin benim keyfimle alıp veremediğin ne anlat hele :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Abi hazır hakkaride dağın tepesindesin allaha yakınsın, yakınsın derken haşa allah her yerdedir ama senin bi kör kurşunla ölme ihtimalin çok yüksek, ibadetlerine yönel abi, atayla benim sloganım sizi sizden daha çok düşünüyoruz, umarım anlatabilmişimdir..

DeletedUser614

Ziyaretçi
Error olarak kuzeybatıda başlama kararı almış bulunuyoruz.

DeletedUser63502

Ziyaretçi
Hakkarinin tepesindeki arkadaşın kanı hızlı akar, diplomasiyle falan işi olmaz, error zayıf rakibi Suicide Squad'a acımaz.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Güneybatı da başlama kararı almışta olabiliriz :)

w26 açılınca ünsal sabri ben öyle bi oturup muhabbet arasında bizde girelim dedik.Ünsal bana kanka kuzeybatı da başlıcaz dedi hesabı açtım kuzeybatıya gittim kıtada ne sabri var nede ünsal adamlar güneybatı da başlamış ben kuzey de bunu neden anlattım bilmiyorum :) mümkünse yunus aynı şey basıma gelmesin kuzeymi güneymi bi karar verip özelden yazın :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
abi ha kuzey ha güney ne farkı var ekip zaten en son saydığımda 870 kişiydi, yayılırız iki bölgeye