Error Klanı (404 Not Found)

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Atajean ve Lavabo* kuruculuğunda ilk kez giriş yapmış olduğumuz 21. Dünyadan sonra ERROR klanı olarak 7. Klasik dünyaya giriş yapacağız. İlk Classic deneyimimiz olacaktır.
Sürpriz oyuncularla karşınıza çıkacağız. Tüm katılacak klanlara başarılar diliyoruz.

ERROR klanları
"Hata bizim işimiz..."

DeletedUser614

Ziyaretçi
Teşekkürler.
Umarım birkaç güzel ekip daha gelir. Güzel ve çekişmeli bir dünya olur.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Ya sen benim başlığımı neden yaşan ediyosun, sana kırılıp oynamama ihtimalimi hiç mi düşünmedin? Hiç mi bu ihtimale sigara söndürmedin?

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Benim Beklentim O yönde :)
Gelecekleri yok ama insan bekliyor işte :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ya sen benim başlığımı neden yaşan ediyosun, sana kırılıp oynamama ihtimalimi hiç mi düşünmedin? Hiç mi bu ihtimale sigara söndürmedin?

Tamam sen duyurdun ilk fakat iki tane faul var.
Birincisi başlık ismi Errör
İkincisi ise klanın kurucuları belli. Tanıtım mesajı verilecek. Tanıtım mesajını alt sıralardaki postla mı verelim?

Sigara kullanmıyorum o yüzden söndüremiyorum :p

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Tamam sen duyurdun ilk fakat iki tane faul var.
Birincisi başlık ismi Errör
İkincisi ise klanın kurucuları belli. Tanıtım mesajı verilecek. Tanıtım mesajını alt sıralardaki postla mı verelim?

Sigara kullanmıyorum o yüzden söndüremiyorum :p

Sen klanın kurucuları belli diyip kestirip atarsan gençlerin önünü kapatırsın, kalbimi kırdın abi ama bi 500 preye gönlümü alırsın, bende o preyle kendi nickime dönüş yaparım nickimiz kate upton diye oyundan bile yürüyolar

Mymidons falan geliyomuş, ne kadar ekip olarak hoşlanmasamda kaliteli bi ekip, sonra arjantinliler var ama adamlar arjantinlilerin türkleri sevmediğini bilmiyo. Bi ekip daha gelse on numara dünya olur herkese başarılar

DeletedUser614

Ziyaretçi
bölgeniz nere :p ?
Daha belirlemedik. Zamanla belli olunca duyururuz :p

Sen klanın kurucuları belli diyip kestirip atarsan gençlerin önünü kapatırsın, kalbimi kırdın abi ama bi 500 preye gönlümü alırsın, bende o preyle kendi nickime dönüş yaparım nickimiz kate upton diye oyundan bile yürüyolar

38. dünya açılıyor. Orada gidip benim adıma 500 pre kas gel :p
Ayrıca iyi bir çocuk olursan daha sonraki dünyalarda önünü açabiliriz :p

myw**

Dük
şimdi anlamadım siz dejavuyu dagıtışmıydınız dagıtmamısmıydınız , dejavu clasige gelicekmiş öyle diyorlar :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Dejavu dağılmaz. Dejavu yenilmez Dejavu ya Server kapatır ya da hesap siler :p
Gelirlerse favori olurlar :p
7fc9bccda25df1943d46d41ec5a2bfb3.jpg

Dejavu dağılmaz. Dejavu yenilmez Dejavu ya Server kapatır ya da hesap siler :p
Gelirlerse favori olurlar :p

Bu oyunda kimsenin bir başkasından üstün yanı yok. Emek veren kişi sayısı fazla onlarda bi başka dünya da onlardan daha fazla emek veren elbet çıkar.Bu yüzden Gözünüzde kimseyi büyütmeyin oyunu en illegal haliyle bile 1 saate öğrene bilirsin

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu oyunda kimsenin bir başkasından üstün yanı yok. Emek veren kişi sayısı fazla onlarda bi başka dünya da onlardan daha fazla emek veren elbet çıkar.Bu yüzden Gözünüzde kimseyi büyütmeyin oyunu en illegal haliyle bile 1 saate öğrene bilirsin

Neden bu kadar ciddisin?

myw**

Dük
enteresan çok enteresan acaip enteresan , bazen bu forumda Mayıs birilerine bişiler veriyormuş gibi hissediyorum başarılar :)