Erken gelen dünya sonu savaşı

DISCIPLIN3

Okçu
Elimden geldiğince tartışmanın içinde olmak istemediğim için yazmamaya gayret ediyorum.Bir konuda artık sus sus gına geldi tek bir kişinin yaptıkları. Yeloköy denen bir oyuncu var çoğunuz tanır.Yaşını başını almış belli bir kesiminde saygı duyduğu bir şahıs dışardan görünen kadarıyla. Ben tanımıyorum konuşmuşluğumda yok, o yüzden kişiliği karakteri hakkında bir yorum yapmam doğru olmaz.

Şimdi asıl meseleye geçiyim ; oyun başından beri sürekli etrafında yörünge klanlar kurdu etrafına set çekti. 100-150 oyuncu olan klanlar bunun talimatıyla hareket etti. Resmen kukla gibi oynattı bu klanları ve bizle savaştırdı. Uğraş uğraş sonunda o set yörünge klanların sayısı 1-2 ye düştü sayılır. Peki o klanların oyuncularına ne oldu? Tabiki silindiler ama yöneticileri kendi oyuncularının köylerini toplayıp aztek klanına dahil oldu. Yörünge klanlar suyunu çekince diğer taktik akrep klanlarını yanına çekip tuğ ile savaşmak için diplomasiye girdi ama kapı duvar cevabını aldı. Bu seferde tuğ klanı içinde 2-3 klanı ayırdı klandaşı klandaşa vurdurttu.

Yine çoğu kişi diplomasi işi bunlar vs diye normal karşılayacak bu yaptıkları işleri. Şimdi akrep klanı içinde 2-3 tane ekip olduğunu düşünün. Bu şahıs tuğ klanı içinden 2-3 klanı ayartmayı yeterli görmeyip akrep içinde de aynı şeyi yapmaya çalışıyo.Gidiyo A ekibine bize katıl tuğ-akrep silinsin kapatma listesine aramızda karar veririz B ekibide zaten ayrılacak yazık olmasın size diyo.A ekibi kabul etmeyince B ekibine gidiyo. Bak A ekibi akrepten ayrılıp akrebi vuracak seni seviyoruz yazık olmasın arada kaynama gel bize şeklinde telefon görüşmesi yapıyo. Bu görüşmelerden ne zaman haberimiz oluyo dersiniz? Opa çıkılıp gitmeyenlere sorulduğunda öğreniyoruz :)

Şimdi 5 gün öncesine kadar bu yeloköyün profilinde klavye delikanlıları bu oyun baltayla kazanılır yazıyordu silmiş. Madem baltayla kazanılıyor bu telefon görüşmeleri ve yalanlar nedir?Baltanın neresinde kalıyo? Şimdi discord ve telefon delikanlılığı yapıp insanları klavye delikanlısı olarak suçlamak nedir? Yazmayım yazmayım dedim kukla klan oyuncularından kendi hesabıma mesajlar almaya başladım tuğ sizi vuracak vs vs diye. Bu nasıl baltayla savaşmak?

Son olarak harita bu şekilde görülebilir ama ortada bir yeloköy varsa harita heran değişebilir. Şimdi kimse biz tekiz sözümüzde özümüzde bir hikayesi anlatmasın. Sus sus nereye kadar dünyayı takip eden yok yoksa yeloköyün yaptıkları tek başına w50deki bütün entrikaların üstündedir. Bu dünyayı aztek kazabilir ama kimse hikaye anlatmasın kırmızı harita filan. Gerçek harita yeloköyün telefon görüşme kayıtlarındadır. Malesef ona erişme ihtimalimiz olmadığından bizde bilmiyoruz gerçek haritayı.

ALINAN BEĞENİLER:
100

bos muhabbet ettigin ne kadar belli ....

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
ALINAN BEĞENİLER:
100

bos muhabbet ettigin ne kadar belli ....

Kendi kendine cahil olduğunu belli etmesen ne güzel olurdu? Eskiden beğeni sistemi yoktu. 2015-2018 arası oyunu bırakmıştım. Delikanlıca ben taraf tutuyorum o yüzden yazını beğenmiyorum de geç. Bu şekilde girişimler nedir?

DISCIPLIN3

Okçu
Kendi kendine cahil olduğunu belli etmesen ne güzel olurdu? Eskiden beğeni sistemi yoktu. 2015-2018 arası oyunu bırakmıştım. Delikanlıca ben taraf tutuyorum o yüzden yazını beğenmiyorum de geç. Bu şekilde girişimler nedir?

vay delikanlim vay. asagi yukari ayni senelerde birakmisiz. senin aklindaki olaylar bahsettigin yillarda kaldi. o yillarda klandasinin koyunu bile kesmeden alamiyordun oyun cok degisti o yuzden bos yapiyorsun.

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Neyin doğru neyin boş olduğuna kim karar veriyor bilinmez ama sayfaya notumu düştüm taraf tutan önyargılı insanlarla tartışma gibi bir amacım yok.

DISCIPLIN3

Okçu
onlara biz oyuncular karar veriyoruz. Burda anlattigin meseleler 100 koylukte olsa 100 bin koyluk klanda olsa diplomatlarin her server yaptigi islemlerdir. Buraya gelmis TARAF lica algi yaratmaya calisiyorsun. Herkezin alenen yaptigini burada kabahatmis sucmus ayipmis gibi birilerine yukluyorsun bende sana bunu yapma bos konusma diyorum bunda anlamayacak ne var ? tek tek her atfina cevap yazabilirdim ama kisaca bos yapiyorsun dedim... hangi klandasin sen ?

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Lütfen girmeyin şu tartışma işine. Hepinizi çok iyi tanıyorum ne cevap vereceğinizi neyin zorunuza gideceğini neyi amaçladığınızı vs. Senin amacın belli konuyu uzattıkça uzatmak. İlk mesajından zaten belliydi amacın ama büyük açık verdin beğeni sistemiyle alakalı, sana göre boş yapıyorum zaten amacım seni ikna etmek vs değil. Dediğim gibi yeloköyü sevenler bu yaptıklarını seviyorlardır. Bunları yapanlar dediklerimi boş bulacaklardır. Ben notumu düştüm benim gibi kaç kişi kaldıysa oyunda onlar için.

DeletedUser68303

Ziyaretçi
Hain ittifak aztek e karşı onurlu savaşçılar başlığını açan arkadaş dimi bu. O zaman aztek e sallıyordu. O zaman da boş yapıyordu hala boş yapıyor. Dünyanın neşe kaynağı bu arkadaş Bir gün hesap siliyor. Sonra hesap silde bakıcı veriyor. Sonra eski sahibine veriyor falan da filan. Tuğla akrep e vakit biçeceğine git 51 de pre ile köy kas. Zira aztek in çok ömrü kalmadı. Entrikalar bitti artık yemezler. Pozisyon temiz oyna devam

DeletedUser68046

Ziyaretçi
konuyu açana bak ya kahin oldu ,falcı oldu ,bıraktı, hesap sıldı, mıllete süre biçti , azteke hain dedi azteke geçti,köy kaybettiğine bakıcısı oldu kısacası kendisi 5 kişilikli bir tanyeli bu arada konuyu bu açtıysa tuğa yada akrebe geçer #rez

NOT: AKREP KLANLARINA ALIM YAPMIYORUZ....

turkbye

Baltacı
sizler değilmiydiniz onur.dgn için tüm dünyaya mesajlar atan?
Şimdi tekrar diplomasi yapabiliyorsunuz aynı onur.dgn ile
Siz yapınca oluyor başkası yapınca olmuyor.

Bunları bırakın. Haritanız güzel, savaşın tadını çıkarın sonrada istatistiklerinizi paylaşın
İyiyseniz gerçekten bu başlıkta sizleri tebrik ederiz

Ama 49’da henüz tebrik edebildiğimiz olmadı.

İOS Celtic

Kılıç Ustası
konuyu açana bak ya kahin oldu ,falcı oldu ,bıraktı, hesap sıldı, mıllete süre biçti , azteke hain dedi azteke geçti,köy kaybettiğine bakıcısı oldu kısacası kendisi 5 kişilikli bir tanyeli bu arada konuyu bu açtıysa tuğa yada akrebe geçer #rez
w 49 daki nickini alabilir miyim bugün 3 oyuncunuzu sildik sıraya seni de ekleyeyim

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Hain ittifak aztek e karşı onurlu savaşçılar başlığını açan arkadaş dimi bu. O zaman aztek e sallıyordu. O zaman da boş yapıyordu hala boş yapıyor. Dünyanın neşe kaynağı bu arkadaş Bir gün hesap siliyor. Sonra hesap silde bakıcı veriyor. Sonra eski sahibine veriyor falan da filan. Tuğla akrep e vakit biçeceğine git 51 de pre ile köy kas. Zira aztek in çok ömrü kalmadı. Entrikalar bitti artık yemezler. Pozisyon temiz oyna devam
Aynısını senin için de istiyorum

İOS Celtic

Kılıç Ustası
İttifak
94
887.700
11.537.059
5.314.691
Rakip
68
440.695
2.884.621
17.912.600
= = = =
Fark
26
447.005
8.652.438
-12.597.909

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Bu oyunu klansavaslarindan beridir oynuyorum yelokoy gibi diplomat görmedim 1 puan olacak oyuncuyu 10 puan yapıyor ve ekibide sağlam.w40ta anti ve errora yaptıkları hala aklımda diplomatik açıdan başarılı ama işin içine ister istemez katakulli katıyor çoğu oyuncununda hoşuna gitmiyor bu.Ben yelokoyun bu dünyada istediğini tam olarak yapamadığını düşünüyorum.Tıss ekibinin gecişi olmasa şuan epey kötü bir durumda olacaklardı bundan eminim.Uzun vadede savaşı kaybedeceklerdir.Iki tarafada başarılar diliyorum.Tabi olurda akrep ile tug içinde ayrılmalar veya 2 klanin müttefikligini bozabilirse yelokoy bu akrep ve tug klaninin hatası yelokoyunde başarısı olacaktır.Izleyip görelim bakalım.

MrTroya.

Casus
Yelokoy yapar. Her ne kadar şuan yanında olmasam da takdir ediyorum. Her dünyada yapılıyor bu işler artık. Oyuncular rahatsız ise yanında yer almasınlar. Ya da yönetimler oyuncularına yeteri kadar güven aşılasınlar. Güven olmayınca, klan olmanın bi anlamı kalmıyor. Oyun eskisi gibi de değil. Klanlar artık toplama oluyor. Belli bir ismin çatısı altına toplanıyor. Kemik kadrolar kafasına göre takılıyor. Geri kalan insanlar da menfaat olduğu sürece kollanıyor. Sonra da toplanıyor. Kimse çıkıp da öyle değil demesin. Yakın tarihlerden örenek verilecekse, 42. Dünyada Troll. 43te narcos. En büyük örneklerdir. Güven olmayınca yelokoy de her istediğini rahat rahat yaptırır. Akrep se 10a bölünür tuğ da bölünür aztek de bölünür. Herkes kendi klanı için oynayanlara sahip çıkarsa sıkıntı kalmaz.