envarter ışınlanma

jamaika48

Baltacı
Ya bilmeden racon kesme.Önkayit da destek bölümüne yazdım .Işınlanma verilecek dediler.Tamam hadi verilmedi.bari üye limitini yüksek olsaydi 20 nedir.Bir sonraki dünya da 10 olacak bu gidişle.
Racon kesmiyorum racon kesenlere gülüyorum :D her dünya aynı olacaksa oynamayalım zaten bu oyunu farklılık olsun ki keyif alalım bence ne ışınlanma ne de yön seçme olmaması bazı yönlerden güzel. He klan limitinin 20 olması kötü sonuçta önüne geçilemiyor aile klanlarının boşuna yönetici arkadaşları uğraştırıyorlar bu limit konusuyla beraber hemde dünya kapatma evresinde sıkıntılı oluyor ona diyecek bir şeyim yok.

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Racon kesmiyorum racon kesenlere gülüyorum :D her dünya aynı olacaksa oynamayalım zaten bu oyunu farklılık olsun ki keyif alalım bence ne ışınlanma ne de yön seçme olmaması bazı yönlerden güzel. He klan limitinin 20 olması kötü sonuçta önüne geçilemiyor aile klanlarının boşuna yönetici arkadaşları uğraştırıyorlar bu limit konusuyla beraber hemde dünya kapatma evresinde sıkıntılı oluyor ona diyecek bir şeyim yok.

Yok ve yine aile klanı gibi olundu 20-30- 40 a yakın klanlar olustu :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Güzel düşünce ama eksik uygulama daha doğrusu bu dünya üzerinden konuşmayıp genel öneri olarak belirtmek gerekirse klan limitini 80 yapın bu özelliği kullanın kapama koşullarında hakimiyeti %95 yapın veya kolay kapanmaya engelleyecek bir kapanma sistemi olsun mis gibi bir özellik. Tabi klanı uzağa atacaksanız prenin gücünü kısmanız lazım ya da klanları çok dağıtmadan atmak lazım.

S.I.B.

Okçu
Güzel düşünce ama eksik uygulama daha doğrusu bu dünya üzerinden konuşmayıp genel öneri olarak belirtmek gerekirse klan limitini 80 yapın bu özelliği kullanın kapama koşullarında hakimiyeti %95 yapın veya kolay kapanmaya engelleyecek bir kapanma sistemi olsun mis gibi bir özellik. Tabi klanı uzağa atacaksanız prenin gücünü kısmanız lazım ya da klanları çok dağıtmadan atmak lazım.
1 dünya 5 yıl sürsün mü istiyorsun :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
40 kişi %85 yapıyorsa 80 kişi %95 yapabilir bence. Tabi böyle bir dünyada bireysel özellikler ön plana çıkacaktır. Ama dediğim gibi pre faktörü dünya başında çok etkili olur o yüzden buna dünya yaşıyla orantılı bir şekilde harcama kısıtlaması gelmesi lazım ki zaten bir kaç arkadaş daha önermişti bunu.

*Chappie*

Mızrakçı
Kimseyi tanımadğın için mecbur iletişime geçmek zorunda kalıyorsun...Yeni dostluklar için ideal olmuş...Bireysel oyunculukların ön plana çıkacağı bi w yarışmacı arkadaşlara başarılar :)