envarter ışınlanma

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Arkadaşalar envarterimde ışınlanma yok oyun sürümümü değişti yoksa bir hatamı yeniden başla yapıldığında ise yön seçilmediğini söylüyor arkadaşım sizde durumlar nasıl ?

DeletedUser66997

Ziyaretçi
Yon degisimi olmadigi icin isinlanma yok dendi destek sisteminde. Sacmalik
Onceden soylenmeli bilgi verilmeli yada unutuldu boyle bir kılıf uyduruldu. Bakalim daha neler gorecegiz. Millet nasil oynayacak bu duzende acaba aciklar misiniz

You Win

Kılıç Ustası
Arkadaşalar envarterimde ışınlanma yok oyun sürümümü değişti yoksa bir hatamı yeniden başla yapıldığında ise yön seçilmediğini söylüyor arkadaşım sizde durumlar nasıl ?

Bildigim kadariyla sistem , Klanda bastan baslat yaparsan klan yakinlarina oto yerlestiriyor diye biliyorum

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
zaten world özellikleri iyi değil bu yüzdende worlde ekipler yerleşemeyecek hayılısı olsun ne diyelim :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Önceden duyurulsa güzel olurdu. Sanıyorum bu sorun düzelmez :)

DeletedUser67000

Ziyaretçi
Boyle sacma birsey gormedim arkadas. İsinlanma verilmiyor bastan baslda bolge secemiyoruz. Rasgele bir yere klani atiyo kimseye beraber oynama sansi vermemisler. Her yeni dunyda sacmaliklarina sacmalik eklemeyi basariyolar vala

DeletedUser67000

Ziyaretçi
Oncesinde verilecegi belirtilip sonrasinda vazgecmek ne ile adlandiriliyo soylermisiniz? @Strafe

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yön değişimi aktif olmadığı için ışınlanma verilmemektedir.

Faramir66

Milis
Saçma sapan bir şey olmuş böyle bir şey yaparak ne hedeflendi ne düşünüldü acaba hicbir mantıgı yok. Yön seçme olmasa dahi ışınlanma olmalı ben neden arkadaş grubumla 90 birim uzaktayım neden oynayayım bu w de?