En yeni araz klanı 'GIRGIR'

ohstiffany

Yasaklı
Hehhehehehhe buldum ki öyle bir şey :D Klasikte aynen bu modda bir klan bulacağım kendime bulamaSam da profesyonel oyuncuların tarihçesini çıkarıp adım adım aynı taktiği uygulayacağım klanımı kurup :D
Klasik açın ama barış modu olsun baştan sona.
Bi de maden seviyeleri 30 olduğunda 100 k felan versin de şu gariban(@ohstiffany )bi sevinsin.

Penaltı Hocam

Kılıç Ustası
Esl hepinizi tokatlar :D

60. dünyada oynadım sınıra attılar beni geride köy kasıp savunma bile atmadılar bana :D

LOKAL ANESTEZI

Mızrakçı
Klanımda sizin hakkınızda "bunlar güvenilmezdir, şöyledir böyledir" diyen birisi olmadı o yüzden cevap verirken mümkün oldukça az detay vereceğim. Ancak mesajınızdan sanki sizin direkt 1 vs 1 teklif ettiğiniz, bizim reddettiğimiz anlaşıldığı için cevap da vermek istiyorum.

Önce müt olup arazla savaşalım dediniz. "Tabi hocam bakarız" vs diyip oyalamadık. Tamam diyip sizin bir op yapıp bir op yemenizi bekleyip bir anda size mi vurduk, hayır.

Sonra birleşelim dediniz. Bizde birleşmelerin genelde sıkıntılı durumlar yaratacağını söyledik. Tamam birleşelim diyip PK klanını dağıttırıp "yok ya vazgeçtik" diyip öyle mi vurduk, hayır. Birleşeceğimiz zaman bizim diplomasimizin size sıkıntı yaratabileceğini de söyledik.

Araz00'a sabah operasyon yapıp akşam "Ya s.a yapalım mı" diyip adamların kabul edeceğini düşünmeniz de garip olmuş =) Benlik bir problem yok, ismailler kesti tam üstüne kondum diye gezinirdim :p

:D benim teklifim hayla geçerli bu arada başarılar.

LasTMasteR

Kılıç Ustası
Ne oluyorsa oluyor konu en sonunda Esl ye geliyor aynı Türkiye gibi işin ucu bi şekilde bize geliyor arkadaş anlamadım gitti şeytan tüyü var klanda ahshdbdmdm

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Eğer olur da ESL klanı Araz klanına geçer de bunca insanın emeği heba olursa,bundan sonraki worldlerde nefes aldırırsam(k) başka yerlerimden nefes alayım. Bu kadar söylüyorum.
Hocam Galaxy'e nefes aldırmadığın gibi mi nefes aldırmayacaksın acaba. Öyle ise Osmanbey şimdiden başka oyun aramaya başlasın. :s

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Hocam Galaxy'e nefes aldırmadığın gibi mi nefes aldırmayacaksın acaba. Öyle ise Osmanbey şimdiden başka oyun aramaya başlasın. :s

ironiyi anlamayacak kadar mütevazi biri miydin sen bilmiyorum ama seni gözüm bir yerlerden ısırıyor da hadi hayırlısı :)

Bu açıklamayı bir kere yapıcam başka da konuşmam.. Biz bu dünyaya savaşıp zevk almak için geldik. Esl klanları daha önceki dünyalarda Vefa ve Cızz klanlarına düşman olarak girmiş ve sempati duymamaktadır. Savaşa tarafsız olarak katılıp kendi kıtasını kapatmayı hedefleyen bir klanız. Bu kadar kötü düşünüyorsanız hakkımızda reis tarafına da seve seve savaş açarız. Lokal Anestezi Hakan isimli arkadaşımız savaşdığı için 11 Mayısda savaş antlaşmamız bittiğinde bir anda savaş açmak istemedik. Savunma bulabilmesi için Hakan'a zaman tanıdık. O bu zamanı forumda yazarak boşa harcadı :)) Hakan aynı zamanda benden arazla pk arasında sa yapmamı istedi.. Bu oyunda her klan kendi diplomasisini yapar ona rağmen ben gidip araz ile konuştum 1 vs 1 savaş olması hakkında. Araz klanları biz savaşı çok önceden açtık şuan neden sa'ya çekelim dediler haklı olarak. Kısacası forumda karalama kampanyası yapmayı bırakırsanız sevinirim.