En yeni araz klanı 'GIRGIR'

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
Çok postunuzu gördüğüm ve postlarınızda gırgır ın kararı yazmışsınız ya konuyu öğrenmek istediğim için soruyorum.

Gırgır klanı size gelip ya biz sizin alt klanınız mı olmak istiyoruz dedi, yoksa ilk teklif sizden mi gitti :)

Hocam sizi danışmanlarıma yönlendirmek durumundayım malum bayram zamanı işler yoğun

qwert42

Baltacı
Bir taraf, eşit savaş olması ve herkesin keyif alması için mücadele verirken azar işitiyor.
Diğer taraf sevmediğini iddia ettiği klanlarla taraf olacağına zevksiz dünya olmasına okey diyor.
Araz klanı bir yerlerde hala 1vs1313 nasıl yendik ama xD diyor.
Enteresan bir dünya oldu. Dengelenmesi adına mücadele veren herkese selam, geri kalanların bu oyundan bir an önce def olup gitmeleri dileklerimle. Her zaman dengeden yana olduğum için, "sevmediğim klanlar" zart zurt bana komik geliyor.
"Biz zaten arazın yancısı olarak girdiğimiz için saldıramayız adamlara deyin" İçimizde zaten ful araz oyuncuları var, nasıl dalalım delirdiniz mi diye dalga falan geçin, en azından dansöz demeyelim size... Vallahi biz bıktık sizin gibilerden ya. Arsız güçlü olunca haklı suçlu olurmuş diyerek veda ediyorum. Daha fazla dayanamıyorum buraya cidden.

werower07

Baltacı
Bir taraf, eşit savaş olması ve herkesin keyif alması için mücadele verirken azar işitiyor.
Diğer taraf sevmediğini iddia ettiği klanlarla taraf olacağına zevksiz dünya olmasına okey diyor.
Araz klanı bir yerlerde hala 1vs1313 nasıl yendik ama xD diyor.
Enteresan bir dünya oldu. Dengelenmesi adına mücadele veren herkese selam, geri kalanların bu oyundan bir an önce def olup gitmeleri dileklerimle. Her zaman dengeden yana olduğum için, "sevmediğim klanlar" zart zurt bana komik geliyor.
"Biz zaten arazın yancısı olarak girdiğimiz için saldıramayız adamlara deyin" İçimizde zaten ful araz oyuncuları var, nasıl dalalım delirdiniz mi diye dalga falan geçin, en azından dansöz demeyelim size... Vallahi biz bıktık sizin gibilerden ya. Arsız güçlü olunca haklı suçlu olurmuş diyerek veda ediyorum. Daha fazla dayanamıyorum buraya cidden.
bu dünyada yapılanların olumlanacak tarafı olmadığını kendileri de çok iyi biliyorlar. Allah hiç kimseyi, savunulacak bir tarafı olmayan bir şeyi savunmaya çalışma çaresizliğinde bırakmasın:)

İyi bayramlar.

whisper*

Baltacı
Beyler adamlar kalabalık oynamaktan ve savaş oyununu savaşmadan geçirmekten zevk alıyor, siz niye adamlara bir şey diyorsunuz ki herkesin tarzı farklı olabilir diplomasisini de ona göre ayarlayabilir.

Hatta baktı geri düşüyor başka klanları da kendine katarak daha da kalabalık yapar eleştirecek bir olay yok burada :D herkesin oyunculuğu ve düşünce yapısı aynı değil
bu arada herkese iyi bayramlar

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
Beyler adamlar kalabalık oynamaktan ve savaş oyununu savaşmadan geçirmekten zevk alıyor, siz niye adamlara bir şey diyorsunuz ki herkesin tarzı farklı olabilir diplomasisini de ona göre ayarlayabilir.

Hatta baktı geri düşüyor başka klanları da kendine katarak daha da kalabalık yapar eleştirecek bir olay yok burada :D herkesin oyunculuğu ve düşünce yapısı aynı değil
bu arada herkese iyi bayramlar

Çok naziksin abi :))) :Dd
Klanlar 12'deki Argo'da beraberdik nickim tanıdık gelmeli sana hatırlayacağını umuyorum :)

Berserker KTG

Kılıç Ustası
O değil de aşiret araz' ı diğer klanlar karşısında destekleyip, farmville oynayarak klan sıralamasında 1. lik planı yapan Osmanbey06 ve klanı ESL' nin gösterdikleri üstün başarı belgeleri ne zaman takdim edilecek sayın moderatör? :: D: D: D: Bu yaptıklarını kimler unutabilir ki , böyle bir duruma düşmek yerine bir daha klanlar oynamam daha iyi : D :D :D hafızalardan silinmeyecek bir klan ve oyuncuları, birinci oldunuz tebrikler :d A:Sd