En sağlam kesimler

• Konuyu başlatan DeletedUser13501
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Vallahi w19 ile ilgili değildim. :D Hadi dediğin gibi olsun. Kabul ediyorum zaten perişan ettiniz. Ama emin olun EFENDi ailesi orjinal kadrosu tamamiyle gelseydi çok farklı olurdu. :)
Geçti bizden artık. Bu kadar online olmak yoruyor :) Kedi gibi değiliz dört ayak üstüne düşelim. :)))

Mert sanada gelince derdim senle iletişim kurmaya çalışmaktı. Ama sen anında kestirip engelledin. Yakıştıramadım şimdi gelip buradan sallama :)

DeletedUser40488

Ziyaretçi
Ben oyuna devam ederken sana ilk mesajı attım, tanışmak için. Oynadığım süre boyunca her zaman -oyun içi- düşmanlarla muhabbet etmeyi seven bi oyuncu olmuşumdur zaten.

Derdin iletişim kurmak olsaydı o tarz bi mesaj atmazdın, benim de hoşuma gitmediği için engelledim, sıkıntı ne burda? O butonu bi işe yarasın diye koymuşlar dimi?

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Herkesin hoşuna gitmeyen birşeyler vardır. Ben seninle dalga geçemeyecek miyim? Bak burada benimle dalga geçiyorlar kızıp darılıyor muyum?

Neyse yolun açık olsun. Benden uzak olsun.

DeletedUser40488

Ziyaretçi
ben senin niyetini öyle algıladım, ona göre davrandım. neyse tartışmanın bi manası yok. karşılıklı kilitler atıldı kesimler yapıldı, ben tebriğimi ediyorum, tebrikler

eyvallah seninde yolun açık olsun

DeletedUser24071

Ziyaretçi
o son raporun dısında benım 1000 hafıfın patladıgı bı rapor daha olması lazım sızde

DeletedUser

Ziyaretçi
o son raporun dısında benım 1000 hafıfın patladıgı bı rapor daha olması lazım sızde

Onu da ben kestim :)
İkincisi bildiğiniz üzere w17de aktif olarak devam ediyorum. Yaklaşık 3 kere ordu patlattım yani makarasına burdayız bizde.
Yanımda Efendiden kim varsa hemen hemen tarla oldu. Aslında bunu yapmayacaktım normal seyrinde devam edecektim ama o süslü paint raporundan sonra işin rengi değişti. UcanZi oldu yatanzi derken baya baya oynuyodunuz ama :)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Bugune kadar en dişli savaşımı pusula ile verdim. Pusula gözümde ucanziden ibaretti sercan becereklidir. savaşırken tek zevk aldıgım rakibimdir yatanzide olsa bir çok kişiye bedel olacağını dusunuyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
O kıtada ki savaştan gerçekten bende çok zevk almıştım.Şuan bile harita köyler yer konum an ve an aklımda :)Oyunun o aşamaları iyi oluyor. İşi biraz gerçeğe dökecek olursak gölge ekibinden gelen karma klanlardan senin ekip dirayetli çıkmıştı bunun üzerine elbette 2 3 kişi daha bişeyler yapmaya çalışıyodu ama bi ara pusula gölge değilde pusula 54 savaşına dönmüştü olay.

DeletedUser12300

Ziyaretçi
O dönem gölge ekibinde bazı sıkıntılar vardı iş bize düştü bende 54 adına değil gölge klanları adına savasıyordum. öyle çekişmeli savaşlar cok olmuyor oyunda birde w4 de kapakla olmustu o da zevk vermıyordu paso köy alan bızım taraf oluyor w13 pusula savasında kıran kırana gecıyordu olaylar:D

DeletedUser

Ziyaretçi
w17dede o dönemler oldu şuan kıtasal savaşlara geçtik bakalım :) Darısı sizlerin w19 savaşına umarım zorlu savaşlar olur bizde takip ederiz :D

DeletedUser12300

Ziyaretçi
hayırlısı olsun dıyelım :) w13 de ceza almama ragmen ıyı dırayet gostermıstım. w19 cok keyıflı olabılır ıyı ekıpler var bakalım durum ne gosterır ben oynama hevesım yok sadece ekıble beraber olmak benım varlıgım onlara yeter cok ıyı oyuncularımız var

JrFly

Dük
O dönem gölge ekibinde bazı sıkıntılar vardı iş bize düştü bende 54 adına değil gölge klanları adına savasıyordum. öyle çekişmeli savaşlar cok olmuyor oyunda birde w4 de kapakla olmustu o da zevk vermıyordu paso köy alan bızım taraf oluyor w13 pusula savasında kıran kırana gecıyordu olaylar:D

54 klanı 1 OP ile 1 KAPAK klanını 26 puan yapmıstı :D hatırlıyorum :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Ne tarlası adam öyle organizasyonlar yaptıki bazı arkadaşlar 26 puana Sercan düşürmeden kendileri barbara attı :D thumbup

DeletedUser42330

Ziyaretçi
o kilit bile değildi aslında :D Hesap bakıcıdayken vurmuşlar . Ama ne olursa olsun vuran just4kill dün w19a veda etti sebebi de vakit ayıramamasıymış :D 26 puana düşsem bende vakit ayıramam ehehehe :D