En sağlam kesimler

• Konuyu başlatan DeletedUser13501
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Mustafacım benim kesimim senden daha iyi 2 destek aldı başka klanlardan onu kestim 3. Cüsünde mantarladım ama :) genede daha iyi :) ehehehehe bana raport koydurtma :) tt2

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Teşekkür ederim arkadaşların raporlarını ben yayınlayamadığım için koyamıyorum bunlar sadece benim raporlarım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Beni kesen just değildi yav her2neuydu :D
O bi önce ki gün barbar oldu dünde Merte laf atıldığını gördüm ordan istinaden elim değmişken aradan çıkarayım dedim :D

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Ne tarlası adam öyle organizasyonlar yaptıki bazı arkadaşlar 26 puana Sercan düşürmeden kendileri barbara attı :D thumbup

Yooo hiç alakası yok :D Bi kere neden sercan diyorsunuz onu anlamadım. bir saldıran sercanmıydı :) 10 kişi girdiniz 3k puandan 1500 e çektiniz. Her birinizde 200 manco vardı bir kere. Destek bile istemedim. Çünkü o bölgede tarla edildik ne yalan söyleyeyim. Destek geleceğini de sanmıyordum. Üstelik bir de koca klanda fener 2 kişi de çıktı.. Nasıl bir tesadüfse Rakiplerimizin hep Feneri vardı. Hangi köye girsek fener atıldı o köylere. Bu şartlarda mücadele etmenin bir anlamı yoktu. :) Tekrar tebrik ederim arkadaşları ama bazı unsurların başarıyı kendi üstüne alması doğru değil. Diğer arkadaşlarında emeğini zayi etmemek gerekir.

Bir de elim değmişken demiyor mu iyice bunadı bu. La dua et 1 günde dolaşmadığın klan kalmadı her yerden destek attırdın kendine. Hala tırı vırı konuşuyor :)

neyse kesen kesti biçti tarla etti :) Ben kendi çapımda eğlendim. D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Komutan Sercan'dı o oplarda ondan dolayı biraz övgüyü haketti sanırsam öyle değil mi ?

Bak sizinkiler de bana daldı sağolsun 1. yaptılar beni kesimde :D Ama toplamda 1000 askerimi kesemediler . Aradaki fark nedir ? Planlama olabilir mi ?

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Mustafacım benim kesimim senden daha iyi 2 destek aldı başka klanlardan onu kestim 3. Cüsünde mantarladım ama :) genede daha iyi :) ehehehehe bana raport koydurtma :) tt2

Abla sen de koysana raporlarını heleki 2. misinin nasıl duvardan öldüğünü anlat ahahahah :::::cool::::

DeletedUser24071

Ziyaretçi
Komutan Sercan'dı o oplarda ondan dolayı biraz övgüyü haketti sanırsam öyle değil mi ?

Bak sizinkiler de bana daldı sağolsun 1. yaptılar beni kesimde :D Ama toplamda 1000 askerimi kesemediler . Aradaki fark nedir ? Planlama olabilir mi ?

fener olabılır :D

DeletedUser24071

Ziyaretçi
ayrıca sımdıye kadar klanlar tarıhınde kac kısıye o sekılde afıllı rapor hazırlandı kıymetde bılmıyonuz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yooo hiç alakası yok :D Bi kere neden sercan diyorsunuz onu anlamadım. bir saldıran sercanmıydı :) 10 kişi girdiniz 3k puandan 1500 e çektiniz. Her birinizde 200 manco vardı bir kere. Destek bile istemedim. Çünkü o bölgede tarla edildik ne yalan söyleyeyim. Destek geleceğini de sanmıyordum. Üstelik bir de koca klanda fener 2 kişi de çıktı.. Nasıl bir tesadüfse Rakiplerimizin hep Feneri vardı. Hangi köye girsek fener atıldı o köylere. Bu şartlarda mücadele etmenin bir anlamı yoktu. :) Tekrar tebrik ederim arkadaşları ama bazı unsurların başarıyı kendi üstüne alması doğru değil. Diğer arkadaşlarında emeğini zayi etmemek gerekir.

Bir de elim değmişken demiyor mu iyice bunadı bu. La dua et 1 günde dolaşmadığın klan kalmadı her yerden destek attırdın kendine. Hala tırı vırı konuşuyor :)

neyse kesen kesti biçti tarla etti :) Ben kendi çapımda eğlendim. D

Bizim forumu bilmediğin için burada konuşup duruyon 1 tane mancınık atana bile günde belki 10 kere teşekkür etmişimdir. Benim şurdan gelen başarıya ihtiyacım varmış gibi yorum yapıyorsun bide.

Sadece canımı sıktınız ve canımı sıkanın canını sıkarım. Oyun size göre bi merci değil. Sizin yeriniz burası yani forum. Ait olduğun yere erkenden gönderdiğimiz için teşekkür etmelisin burda güvendesin ;)

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Sizin forumuda biliyorduk merak etme :) Sercan sen oyunu amaç edinmişsin kendine. Oyunda bir yere gelebilmek mühim değil benim için kıstas dost muhabbetleri. Ben zaten w18 de Just4KiLL nicki ile devam etmekteyim. Gerisii laf-ı güzaf kedi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Canınız yanıyosa şayet ne bileyim beceremiyosanız az laf yapın mümkünse. Benim ordumun gittiği gün ben kesen kişiyi tebrik ettim ve hala da muhabbetim var kendisiyle keza köyünü yıktığım zamanda aynı kakara kikirimiz devam etti.
Lakin siz ve sizin yapınızda oyunu senin değiminle amaç haline getirmesine rağmen bişey yapamayıp ondan sonra gelip burada laf sokma gayretine girenler her daim kaybeder.
İlk önce oyun için duruşunuzdan vazgeçmeyin kesinlikle. Beni kestiğiniz gün daha rapor formunuza koymadan allayıp pullayıp buraya koyduğunuz da UcanZi yatanzi oldu dediğinizde benim sergilediğim tavır ile sizin tarla olduktan sonra ki tavrınızı bi karşılaştırmayı deneyin ilk önce.

Daha fazla polemiğe girmek istemiyorum. Zevk için takıldığım şu dünyada zevkimi kaçırabiliyosanız oyunda kaçırın yoksa gevezelik yapmayın.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bugune kadar en dişli savaşımı pusula ile verdim. Pusula gözümde ucanziden ibaretti sercan becereklidir. savaşırken tek zevk aldıgım rakibimdir yatanzide olsa bir çok kişiye bedel olacağını dusunuyorum

Sen bide PRORESPAWNla savaş :p

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Canınız yanıyosa şayet ne bileyim beceremiyosanız az laf yapın mümkünse. Benim ordumun gittiği gün ben kesen kişiyi tebrik ettim ve hala da muhabbetim var kendisiyle keza köyünü yıktığım zamanda aynı kakara kikirimiz devam etti.
Lakin siz ve sizin yapınızda oyunu senin değiminle amaç haline getirmesine rağmen bişey yapamayıp ondan sonra gelip burada laf sokma gayretine girenler her daim kaybeder.
İlk önce oyun için duruşunuzdan vazgeçmeyin kesinlikle. Beni kestiğiniz gün daha rapor formunuza koymadan allayıp pullayıp buraya koyduğunuz da UcanZi yatanzi oldu dediğinizde benim sergilediğim tavır ile sizin tarla olduktan sonra ki tavrınızı bi karşılaştırmayı deneyin ilk önce.

Daha fazla polemiğe girmek istemiyorum. Zevk için takıldığım şu dünyada zevkimi kaçırabiliyosanız oyunda kaçırın yoksa gevezelik yapmayın.

Benim tarla edilmeme birşey mi dedim. :) Tebrik ediyorum arkadaşları güzel organizasyondu :) Benim senin tarla edildiğin o raporu allayıp pullamamamın özel bir sebebi yok. Hani kendi üzerine pek alınma. Sadece forumda gırgır olsun diye yaptığım birşeydi. Sen herkesi küçümsüyorsun sorun orada. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya havle vela
Yapmadığım şeyleri yapmış gibi göstermenize ciddi anlamda tav oluyorum.
Şurada hangi cümlem acaba sizi küçümser tarzda kurulmuş merak ediyorum.Herneyse uzatmayacam söylediğim gibi herkes kendi penceresinden bakar bu gibi olaylarda. Şurda 2 3 hafta takılacam tadımın kaçmasını istemiyorum. Kolay gelsin