En .... Klan?

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63532

Ziyaretçi
la gidin köy kasın savaş yapın çalışın sevişin rakı için, ama gelip burada ego kasmayın ya :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Dost değiliz önce onda bir anlaşalım. Arkadaş, kardeş, kanka veya her ne kullanıyorsanız onlardan da değiliz. Önce hitap etmesini öğrenelim sonra rencide etmek gibi daha saygın vasıfları konuşalım. Şuanda sende olan 16 köy üzerine 25 tane daha köy bakabildiğime göre gayet güzel güdüyorum. Son cümlen ise her ne kadar şaşırsam ve inanmasam bile son harfine kadar doğrudur çünkü galaksi olarak her türlü oynaklığa gelir her türlü dalaverenin peşinden koşarsınız aynı seninde dediğin gibi müt. olalım diye ağlayıp tutuştuğunuz bir klanın oyuncusımı vurmak olsa bile. ;)

Demek ki güdemiyormuşsun DOSTUM ;( Baksana ben gelene kadar dayanamadın bile...

DeletedUser65437

Ziyaretçi
Son mesajlara doğru gelince kendi kendime sordum bir an: "Başlık neydi la?" :D En uykusuz klan Delu diyebilirim :confused: Gece korumasi olan dünyada ne işimiz varsa :(

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Gece bonusu artık yokmuş gibi oynuyorlar artık zaten :)

DeletedUser65437

Ziyaretçi
Haklısınız aslında :) Düşman sınırında, gece korumasında, suru indirmeden sadece savunma birlikleriyle köy aldım iki gün önce :D Benim için bu worldde akılda kalacak anlardan biriydi :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Haklısınız aslında :) Düşman sınırında, gece korumasında, suru indirmeden sadece savunma birlikleriyle köy aldım iki gün önce :D Benim için bu worldde akılda kalacak anlardan biriydi :)

sen bana niye yazmıyon burada laflıyon :D

DeletedUser56070

Ziyaretçi
En barbar siz klan TOKİ demişsin de reis barbar toplayip milyon olan hesaplar şuan Sizde ama

DeletedUser56070

Ziyaretçi
Arkadasin paylaşımı yaptığın zaman barbar toplayan ile biz hesap silene kadar barbar toplayip Galaxy geçen adamlar aynı adamlar