En .... Klan?

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Unutmuşum..

En barbarsız klan : Toki <3

yz2vbM.png
Alperen git uyu gelmiyeyim oraya :p

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Oynayamaz çünkü oynarsa köyleri bana kasacağını biliyor.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
w34 de ata böyle bir konu açmıştı ondan esinleniyorum :D

w42 nin en SAVAŞÇI klanı Galaksi

Şimdi Troll klanını tanımam sempatim yada antipatim yoktur. Burada troll den örnek vermemin sebebi,forumda savaşmayı seven bir klan olarak kendilerini göstermeleri. Troll vs Diğerleri sonuçta :)

Haritalarına bakalım:

4GY3OA.png

Troll Toplam Puan :11.610.199

Etna Toplam Puan :2.038.055
Delü & MD Toplam Puan : 1.448.081
Berduş Toplam Puan : 4.145
Joker Klanı : 5-6k bir şeydi bakmaya üşendim
Dost Toplam Puan : 1.547.617
40Çeri klanlarına üşendim 200.000 olsun
Bordo Klanları : 81.113 Puan
NN Klanı : 26 Puan

Toplam : 5595037

Bu bizim harita artık Hasan mı Yücel mi sağ olsunlar bi kere de hayırlı bi haberle gelmiyorlar :D
LOdX0Z.png

Galaksi Klanları : 15.235.074

Exit Klanları : 6.515.662
Toki Klanları : 6.818.797
Sw Klanları : 2.123.268
Kudret Klanları : 1.518.855
Turan Klanları : 1.503.607

Toplam Puan : 18.480.189

Neden bu kadar uğraştım çünkü uyumamam gerekiyordu iyi oldu :D

Hesap makinesi icat oldu atıp tutmak zorlaştı artık ey forum yiğitleriiii :p
LOdX0Z

Bu haritayi degisitirin troll exit savasi baslamis :D

DeletedUser15829

Ziyaretçi
klan yöneticisi benim ki kaldı neden yasaklasınlar galaksi müt. olalım diye ağlamasın diye mi?

Sende pek klan yöneticek vasıf yok be dostum. Hani rencide etmek gibi olmasın ama sana 10 koyun emanet edilse onları bile güdemezsin. Ben seni değil galaxy müt olsa sen benimle aynı klana gelsen bile toplayacağım, üzülme bu kadar :)

Hayır barbarcılığında bi adabı var, bak diğer barbarcı abilerine onlar foruma gelip milletle laf yarıştırıyor mu? Barbarcı dediğin sessiz sessiz barbarını toplar verir inşaat yöneticisine kapatamayacağı dünyada köy kasar :D neyse öğrenirsin zamanla barbarcı :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Sende pek klan yöneticek vasıf yok be dostum. Hani rencide etmek gibi olmasın ama sana 10 koyun emanet edilse onları bile güdemezsin. Ben seni değil galaxy müt olsa sen benimle aynı klana gelsen bile toplayacağım, üzülme bu kadar :)

Hayır barbarcılığında bi adabı var, bak diğer barbarcı abilerine onlar foruma gelip milletle laf yarıştırıyor mu? Barbarcı dediğin sessiz sessiz barbarını toplar verir inşaat yöneticisine kapatamayacağı dünyada köy kasar :D neyse öğrenirsin zamanla barbarcı :D
Dost değiliz önce onda bir anlaşalım. Arkadaş, kardeş, kanka veya her ne kullanıyorsanız onlardan da değiliz. Önce hitap etmesini öğrenelim sonra rencide etmek gibi daha saygın vasıfları konuşalım. Şuanda sende olan 16 köy üzerine 25 tane daha köy bakabildiğime göre gayet güzel güdüyorum. Son cümlen ise her ne kadar şaşırsam ve inanmasam bile son harfine kadar doğrudur çünkü galaksi olarak her türlü oynaklığa gelir her türlü dalaverenin peşinden koşarsınız aynı seninde dediğin gibi müt. olalım diye ağlayıp tutuştuğunuz bir klanın oyuncusımı vurmak olsa bile. ;)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Dost değiliz önce onda bir anlaşalım. Arkadaş, kardeş, kanka veya her ne kullanıyorsanız onlardan da değiliz. Önce hitap etmesini öğrenelim sonra rencide etmek gibi daha saygın vasıfları konuşalım. Şuanda sende olan 16 köy üzerine 25 tane daha köy bakabildiğime göre gayet güzel güdüyorum. Son cümlen ise her ne kadar şaşırsam ve inanmasam bile son harfine kadar doğrudur çünkü galaksi olarak her türlü oynaklığa gelir her türlü dalaverenin peşinden koşarsınız aynı seninde dediğin gibi müt. olalım diye ağlayıp tutuştuğunuz bir klanın oyuncusımı vurmak olsa bile. ;)

Anlaşmamız gereken nokta istediğimi söylerim çünkü ben, benim :) cidden utanmadan benimle köy sayısını yarıştırdığına göre senin durum biraz Arap/Para ilişkisine dönmüş DOSTUM. İş barbar toplamaksa senin 2 katını toplayabilirim merak etme ama tek amacım barbarcılık oynamak olsaydı domates ekip biçeceğim oyunları oynardım DOSTUM :)

Bu arada Galaxyden 5 köy aldın demek. Aman tanrım çok fazla :D

DeletedUser62974

Ziyaretçi
yoo alakası yok .. ılk 4 5 koyü barbar almişssiniz. ve nasıl bi azim se sizinkisi o barbarları kocaman bir köy haline gtirmişssiniz.

:D

E o kadar barbar büyütüp bi 5 köy almak hakkınız yani :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
o zaman sıkıntınız yok? boşa laf kalabalığı yapmayın.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Ya şu w42 de kimse şş biz çoklu severiz havalarina girmesin,bu dünyada oynamayıp öylesine bakan insanlar bile yemiyor çünkü haritalarla sayılarla yukarda apaçık ortada