En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

DeletedUser69032

Ziyaretçi
Puşkin (Pushkin) diyenler kinaye nedir? Nasıl yapılır? Kinayeye nasıl cevap verilir? bu temel kavramları da bi öğrenirlerse iyi olur. Richie Rich bu gibi durumlar için %100 burs veriyor istekli gençlere diye duydum :)

Sana ne kadar cahil olduğunu söylediğimde kinaye değil gerçekleri paylaşmış olurum seninle, kaldı ki kinaye yapmış olsam anlayabileceğini de hiç zannetmiyorum :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Saygıyı kaybetmeden yorumları yapalım arkadaşlar yarın başka bir worldde aynı klanda oynamayacağınızın garantisi yok dost kazanmak zor kaybetmek kolaydır.Güzel bir savaş olsun.Hayırlı ramazanlar.

Luciferr

Baltacı
Başlığı yeni gördüm, kimler var merak ettiğimden oyuncu listesine baktım da bence ''bey'' takımının hiç şansı yok. Sen ne diyorsun @onmylove

-AzraiL-

Yasaklı
Hocam bu savaşı iki sevdiğim klan bazında bir savaş olduğu için olabildiğince tarafsız değerlendirmeye çalışıyorum.. Ancak yine bir dipnot ekleme gereği görüyorum VEGAS klanının oldum olası Genel forum yapılanması, genel forum takibi, genel forum post durumu söz konusu değil... Burada sanki size şöyle başarısızsınız böyle kötüsünüz böyle yeneceğiz şöyle yeneceğiz demişler gibi cevaplar veriyorsunuz :) Bunu gerçekten anlayamadım ?

Operasyon savunma / saldırınızı tebrik ederim. Ancak VEGAS oynadığı tüm dünyalar da savaşta geri de başlar.. Hiç bir zaman bir savaşa önde girdiğini görmedim.. Ancak sizden iyi olmasın 48 de ARROW,KATİL,METEOR,EX vb. türev bir çok klana karşı geri de olduğu savaşı tersine çevirip oyun mecrasında kalmış bir klan.. Oyun içi aranızda tartışma,kavga,tahrik dönmüyorsa burada da algı yaratacak tavır ve tutumlardan kaçınmanızı öneririm.

Yine birilerini yalamaya başlamış :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Gerçek yüzünü geç gördüm diyelim

asdasd :D yaw vasıfsız herif, sen benim gerçek yüzümü görsen ne olur görmesen ne olur sen bana iyi post atsan ne olur kötü post atsan ne olur :D Sayemde ilk defa bir oyunda bir yere geldin çapsız çapsız konuşuyorsun hala :D

k9VqPD.png

JrFly

Okçu
istatistik olmamasına rağmen haritaya göre iyi köyler almışsınız ama kaybediceksiniz :D:D hadi çabuk bitirinde ramazanda speed raunt atalım :D @Raznurk

DeletedUser2315

Ziyaretçi
asdasd :D yaw vasıfsız herif, sen benim gerçek yüzümü görsen ne olur görmesen ne olur sen bana iyi post atsan ne olur kötü post atsan ne olur :D Sayemde ilk defa bir oyunda bir yere geldin çapsız çapsız konuşuyorsun hala :D

k9VqPD.png

Zuhahaa diyene bak sanki oyuncu ha kendisi :) iki fake atınca saldırma klana gel diye yalvarirdi vaktiyle. Kesim puanı da hiç olmadı garibimin. 52 de de multisi in nickini deeestirdi. Yala bakalım bu iki klani belki sonrasında anlasirsin galip gelenle :) savaşan kalanlara iyi eğlenceler.