En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

DeletedUser68297

Ziyaretçi
asılsız iddaamı buraya mesajı atabilirim istersen veya oyundanda atabilirim :D

Serhat az çok muhabbetimiz var, artık kapatalım konuyu olur mu?

Olaydan, mevzudan, tartışmadan uzak durmaya çalışıyorum.. Kötü bir niyetle de yazmadım farklı algılayıp farklı yorumluyorlar.. Konu zaten kapandı benim için.. Ama ilk alıntı postunda yazdığın olayı bekliyorum oyundan.

DeletedUser69047

Ziyaretçi
adamını klandan atmayacan ama o şartla atayım mesajı ? :))

DeletedUser68297

Ziyaretçi
klanından bi adam rev derini destekliyor savaş açın reve diye bana mesaj atıyor kardeşim klancamı böylesiniz anlamadımki sizi ilgilendirmeyen işlere burnunuzu sokuyorsunuz eleştirmek hakkın fakat eleştirmeden önce bi 1200 küsür mesajını tekrar bi okumanı öneririm :)

adamını klandan atmayacan ama o şartla atayım mesajı ? :))

Yukarı da yazdığın şeyi harfi harfine ispat edeceksin... Diplomasi sorumlunda benimle iletişime geçecek bende gerekeni yapacağım sen benim muhattabım değilsin... Ne yapacağımı da söyleyemezsin.. İşine bak ortamı germe

Richie Rich

Mızrakçı
Cnm vegasin verdiginin 2 kati presi yada parasi neyse verelimde lok lok yapma artik ya geldin kafana gore yazdin cizdin yeter sen git sek sek falan oyna saat gec oldu hem uyku saatin gelmedi mi senin

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Tmm savaş var eyw ufak tefek laf dalasmalari sürtüşmeler oyun gereği ancak ramazan geldi bunları kalp kırmadan yapmak lazım

Ramazan boyunca diğer klan yöneticileri ve oyuncuları ile beraber dc de sohbetler yapacağız hep oyun hakkında konuşacak değiliz önemli olan rakip olsak da dost kalabilmek

Katılmak isteyenler bizimle direk iletişim kurup dc ye gelebiler gerekirse kendi dc sayfalarına bizi ekleyebilir

Hayırlı Ramazanlar

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Cnm vegasin verdiginin 2 kati presi yada parasi neyse verelimde lok lok yapma artik ya geldin kafana gore yazdin cizdin yeter sen git sek sek falan oyna saat gec oldu hem uyku saatin gelmedi mi senin

Ne yazık para,pul,pre ile itibar gören bir zavallının, benim nazarımda da aynı şekilde itibar göreceğini düşünmesi tam bir acizlik :))

yeterlimi bu sinsir ?

Sen kimsin klan oyuncusu, dolunay kim klan oyuncusu aranızda ki muhabbet beni ilgilendirmiyor.. Çok rahatsızsan konfory e iletseydin oda böyle bir mevzu var deseydi.. Ki ortada varsayımlar üzerine kurulu bir sohbet var.. Dolunay diplomasinizi,stratejinizi,ilerleyişinizi bilmek zorunda değil.. Ne anlatmaya çalıştığını anlamadım. Bende mevzu var sanıyorum :)

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Uyardığın için teşekkür ederim kardeşim.. Benim ağzım laf yapsın mazallah sonum seninki gibi olsun istemem.

ne kadar konusmak istemesemde serhat sen yine w50 forumunda oldugu gibi boş yapıyorsun , forumu az çok takip eden herkes herşeyin farkında kimin ne olduğunuda biliyor burda boş yapmaya gerek yok konuyuda uzatmaya gerek yok ramazan ayına girdik kalp kırmayada gerek yok , hayırlı sahurlar şimdiden.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
ne kadar konusmak istemesemde serhat sen yine w50 forumunda oldugu gibi boş yapıyorsun , forumu az çok takip eden herkes herşeyin farkında kimin ne olduğunuda biliyor burda boş yapmaya gerek yok konuyuda uzatmaya gerek yok ramazan ayına girdik kalp kırmayada gerek yok , hayırlı sahurlar şimdiden.

İyi niyetle bir şey yazdım ne vegascılıgımız kaldı ne hakaret yemediğimiz ne para pul ile görgüsüzlük yapılmadığı.. Sizler dolusunu yapıyorsanız ben zevkle boş yapmaya devam ederim hocam.. Ramazan ayına girdik diyorsun bir tek benim için mi bu hassasiyet bak bakalım yukarıya insan gibi konuşan var mı...Tartışmayayım, polemiklere girmeyeyim dedikçe türlü türlü insan karşıma çıkıyor.. Size gelince her şey mübah bize gelince her şey yasak geçin bu ayakları..

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Farkındaysan toplu olarak kalp kırmaya gerek yok konuyu uzatmaya gerek yok dedim , neyse hayırlı geceler.

DeletedUser64660

Ziyaretçi
bi kere de insan gibi oyun oynayalım arkadaşlar.